Zawartość dodana przez mokrii
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> ganiałem sie z taką przez dwa sezony i kumpel miał wieczne problemy ze skrzynią. > moze miał taki "specyficzny" ebzemplarz. jak mial subROO justy z przed 1996 to tak, bo to calkiem inne auto
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> No i chyba z tego całe nieporozumienie. > W tych wersjach jest całkiem mocne visco i o podcinaniu ręcznym można zapomnieć. da sie dwa tematy kolegow z switami 4wd http://zlosnik.pl/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=978882#Post978882 http://zlosnik.pl/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1039758#Post1039758
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> > Pierwsze słysze, chyba, że w tych starszych z 3 garowymi silnikami tak było. kolega chyba cos wie albo mu sie wydaje
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> skrzynia biegów z marchewki,napęd spinany i rozpinany na jakies dziwne podciśnienie. > nie lepiej swifta? to jest swift
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> No i czarny koń wchodzi do gry > Jutro może pojadę obejrzeć Justy, włazisz pod auto i sprawdzasz mocowania wachaczy dokladnie ! pozatym standart powinienes tez zajrzec pod wykladzine i obejrzyj sobie pod/nadszybie z przodu silnik moj przy (?realnym) 260kkm nie mial zadnych wyciekow (1.3 8v 68km)
-
VW Golf VII
> VW > jeszcze nie wpadł na pomysł ołtarzyków z navi na środku deski. błądzisz
-
Rapid, czyli brzydal nadchodzi ;)
> Wcale nie HTP a MPI, jakaś nowa konstrukcja. i HTP i tsi
-
VW Golf VII
> Jak Golf w tej cenie zaoferuje jakiś sensowny silnik + DSG, to z lekka pozamiata. wczorajsza prasa podala ze wersja gola ma startowac od 73kpln
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> A gdyby tak Audi 200 kupić > Audi 200 2.2 165KM > 2 blokady dyfrów, turbo, ocynk, podtlenek itd. > Minus pewnie spora masa. > Czy jakieś części mogą być abstrakcyjnie drogie lub niedostępne ? > Co może przyprawić o ból głowy, a co może cieszyć ? masz blisko to podjedz i obejzyj
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> Do 5k zł. to trudno uwierzyc ze nie jest zgnity albo po prostu źle szukałes
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> Ja za pierwszym podejściem znalazłem takiego ze zdrową budą. ale zapewne szukales z wiekszym budzetem ?
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> > Subaru Justy 1.3 68KM/86KM AWD ekhm z wagą jesli zechcesz wybebeszyc zejdziesz do ~830kg ( nie jestem pewnien czy to juz nie misialbys ingerowac w szyby ) jak dobrze poszukasz to znajdziesz justyne z konca produkcji z silnikiem 93kM samo auto jest trudne do zabicia ale korniki dziurawce chrupią je niestety bardzo mocno i to w newralgicznych miejscach ( mocowania wachaczy )
-
Singer 911.
> I tegoroczna runda byla w Kielcach. W deszczu. > Za kalendarzem, V runda znowu w Kielcach. alpina w 6 minucie ale jej wycieraczki pracują ciekawym czy to tak seryjnie
-
nowa choroba koNik-a...
> na allegro: > http://allegro.pl/bmw-528i-e12-78r-1-wlasciciel-i2458272873.html?source=oo > tylko niestety - kielichy przedniego zawieszenia wyglądają mocno średnio, to straszny problem w > tych autach - ja na szczęście mam już odbudowane Quote: kolektor ssący "barany", skrzynia 4 biegowa, kultowy silnik 2.8 "big block" sie rozpedzil z tym opisem
-
sx4 a sedici
> czym roznia sie te dwa auta a jesli niczym to skad roznica w cenie? tym ze oba sa produkowane w estregom a zwykle to drozsze ma znaczek z turynu
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Rozumiem, że jeździłaś jednym i drugim i o to doświadczenie opierasz swoja wypowiedź. jeździłeś to niebyla celowa literowka ? a dalej wiem ze wstawilem poprzedniego, bo wstawialem tak jak wychodzily z fabryk widze podobienstwa w tych dwu jakze roznych samochodach @jay Quote: Inny ksztalt jedynie tylnych drzwi. Linia nadwozia prawie identyczna. dodam do tego inny zwis z przodu oraz rozstaw koł przod/przedzial pasazerski tak sa podobienstwa w tych autach
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> IMHO zdecydowanie kopia, jedynie lifting przodu (swiatla i grill): znajdz zdjecia z boku mi sie juz odechcialo
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Oczywiście. IMO stary LS miał wyglądać jak S-klasa. Popatrz na sylwetkę. BMW 7 i Audi A8 z tamtych > lat nie sposób z Mercedesem pomylić. oczywiscie masz racje tyle ze LSa z mercem tez nie pomylisz - z zadnej strony kopia merca byl chairman https://www.google.com/search?q=Ssangyon...366&bih=653
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Porownywalem zdjecia powyzej (nowszy model Lexusa). tak zdecydowanie kopia ma dluga maske, przedzial pasazerski i bagaznik a i jeszcze 4 kola ma
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Widac po linii nadwozia. Jest prawie identyczna. > Reflektory to drobny lifting zeby nie bylo widac ze to kopia.
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> No, bo jak są inne reflektory i lusterka to oznacza że mamy do czynienia z zupełnie innym > samochodem. w tym przypadku to passat i passat ( chociaz jeden wyglada jak jetta) popatrz jeszcze raz na starego LS i na stara eSklase i powiedz ze jeden jest na drugiego stylizowany ( wzorowany )
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> W tamtych czasach Lexus wzorował sie na stylistyce S klasy, tu to świetnie widać tak zwlaszcza widac to na lusterkach czy reflektorach
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2012
> spotkane dziś pod stadionem Górnika w Zabrzu > za diabła nie wiem co to jest - nie znalazlem zadnych oznaczeń: F1 0.o naczy mclaren F1
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Dobra, ten jest ładny, ale dlatego że przypomina wczesne Volvo Leszek ja Cie prosze Cię zero porownania z topornymi volvo 9xx 8xx 7xx
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Dokladnie, takie byly poczatki Lexus w Oz, Lexus gwarantowal odkupienie kazdego sprzedanego auta po > ustalonej cenie, zeby utrzymac wartosc rynkowa,IMVHO nie widze problemow[...] czad 0.o > Dwa, ze w cholere jeszcze tego jezdzi - to jest NIEZNISZCZALNE[...] to wiem