Zawartość dodana przez mariusz12879
-
Nissan Primera P12 - 1.9 DCI
> tylko 1,9dci to reno. Wszystkie silniki na gnojówke montowane w nissanach pochodzą od Renault. nawet 3.0 w patrolu
-
Płukanka octem
> Użyj Kamix-u działanie natychmiastowe Przy użyciu chemi zawsze jest ryzyko przedobrzenia, czyli rozszczelnienia.
-
Corolla - Filtr Cząstek Stałych DPF - Corolla
> Za moim autem jechał kolega w trakcie wypalania, absolutnie żadnego dymu nie zauważył. Smród to co > innego. Przypominam, że duży procent aut w Polsce ma usuwany filtr DPF z byle błahego powodu, > w mniej lub bardziej chałupniczy sposób. Jak poznać, siedziąc za kierownicą ze włączył sie proces wypalania DPF ?
-
Corolla - Filtr Cząstek Stałych DPF - Corolla
> jak masz możliwość to sprawdź sam, wsadź palec do rury wydechowej i jak będzie czarny jak sadza to > filtra nie ma a jak bedzie tylko brudny (szarawy) to ma. Zajefajny test, jeszcze dzisiaj sprawdze w moich autkach, tylko żebym palce potem domył
-
Wybór pierwszego 4x4
> A jesteś w stanie oszacować o ile więcej/mniej pali? Odkąd kupiłem pickupa zapiąłem sprzęgięłka i > tak mam cały czas. 4x4 załączam jak wjeżdżam na bezdroże, na asfalcie tylko tył. Do tej pory > czytałem że to tylko kwestia zużycia elementów dyfra z przodu, ale jakby mniej palił, to może > warto je jednak odpinać? Jeśli masz sprzęgiełka automatyczne to nie znaczy ze cały czas masz je zapięte, kiedy włączasz 4H lub 4L w kabinie to się zapinają, a jak wyłączysz to się rozepną w momencie kiedy auto przetoczy się w przeciwnym kierunku niż podczas zapinania.
-
Ranking 10 najbardziej zawodnych silników !
> I praktycznie żadnego francuza Ten 3.0 Di z Patrola Y61 tp,o właśnie francuzka myśl techniczna Mam taki i na razie działa
-
Grand Vitara jaki silnik ?
> Ale mocowo jest duzo mniej,chyba 136KM. > U ciebie jakis wirus pewnie sie przyplatal i zarazil Rav4 Zerknij na Allegro, Ravki po 2006 roku mają 150km lub 177km, te 136km to były w poprzedniej generacji
- Mazda Demio Vin
-
Mazda Demio Vin
Witam Potrzebny jest dekoder Vin Mazdy, chodzi głównie, aby dowiedzieć się jakie felgi i opony mają być w tym autku. Pojazd to Mazda Demio rocznik 1999 Vin JMZDW192200110898
-
Grand Vitara jaki silnik ?
> Hmmm dosc malo spotykany chyba jest to silnik,bo z reguly co patrzylem to rav4 mialy mniejsze > pojemnosci,jesli chodzi o diesle. Wszystkie diesle w Ravkach mają taką pojemność 2.2 oczywiście te po roku 2006.
-
Grand Vitara jaki silnik ?
> No to mi ten francuski diesel 1.9 na autostradzie przy prędkości 140-150 pokazywał ok. 12. Moja Ravka 2.2 diesel 177km przy pełnym obciązeniu i takich prędkościach pokazywała 9 - 10
-
Prośba o rekomentację auta na wieś
> Dlatego napisałem minimum > Bo 15l/100 km to taka sama prawda jak to, że Parchy palą 12 na setkę Przy dobrych wiatrach i delikatnej górce jest to możliwe
-
Wyciągarki / zblocza / bloczki ITD - teoria
Autko nawet nie drgnie Jeśli chcesz przeprowadzić taki eksperyment to mam dwa zblocza i line też znajde.
-
auto podobne do renault scenic
Xara Picasso z silnikiem 2.0 Hdi, małe zużycie paliwa, przestronne wnętrze
-
Wybór pierwszego 4x4
> jeździć jeżdżą, problem jest chyba przy lifcie > mnie czasem śmieszy taki wyścig zbrojeń, lifty, duże opony ... a potem jeździmy razem, tzn ja > prawie seryjną vitarką a kumple zmotami Masz racje, też to zauważylem smigając Vitarką
-
UAZ 452
Kilka lat temu widzialem takiego w Karpatach na Ukrainie, za karetke robił, wjechał tam gdzie normalana nie miała by szns dojechać.
-
Rav 4
Wie ktoś moze jakie czynności będą wykonywali w ASO przy przęglądzie Toyoty Rav 4 D-cat, po 60.000km ? i jaki to niesie za sobą koszt ?
-
Kto ma terenowke?
> Sorento '05, 2.5 CRDi w swoim nowym domu - na razie seria, ale tylko > do pierwszej wizyty w PL I to pewnie w serii pozostanie bo co tu można namotać
-
Sprawdzenie auta po VIN - VW?
> Jeżeli chcesz sprawdzić wyposażenie ze stanem faktycznym auta to > możesz sobie kliać tutaj albo też tutaj . > Ale jeśli chcesz sprawdzić serwisowanie to tylko w ASO , w niektórych > dochodzi do paradoksów że trzeba za to płacić a w innych nie > zrobią wogóle a w jeszcze innych "mówisz - masz". ciekawą ma przeszłość moje autko, wedle tego dekodera, kiedyś było Pic apem a teraz to combi. Może jakieś powypadkowe ?
-
lista "francowatych"
Picasso 2.0 HDI Podkarpacie - nisko