Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mariusz12879

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mariusz12879

  1. > tylko 1,9dci to reno. Wszystkie silniki na gnojówke montowane w nissanach pochodzą od Renault. nawet 3.0 w patrolu
  2. mariusz12879 odpowiedział Josyp na temat - Motokącik
    > Użyj Kamix-u działanie natychmiastowe Przy użyciu chemi zawsze jest ryzyko przedobrzenia, czyli rozszczelnienia.
  3. > Za moim autem jechał kolega w trakcie wypalania, absolutnie żadnego dymu nie zauważył. Smród to co > innego. Przypominam, że duży procent aut w Polsce ma usuwany filtr DPF z byle błahego powodu, > w mniej lub bardziej chałupniczy sposób. Jak poznać, siedziąc za kierownicą ze włączył sie proces wypalania DPF ?
  4. > jak masz możliwość to sprawdź sam, wsadź palec do rury wydechowej i jak będzie czarny jak sadza to > filtra nie ma a jak bedzie tylko brudny (szarawy) to ma. Zajefajny test, jeszcze dzisiaj sprawdze w moich autkach, tylko żebym palce potem domył
  5. > A jesteś w stanie oszacować o ile więcej/mniej pali? Odkąd kupiłem pickupa zapiąłem sprzęgięłka i > tak mam cały czas. 4x4 załączam jak wjeżdżam na bezdroże, na asfalcie tylko tył. Do tej pory > czytałem że to tylko kwestia zużycia elementów dyfra z przodu, ale jakby mniej palił, to może > warto je jednak odpinać? Jeśli masz sprzęgiełka automatyczne to nie znaczy ze cały czas masz je zapięte, kiedy włączasz 4H lub 4L w kabinie to się zapinają, a jak wyłączysz to się rozepną w momencie kiedy auto przetoczy się w przeciwnym kierunku niż podczas zapinania.
  6. > I praktycznie żadnego francuza Ten 3.0 Di z Patrola Y61 tp,o właśnie francuzka myśl techniczna Mam taki i na razie działa
  7. > Ale mocowo jest duzo mniej,chyba 136KM. > U ciebie jakis wirus pewnie sie przyplatal i zarazil Rav4 Zerknij na Allegro, Ravki po 2006 roku mają 150km lub 177km, te 136km to były w poprzedniej generacji
  8. jakotako-ML-286492695-ML-
  9. Witam Potrzebny jest dekoder Vin Mazdy, chodzi głównie, aby dowiedzieć się jakie felgi i opony mają być w tym autku. Pojazd to Mazda Demio rocznik 1999 Vin JMZDW192200110898
  10. > Hmmm dosc malo spotykany chyba jest to silnik,bo z reguly co patrzylem to rav4 mialy mniejsze > pojemnosci,jesli chodzi o diesle. Wszystkie diesle w Ravkach mają taką pojemność 2.2 oczywiście te po roku 2006.
  11. > No to mi ten francuski diesel 1.9 na autostradzie przy prędkości 140-150 pokazywał ok. 12. Moja Ravka 2.2 diesel 177km przy pełnym obciązeniu i takich prędkościach pokazywała 9 - 10
  12. > Dlatego napisałem minimum > Bo 15l/100 km to taka sama prawda jak to, że Parchy palą 12 na setkę Przy dobrych wiatrach i delikatnej górce jest to możliwe
  13. Autko nawet nie drgnie Jeśli chcesz przeprowadzić taki eksperyment to mam dwa zblocza i line też znajde.
  14. Xara Picasso z silnikiem 2.0 Hdi, małe zużycie paliwa, przestronne wnętrze
  15. > jeździć jeżdżą, problem jest chyba przy lifcie > mnie czasem śmieszy taki wyścig zbrojeń, lifty, duże opony ... a potem jeździmy razem, tzn ja > prawie seryjną vitarką a kumple zmotami Masz racje, też to zauważylem smigając Vitarką
  16. mariusz12879 odpowiedział ppmarian na temat - Kącik 4x4
    Kilka lat temu widzialem takiego w Karpatach na Ukrainie, za karetke robił, wjechał tam gdzie normalana nie miała by szns dojechać.
  17. mariusz12879 dodał temat w Motokącik
    Wie ktoś moze jakie czynności będą wykonywali w ASO przy przęglądzie Toyoty Rav 4 D-cat, po 60.000km ? i jaki to niesie za sobą koszt ?
  18. > Sorento '05, 2.5 CRDi w swoim nowym domu - na razie seria, ale tylko > do pierwszej wizyty w PL I to pewnie w serii pozostanie bo co tu można namotać
  19. > Jeżeli chcesz sprawdzić wyposażenie ze stanem faktycznym auta to > możesz sobie kliać tutaj albo też tutaj . > Ale jeśli chcesz sprawdzić serwisowanie to tylko w ASO , w niektórych > dochodzi do paradoksów że trzeba za to płacić a w innych nie > zrobią wogóle a w jeszcze innych "mówisz - masz". ciekawą ma przeszłość moje autko, wedle tego dekodera, kiedyś było Pic apem a teraz to combi. Może jakieś powypadkowe ?
  20. Picasso 2.0 HDI Podkarpacie - nisko

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.