Zawartość dodana przez mokrii
-
Galeria [ALLEGRO]
> http://otomoto.pl/daewoo-nubira-tuning-C4855577.html aaaaaaaaaaaaaaa widzialem tan pazdzierz na zywo na jakims zlocie pod m1 w zabrzu powozil tym chlopczyk tak metr piecdziesiat w kapeluszu hiphotu sluchal a wszyscy co to to to widzieli robili tak a potem tak
-
Galeria [ALLEGRO]
> No to może ja coś wam pokaże. > Foto z phone sorry za jakość. Jak robiłem foty nadszedł właściciel > autka i sie zapytał czy fajne? > niech każdy sam sobie odpowie.
- Galeria [ALLEGRO]
-
Galeria [ALLEGRO]
> ło matko bosko samochodowsko ... ten bauer zaszalał - widać kartoflen > do seryjny kufren nicht mieścić się nie znasz sieu das ist driften machine
-
Galeria [ALLEGRO]
> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4686471 Quote: ODCIĘCIE ZAPŁONU, wow
-
Galeria [ALLEGRO]
- Lista nas Skosnookich
wlasnie zakupilem takie cudo po przesiadce z suzuki narazie jestem zadowolony (ciekawe jak dlugo ) autko jest wiekowe nie ma nic totalny golas ma za to skorodowane progi i 200kkm nalotu- Galeria [ALLEGRO]
> wt w etapach -> klik aleeee ma fajną blokade na pedalach- Galeria [ALLEGRO]
> A dzisiaj spotkałem w Łodzi to: fabieda- Galeria [ALLEGRO]
> Prestiż > Myslałem ze BMW coupe ma 2 dzwi a tam gdzie typ to podane jest > sport/coupe widzial spojler to je auto szportowe- Galeria [ALLEGRO]
alledrogo Quote: ...auto godne uwagi jesli lubisz prestiz i wyróżniac sie w tłumie to cos dla ciebie goraco polecam!! http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/294/85/50/294855079_2- Galeria [ALLEGRO]
- Galeria [ALLEGRO]
> a podobno szwaby fajne tjuny maja > PASSAT KOZAK cos mnie to przypomina a juz wiem takie chxx wie co- Galeria [ALLEGRO]
> merc wymienic maske, pozdejmowac badziewne chromy, wywalic rury i prawie oki > golfik > garbus z wielkim ... prawie jak 911 turbo > sejo cienki > golf > fiesta GTi > saxo bylo > ibiza- Galeria [ALLEGRO]
> calibra AUTO MA NA WYPOSAZENIU:: SILNIK 2,0 DOHC 16 V 150 PS BEZWYPADKOWY znaczy co ? silnik jest bezwypadkowy ?- Galeria [ALLEGRO]
> beta łechehehehehe- Galeria [ALLEGRO]
merol sl reszta tutaj- Galeria [ALLEGRO]
- Galeria [ALLEGRO]
> Takie coś spotkałem we wtorek na ulicy........ nie udało mi się > obfocić przodu ale był w podobnym stylu.... chyba 6 okrągłych > halogenów mnóstwo nalepek itp...... na tylniej szybie jakieś > migające światełka.... jednym słowem chyba auto świra... mega BTW czy mi sie zdaje czy on ma dodatkowe 4 rurki "wydechu"- Galeria [ALLEGRO]
kumpel ustrzelil w GB- Galeria [ALLEGRO]
> ibiza > megane > kadet > toledo > corsa jak by ci to wszystkie juz byly- Galeria [ALLEGRO]
to ja tez cos wrzuce http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3231743- Galeria [ALLEGRO]
> fajnie nerki połączył aha i najlepsze , silnik 1,8 + LPG i > obowiązkowo znaczek M POWER no i okopcona tylko lewa rura- Galeria [ALLEGRO]
> ah ten piękny srebrny siatex na muchy i owady ale felunek profi calkiem ciekawy "siatex"- Galeria [ALLEGRO]
> ale mnie tu dawno nie było > macie takie cacko > klik co to kuffa jest kogos chyba fantazja poniosla - Lista nas Skosnookich
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.