Skocz do zawartości

czym usunąć lakier ze zderzaka?


pawli82

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Ktoś dotknął się innym autem na parkingu do mojego i na zderzaku powstało obtarcie,a dokładniej został srebrny lakier.

Mam zwykły czarny zderzak ( combo). Czym zetrzeć to ustrojstwo.Paznokciem schodzi,ale to za dużo roboty.Zderzak jest chropowaty i farba weszła w tą strukturę.

czym to zetrzeć,macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy w temacie...

Zaparkowalem pod praca i jak wrocilem to na moim bialym lakierze zostaly slady czyjegos czerwonego. Dzis poszukalem samochodu z czerwonym lakierem i znalazlem taki i akurat na podobnej wysokosci ma rysy i slady ktore pasowaly by do mojego.

Czy da sie to jakos zalatwic teraz czy nie bardzo? np wezwac policje by pobrala probki lakieru albo cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, patgaw napisał:

Jak juz jestesmy w temacie...

Zaparkowalem pod praca i jak wrocilem to na moim bialym lakierze zostaly slady czyjegos czerwonego. Dzis poszukalem samochodu z czerwonym lakierem i znalazlem taki i akurat na podobnej wysokosci ma rysy i slady ktore pasowaly by do mojego.

Czy da sie to jakos zalatwic teraz czy nie bardzo? np wezwac policje by pobrala probki lakieru albo cos?

Jeśli szkoda do naprawienia z czyjegoś OC, to wezwać Policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, patgaw napisał:

Jak juz jestesmy w temacie...

Zaparkowalem pod praca i jak wrocilem to na moim bialym lakierze zostaly slady czyjegos czerwonego. Dzis poszukalem samochodu z czerwonym lakierem i znalazlem taki i akurat na podobnej wysokosci ma rysy i slady ktore pasowaly by do mojego.

Czy da sie to jakos zalatwic teraz czy nie bardzo? np wezwac policje by pobrala probki lakieru albo cos?

 

Jak wiesz kto jest właścicielem to pogadaj z nim, może obejdzie się bez zgłaszania szkody. Zaproponuj mu jakąś rozsądną kwotę i jeśli dojdziecie do porozumienia to niech kasę daje, jak nie da to zgłosisz szkodę na policję i do TU. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dobrze, ale nie mam pewnosci ze to on mam tylko slady wskazujace ze to on. Czy policja moze to jakos zbadac i jak okaze sie ze to nie on to bede miec klopoty?

A wlasciciel moze nie chciec sie dogadac, jak sie okaze ze np to bedzie kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, patgaw napisał:

Czy policja moze to jakos zbadac i jak okaze sie ze to nie on to bede miec klopoty?

 

Sprawdzą Ci właściciela auta, którego podejrzewasz o szkodę :ok: Pójdziesz później do tej pani/pana i powiesz, że masz zarysowane auto, uszkodzenia pasują do śladów na jego/jej aucie i dalej słuchasz co Ci odpowie.

 

Możesz również zorientować się czy jest w okolicy monitoring. Ale to już podejrzewam że za pośrednictwem policji załatwisz wgląd do tego, jeśli jest. :ok: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.