-
F1 sezon 2024
Hamilton w czerwonym kombinezonie w 2025
-
piła z wysięgnikiem
większość to gałęzie na działce. podkaszarke i nożyce mam. Cos takiego by mnie interesowało https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/maszyny-ogrodowe/pily-elektryczne/pilarka-black-decker-ps7525-qs?gclid=EAIaIQobChMIlbLN9Lu1_gIV0e6yCh2BGQZoEAQYASABEgLfoPD_BwE, tylko żeby można było odpinać wysięgnik i za bardzo nie wiem z jaką mocą, długością szukać itp
-
piła z wysięgnikiem
Zastanawiam się na kupnem takiej piły na działkę. Może ktoś używa? i coś poleci, może być akumulatorowa lub elektryczna. Budżet ok 400-600pln
-
F1 Sezon 2021
A dziś na Silvestone nowe zasady kwalifikacji do wyścigu, 0d 19 do 20 wyścig o jutrzejsze pola startowe w sprincie na 100 km (17okrazen) bez obowiązku zjazdu do pit stopu. Kto pierwszy po sprincie ma PP w niedzielę. Muszę doczytać jak z oponami
-
Kubica na tory!
A podobno od Barcelony komentować będzie stara ekipa Borowczyk I Sokół 😁😁😁😁😁 "Mikołaj a jak myślisz...",
-
Kubica na tory!
Oficjalnie rezerwowym https://twitter.com/williamsracing
-
Kubica na tory!
Nico Rosberg menadżerem R.Kubicy☺ Ciekawa informacja
-
Kubica na tory!
Robi się ciekawie... http://powrotroberta.blogspot.com/2017/08/bbc-mowi-sie-ze-renault-chce-zapacic_1.html
-
Kubica na tory!
dobre https://twitter.com/hashtag/ItsLikeFernandoToIndyAllOverAgain?src=hash
-
Kubica na tory!
http://powrotroberta.blogspot.com/2017/07/kubica-ograniczenia-fizyczne-nie.html Coraz większą mam nadzieję...
-
Kubica na tory!
W środę kolejne testy Roberta na torze Paul Ricard http://powrotroberta.blogspot.com/2017/07/renault-bedzie-kolejny-test-roberta.html
-
lista "francowatych"
zakupione tydzien temu Megane II phI kombi 1,6 16v
-
Zrób to sam szafa z drzwiami przesuwnymi.
@@yogicc Możesz próbować tutaj coś znaleźć http://www.laguna.pl/
-
Sciski stolarskie
@@Olleo Ja mam z tej firmy i jestem zadowolony http://swiatnarzedzi.pl/pl/searchquery/sciski+wolfcraft/1/full/5?url=sciski,wolfcraft
-
185/65/r14 vs 185/60/r14
Do mojego auta standardowy rozmiar opon to 185/65/r14, czy mogę założyć na zimę opony w rozmiarze 185/60/r14?, bo kumpel sprzedaje roczne w dobrej cenie
luter78
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta