Skocz do zawartości

Atrakcyjne finansowanie (najem, leasing) gdzie teraz


arogal01

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, arogal01 napisał:

Czy wiecie jakie marki maja teraz dobre finansowanie przy zalozeniu 10% wplaty 3 lata i max wykup. Standardowo ma vw 103%, pytanie czy jakas inna marka tez.

audi (wydaje mi się że mają lepsze niż VW)

lexus, merc, bmw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same

25 minut temu, akisel napisał:

audi (wydaje mi się że mają lepsze niż VW)

lexus, merc, bmw

 

 

Audi ma problem z tym ze auta hez rabatu wchodza w ta oferte a same audi znacznie drozsze, teraz mnie nie stac. Z pozostalych ciezko bedzie znalezc cos za 1250 netto miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luccass napisał:

Ale to nie marki finansują leasing tylko banki. Znajdź auto, które Cię interesuje, zobacz ofertę banku zaprzyjaźnionego z marką, pozniej zgłoś się do mLeasing, Alior Leasing, itp. i porównaj oferty.

 

To prawda, ale jak zacznie szukac zewnetrznego finansowania to pewnie cena na auto tez bedzie inna ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To prawda, ale jak zacznie szukac zewnetrznego finansowania to pewnie cena na auto tez bedzie inna ;]
 
Pewnie tak, ale tego się dowie już na wstepie :) Później kalkulator w dłoń i finalnie się okaże ile kosztuje dane auto.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luccass napisał:

Ale to nie marki finansują leasing tylko banki. Znajdź auto, które Cię interesuje, zobacz ofertę banku zaprzyjaźnionego z marką, pozniej zgłoś się do mLeasing, Alior Leasing, itp. i porównaj oferty.

tapatalked
 

 

Po części marki też. ;] A jak myślisz skąd się bierze leasing 101%? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spad napisał:

 

Po części marki też. ;] A jak myślisz skąd się bierze leasing 101%? ;]

 

Oczywiście tyle ze w vw mam rabat ma fure i leasing 101 w efl 110 wiec roznica spora. W zewnętrznych nie do uzyskania takie finansowanie jak w salonowych(i wiem ze daja fabryczne banki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.