Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jasiu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jasiu

  1. > Pytam, bo nie miałem i nie mam takiej opcji bo jeśli kolo ma za zadanie wymienić koło, które > zalega nam w bagażniku pod stertą bagaży i ma to wywalić na śnieg w śnieżycy - to ja dziękuję, > zrobię sobie sam. Szybciej i z takim samym skutkiem. Zależy od serwisu. Najczęśniej przyjeżdżają, zabierają twoje koło (chwilowo mogą zamontować inne, żeby samochód mógł stać na czymkolwiek), jadą na warsztat, tam zakładają nową oponę (jeżeli jest stara na śmieci) lub wulkanizują i przywożą i zakładają. Widziałem też na zachodzie prawdziwe mobilne serwisy, gdzie na drodze potrafili zwulkanizować, wyważyć i założyć Wadą może być fakt, że płacisz za nową oponę po ich cenach. Ale jak często to się zdarza? Wozić zapas można było jak koła zajmowały mało miejsca, czyli jakieś 14" lub 15". Teraz w samochodach są 17"-19" i takie wielkie zapasy wozić??? Szkoda miejsca.
  2. > ... w wyniku uszkodzenia opony, nie żeby mieć inne koła. > Pytam w związku z pojawieniem się mody na zestawy naprawcze w nowych samochodach. O ile do samego Ciśnienie w oponach należy mieć prawidłowe. Jak masz za niskie to łatwo o kapcia. Pierwsze czytam, że można mieć wystrzał w oponie! No chyba, że jeździ się na oponach sparciałych, nalewkach itp itp. W oponie "nowej" z prawdiłowym ciśnieniem ciężko jest złapać kapcia w normalnych warunkach drogowych. Zawsze można zadzwonić po assistance Na przestrzeni 21 lat miałem 2 kapcie. Obydwa w warunkach jazdy po budowie. W obecnym aucie mam ZN i uważam, że nawet on jest nie potrzebny. Termin ważności fabrycznych ZN wynosi około 4-5 lat. Wyobraź sobie sytuację: jazda zimą w góry w czasie opadów śniegu, jedziesz w żoną i dzieciakami i nagle łapiesz kapcia. Wywalasz wszystko z pełnego bagażnika na zewnątrz na padający śnieg i męczysz się z wymianą koła..... W takim przypadku dzwonisz na assistance i w ciągu 1-2 godzin masz wymienione/naprawione i rączki czyste i lecisz dalej Jak mieszkasz na bezdrożach to oczywiście warto mieć pełną zapasówkę, a nawet i dwie
  3. Jasiu odpowiedział Adi20 na temat - Motokącik
    > Ok dzieki bede pamietal na przyszlosc. Myslalem, ze po wpadkach w B7 cos poprawili te skrzynie, ale > widze ze chyba nie bardzo Mam B7 i przebieg 245tysi. Wszystko gra i buczy. Zero napraw. Trzeba umieć jeździć multitronickiem i już (a nie każdy potrafi). Tak jak z turbiną trzeba umieć się obchodzić, to i z multitronickiem również trzeba umieć. Olej wymieniać co 60kkm Jeżdżę nim już 5 lat i jakbym miał raz jeszcze kupować to bym śmiało brał go W B7 były pierwsze skrzynie na 6 lamelkach a potem na 7. Te na 6 potrafiły się psuć. Ja mam 7 lamelek i póki co wszystko działa bez zarzutu.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.