Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Gokart

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Gokart

  1. Witam. Mam w planach zakup megane II rocznik od 2006 w górę. I czy ktoś z was wie może od którego rocznika były już montowane radia cd/mp3 ?. No chyba, że nie zależy to od rocznika a np od wersji wyposażeniowej auta ?. I nawet roczniki starsze mogę mieć radia mp3. Dziękuje za pomoc
  2. Witam. Otóż kolega ma problem z autem wiec pisze w jego imieniu Auto odpala zimne chodzi ładnie i równo na jałowym benzyna jest 1/4 zbiornika wyjeździłem zupełnie do zera prawie i nalałem paliwa także odpala i ładnie chodzi ale jak przyspieszam to od 2-go biegu zamula, szarpie...jak chce wcisnąc to zamula a jak za wolne obroty poniżej 2 tys. to szarpie ....potem przełącza się na gaz bo już jest na tyle ciepły i idzie pszczółka ale jak przełącze znowu na benzol to to samo mimo że silnik ciepły.Jakieś pomysły Silnik 1,6 gaz trzyletnia sekwencja Nissan primera 1998 rok Dziękuje za odpowiedzi.
  3. nuovabravospam-ML-287407094-ML- watek malo tehcniczny, do kont. na grajdole
  4. > od góry > pod tylnią kanapą powinna być taka plastikowa pokrywka a pod nią pompa Auto jest kolegi ale patrzył pod tylne siedzenie i niby klapa jest ale nic pod nia nie ma. Możliwe to ?
  5. > Na allegro > a tak całkiem poważnie to w zbiorniku paliwa ok ale u góry od dołu ? Jak sie dostać do tej pompy ?
  6. Witam gdzie znajduje się pompa paliwa z czujnikiem poziomu paliwa bo nie mogę znależść. Ostatnio przy 20 litrach paliwa w zbiorniku pokazałao ostrzezenie ze brak paliwa.
  7. Otóż od dłuższego czasu walczę z rozładowującym się aku i notorycznie włączającym sie ABS. I wczoraj sprawdziłem ubytki prądu multimetrem pokazywało 0,15A (bardzo niepokojące) przez pierwsze kilka sekund później odczyt spadał do 0,05A czyli dopuszczalnie. Ale pytanie skąd ten pierwszy wynik, za każdym razem jak podłączam multimetr zawsze pokazuje 0,15A a po tych kilku sek 0,05. A Co o tym myśleć ?
  8. Normalnie zmierzyłem i nie było za mało cyferek, wyszło 11,9 - 12,0 na wyłączonym silniku więc na pewno do prostownika się nadaje aku.
  9. Witam mam pytanie jak ustawić miernik i jakie pownienem mieć wartości : Taki miernik mam KEWTECH KT200 1) napięcie aku wyjętego z auta i przy jakich wartościach pownien być doładowany 2) I jak sprawdzić czy nie ucieka mi gdzieś prąd i jakie wartości są niepokojące ?
  10. No dobrze ale zanim kupie śruby brakujące to minie kilka dni czy w zwiąku z tym mogę jeździć na trzech z czterech śrub. Mówimy o przejechaniu 30-40 km z prędkościami max 60 km/h bardzo delikatnie niczym to nie grozi ?
  11. No więc dzwoniłem do 7 oponiarzy,3 mechaników i jednego ślusarza i wszyscy rozkładali ręce oooj Panie masz pan problem nie da rady zamów pan nową nasadkę inaczej nie odkręcimy a jeszcze inni tylko spawanie ale nie dajemy gwarancji, że felga nie ulegnie uszkodzeniu. A ceny średnio 50 zł za koło mówię o spawaniu. Nawet w aso bylem próbowali dobrać nasadkę ale gdzie tam nic nie pasowało. W końcu stwierdziłem,że nie dam zarobić cwaniakom żądającym koło 200 stów za trzy koła bo jedno miałem odkręcone. Łeb wsadziłem w net i na fora i odpuściłem wykrętaki. Wziąłem 2kg młotek, kupiłem nasadkę 19mm z obi za 10 zł plus pożyczyłem do tego profesjonalną grzechotkę. Najpierw kilka puknięć w śrubę a potem nabiłem nasadkę chociaż ciezko wchodziła i już zeszła ładnei śruba z drugim kołem "męczyłem" się z 3 minuty a z trzecim jedną minutę Na koniec wrzasnąłem kur.. udało się aż babcia z psem się odwróciła Szybko tanio i nie dałem zarobić innym w tak jak się okazuje banalnej sprawie.
  12. > Nie zakłądaj najgorszego - mnie to kosztowało nic. No chyba że to śruby typu after-market, a nie > montowane w fabryce. Dzwoniłem do ASO powiedział miły Pan, że mam podjechać to zobaczą może coś dopasują. Więc jadę za godzine.
  13. > to jak ona wgląda ? śruba cos podobnego do tego kompletu
  14. > nie prościej kupić nową nasadkę ? A myslisz ze gdybym mógł to bym nie kupił nasadka i same śruby s a stare nie mam żadnego symbolu zupełnie nic, żeby dobrac odpowiednią nasadkę.
  15. > Zrob jak kazdy szanujacy sie zlodziej felg - nabij dobra nasadke no dobra ale śruba jest okragła to wystarczy ze nasadkę nabiję i nie bedzie się ślizgała przy odkręcaniu ?
  16. > Podjedz do ASO (jeśli da rade jechac) - mają uniwersalne zestawy... I pewnie mało uniwersalne ceny to mnie pewnie zaboli.
  17. witam zgubiłem nasadke do śrub antykradzieżowych i teraz nie mam jak odkręcić koła. Myslicie ze wykrętakami dam radę ? spawanie nie wchodzi w grę bo śuba dosyć głęboko w feldze alu i nie ma tam miejsca na manewry. wykrętaki wykrętaki 2 Czy moze cos o innym gwincie ?? wykrętaki yato
  18. > Czy ten dźwięk jest "zwalniający" - to znaczy po jakimś czasie od > wyłączenia silnika ustaje/zanika ??? > U mnie też coś słyszę po wyłączeniu silnika i zastanawiam się co to > jest. > Sprawia to wrażenie jakby jakiś kręcący się element zwalniał aż do > zatrzymania. > Jeśli tak jest u ciebie to może (ja tak podejżewam u siebie) to jest > odgłos zwalniającej turbiny (u mnie na mój gust trwa to zbyt > długo) lub jakiś zatrzymujący się wiatraczek od nadmuchów (mam > climatronic). U mnie też cyka coś po wyłączniu silnika przek około 4 minuty (niemiarowo) po czy zanika i nie wiem co to jest silnik benzyna 1.4 mpi klima manualna.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.