Skocz do zawartości

Akcja serwisowa dla nowych Tipo


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

"Spółka FCA Poland powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze nowego modelu Tipo wymagają wizyty w autoryzowanym serwisie w związku z podejrzeniem występowania wady fabrycznej."

Więcej: http://motoryzacja.wnp.pl/akcja-serwisowa-dla-nowych-tipo,287533_1_0_0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje serwisowe to były już chyba trzy :-D Podkładka w skrzyni, oprogramowanie i wiązka poduszki :-D Nie wiem czy bać się czy cieszyć że producent dba o klienta i na bieżąco leczy tzw. choroby wieku dziecięcego :-)

dopóki masz gwarancje to  głowa do góry :hehe: a tak na poważnie to zdarza się wszystkim producentom :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam głowę w górze bo mój został wyprodukowany 24.11 i dopiero w tym tygodniu dotarł do kraju więc jest wolny od wad poprzedników :) W mojej opinii to na plus. Mogliby olać i palić głupa a po gwarancji spuścić po brzytwie... Ostatnio w Infinity była akcja bo kilka tysięcy sztuk miała zamienione pasy prawe na lewe i nie działały napinacze .... to są dopiero jaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa skrzyni biegów to nie jej wymiana na nową. Lecz wymiana wadliwej podkładki przy mechanizmie różnicowy (2 szt) konsekwencje jakie za sobą niesie nie wymienienie owego elementu to to że z czasem robił się Luz objawiający się pukanie stukanie od strony skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.