Skocz do zawartości

Najtańsza hybryda która przejedzie kilkanaście km na prądzie.


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, r1sender napisał:

Jeździłem Arkaną i Capturem hybrydą. Całkiem przyjemne auta, w mieście sporo na baterii auta się kulały. Spalanie mniejsze w Capturze-4,5 litra po 3miescie. W kwocie 140 tyś. to już będzie miał wszystko co możliwe. Ogólnie auto przyjemne, większość kobiet które wchodziły do salonu oglądały go częściej niż inne modele.

Captur ma ciekawy system hybrydowy, potrafi ładnie przyspieszać w trybie EV, do pewnych prędkości jedziesz jak EV, Toyota to inna bajka, każde mocniejsze wciśnięcie pedału gazu powoduje reakcję jednostki spalinowej, w Renault bez włączania silnika masz dostępne już sporo mocy. Silnik służy bardziej jako generator i ładuje aku podczas małego obciążenia. Ale 4,9 miałem z jazdy testowej, Toyota potrafi raczej mniej spalać.

 

1 godzinę temu, BOGUS napisał:

Problem z arkana jest podobny jak z Arona. Świetnie wygląda w salonie a na ulicy między innymi autami już nie.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

Arkana jest wg mnie brzydki, od początku coś mi było z tym autem nie tak i wyniki sprzedaży raczej trochę to potwierdzają.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BOGUS napisał:

Problem z arkana jest podobny jak z Arona. Świetnie wygląda w salonie a na ulicy między innymi autami już nie.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka
 

Moja żona tego nie potwierdza :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 18:15, Filipfm napisał:

tu stoi obok ZOE :) 

 

ale obok Twingo i 500 juz nie wyglada jak mikrus

 

Ale te kółeczka ;) Tam są chociaż czternastki ?

Niedaleko mnie ktoś nabył, bo już kilka razy widziałem jakąś babkę która tym jeździ. Wymiary Uniaka, tylko trochę wyższa przez co wygląda pokracznie. Autko niby w miarę nowoczesne, ale widać taniość. No i właściwości jezdne - 2x słabszy niż słabsza wersja 500e, wnętrze które może konkurować z CC700, a od 500e dzieli je kilka epok, a cena choć niska, to nie bardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 08:40, bizz napisał:

 

Wiem, ale na jej potrzeby styknie 500e które od ręki jest za 115 brutto a to już daje niecałe 100 - za elektryka to już bardzo dobra cena.

 

Obadaj dobrze to 500e. Za stówę, to dzisiaj kupisz Fabię albo wcale nie wypasionego Ceed'a czy Tipo.

Jak auto głównie na jedną osobę to starczy, a jak potrzeba to 4 osoby też przewiezie i na wypad za miasto da radę - 9,5s do setki i 135km/h. Do tego wygląda naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.