Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mariusz12879

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mariusz12879

  1. Witam Szukam informacji na temat Peugeota Partnera w wersji furgon, dokładnie chodzi mi o silnik benzynowy jaki jest teraz montowany w tej wersji nadwozia. Kto go zaprojektował ( żabojady czy gebelsi ? ) w necie znajduje różne sprzeczne informacje. Piszcie wszystkie jego wady i zalety. Z góry Wielkie dzięki za pomoc.
  2. > A to nie na te silniki ze 3 lata temu w RSt była akcja bo niechciany palić przy - 10* i mniej? Moja te dwie ostatnie zimy paliła bez problemu
  3. Moja Toyka ma tylko 60tys.km nalatane więc jak na razie to przez ten okres ( prawie trzy lata ) padła tylko pompa wody, lekko się pociła. Poza tym silnik fajnie odpycha ten mój samochodzik.
  4. > Ja dodam od siebie jeszcze: sprawdź progi. > Nie wiem jak po lifcie, ale przedliftowe - które oglądałem przed zakupem - to 90 % miało progi już > do zrobienia (rdza lub pęcherze) albo niedaleko, czyli spód progów uginał się pod naciskiem. > Mój XP właśnie stoi u blacharza - lakiernika. Masz racje, miałem XP z rocznika 2002 i w roku 2010 oba progi były dziurawe,
  5. > Jaką wysokość ma patrol? > Pytam ze względu na zakup garażu i muszę podać wysokośc wjazdu. Mój Y61 na 2'' Dobinsonie i 35'' KMII ma 200cm.
  6. Właśnie taki miałem na myśli
  7. W modelu XP nigdy nie montowano silnika 110 km tylko 90 km
  8. Myślisz że nie znajdziesz tego info w necie ? Jesteś straszny leń, że nie chce Ci się poszperać, tylko wysyłasz kogoś z metrówką żeby wokół auta biegał.
  9. mariusz12879 odpowiedział mirekp na temat - Zrób to sam
    Taras drewniany to rzadkość więc nie znajdziesz wyczerpującego info na tym forum. Taras w takim wykonaniu jest najładniejszy, ale chyba i najdroższy .
  10. Gdzie można znaleźć informacje jaki rodzaj filtra ( mokry czy suchy ) znajduje się w danym modelu samochodu ? Np. Toyota Rav 4 rocznik 2009.
  11. Na temat tarasu z modrzewia już coś tam było, ale obiło mi się o uszy ze robią z olszyny, ktoś z forumowiczów coś takiego posiada, albo jakieś inne doświadczenia z tym drewnem posiada. Wszystkie za i przeciw mile widziane.
  12. Pięć lat, to troche jest, skoro jesteś zadowolony to chyba się sam zdecyduje na ten modrzew.
  13. Jak możesz to pyknij fotke tego tarasu
  14. Zawsze chciałem mieć drewno na tarasie i planowałem zrobić to z jakiegoś egzotyka, ale ostatnio doradzano mi jednak Modrzew. ze niby dużo taniej i tez jest ładny. Ma ktoś taras z tego iglaka u siebie ? Jak to wyglada po kilku latach użytkowania ? ( wiem ze trzeba często olejować ) Interesują mnie wszystkie za i przeciw
  15. > To w 2.8, ludzie czasami zapominają, że po taplaniu się w błocie warto chłodnicę oczyścić. 3.0 też nie lubi długiej jazdy z dużą prędkością, wtedy się szybko rozpada
  16. Jak ktoś nie ma pojęcia jak się autem obsługiwać to mu żadne blokady nie pomogą. Najważniejsze są umiejętności, a te wynalazki to drugoplanowa rzecz
  17. Jest jeszcze inny fajny wynalazek Renaul 3.0 dci montowany w dostawczakach Renault i Nissanach i jeszcze w jakiś tam osobówkach. Rozpada się nie dając wcześniej żadnych oznak nadchodzącego armagedonu. Mam taki w Patrolu, ale jeszcze działa
  18. Dacia to dla mnie jest paskudna
  19. Ravka mojej żony jest prawdopodobnie z tej samej parti produkcyjnej co Twojej siostry bo gwarancja też się skończyła w grudniu i jak robiłem ostatnio przegląd ( 57000 tys. km. ) to się okazało ze amorki też ledwo przędą, ale wycieków nie zauważyłem. Poza tym nic się jeszcze nie wydażyło, na gwarancji to tylko radio się posypało, dokładnie zmieniarka CD. Jeśli chodzi o zużycie paliwa to nie jest ono małe jak na diesla, po mieście w zimie oscyluje na granicy 10 - 11 litrów na 100km.
  20. Nissan Patrol, tylko że z tym gazem to będzie problem
  21. Dlaczego w tej posranej europie nie oferuje się dostawczaków z tak fajnymi silnikami benzynowymi jak w USA ? Zazdroszczę wam tej wolności wyboru
  22. mariusz12879 odpowiedział odpowiedź w temacie Kącik 4x4
    > OOOOOO a co to się koledze pozmieniał światopogląd to biała już nie jest naj naj Ta " biała " nadal ma pierwszeństwo na moim podjeździe Ale Nissanem to jakoś tak fajnie się jeździ oczywiście turystycznie.
  23. > w relacji terenwizji z przeglądu filmów wyprawowych padło w pewnym momencie stwierdzenie że > oglądając przedstawione filmy można odnieść nieodparte wrażenie że najlepszym autem wyprawowym > jest dyskoteka. Dyskoteka ma bardzo funkcjonalne wnętrze, ale materiał jaki użyto do produkcji podzespołów napędowych to przysłowiowy "gównolit" . trzeba być fanem tej marki żeby śmigać tym autem na wyprawy, ale na pewno się da. Jak to kiedyś ktoś napisał - " Wszystkie drogi prowadzą do PATROLA " - samochód IDIOTOODPORNY który ma jedną wade dla nie których nie do przełknięcia, sporo pali.
  24. mariusz12879 odpowiedział odpowiedź w temacie Kącik 4x4
    > Żeby kupić i jeździć to tylko patrol y60. Ale pewnie i tak kupisz dżipa Nie przejmuj się, każdy > musi dorosnąć do swojego patrola Święte słowa, i pomyśleć że kiedyś parskałem na patrole To jedyne słuszne autko terenowe w miare uniwersalne.
  25. mariusz12879 odpowiedział Magdoc na temat - Kącik 4x4
    Cos takiego mam w vitarze ale jak na Jeepa to bedzie w sam raz

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.