Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > ganiałem sie z taką przez dwa sezony i kumpel miał wieczne problemy ze skrzynią. > moze miał taki "specyficzny" ebzemplarz. jak mial subROO justy z przed 1996 to tak, bo to calkiem inne auto
  2. > No i chyba z tego całe nieporozumienie. > W tych wersjach jest całkiem mocne visco i o podcinaniu ręcznym można zapomnieć. da sie dwa tematy kolegow z switami 4wd http://zlosnik.pl/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=978882#Post978882 http://zlosnik.pl/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1039758#Post1039758
  3. > > Pierwsze słysze, chyba, że w tych starszych z 3 garowymi silnikami tak było. kolega chyba cos wie albo mu sie wydaje
  4. > skrzynia biegów z marchewki,napęd spinany i rozpinany na jakies dziwne podciśnienie. > nie lepiej swifta? to jest swift
  5. > No i czarny koń wchodzi do gry > Jutro może pojadę obejrzeć Justy, włazisz pod auto i sprawdzasz mocowania wachaczy dokladnie ! pozatym standart powinienes tez zajrzec pod wykladzine i obejrzyj sobie pod/nadszybie z przodu silnik moj przy (?realnym) 260kkm nie mial zadnych wyciekow (1.3 8v 68km)
  6. mokrii odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > VW > jeszcze nie wpadł na pomysł ołtarzyków z navi na środku deski. błądzisz
  7. > Wcale nie HTP a MPI, jakaś nowa konstrukcja. i HTP i tsi
  8. mokrii odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Jak Golf w tej cenie zaoferuje jakiś sensowny silnik + DSG, to z lekka pozamiata. wczorajsza prasa podala ze wersja gola ma startowac od 73kpln
  9. > A gdyby tak Audi 200 kupić > Audi 200 2.2 165KM > 2 blokady dyfrów, turbo, ocynk, podtlenek itd. > Minus pewnie spora masa. > Czy jakieś części mogą być abstrakcyjnie drogie lub niedostępne ? > Co może przyprawić o ból głowy, a co może cieszyć ? masz blisko to podjedz i obejzyj
  10. > Do 5k zł. to trudno uwierzyc ze nie jest zgnity albo po prostu źle szukałes
  11. > Ja za pierwszym podejściem znalazłem takiego ze zdrową budą. ale zapewne szukales z wiekszym budzetem ?
  12. > > Subaru Justy 1.3 68KM/86KM AWD ekhm z wagą jesli zechcesz wybebeszyc zejdziesz do ~830kg ( nie jestem pewnien czy to juz nie misialbys ingerowac w szyby ) jak dobrze poszukasz to znajdziesz justyne z konca produkcji z silnikiem 93kM samo auto jest trudne do zabicia ale korniki dziurawce chrupią je niestety bardzo mocno i to w newralgicznych miejscach ( mocowania wachaczy )
  13. > I tegoroczna runda byla w Kielcach. W deszczu. > Za kalendarzem, V runda znowu w Kielcach. alpina w 6 minucie ale jej wycieraczki pracują ciekawym czy to tak seryjnie
  14. > na allegro: > http://allegro.pl/bmw-528i-e12-78r-1-wlasciciel-i2458272873.html?source=oo > tylko niestety - kielichy przedniego zawieszenia wyglądają mocno średnio, to straszny problem w > tych autach - ja na szczęście mam już odbudowane Quote: kolektor ssący "barany", skrzynia 4 biegowa, kultowy silnik 2.8 "big block" sie rozpedzil z tym opisem
  15. mokrii odpowiedział SAMIR na temat - Skośnookie
    > czym roznia sie te dwa auta a jesli niczym to skad roznica w cenie? tym ze oba sa produkowane w estregom a zwykle to drozsze ma znaczek z turynu
  16. > Rozumiem, że jeździłaś jednym i drugim i o to doświadczenie opierasz swoja wypowiedź. jeździłeś to niebyla celowa literowka ? a dalej wiem ze wstawilem poprzedniego, bo wstawialem tak jak wychodzily z fabryk widze podobienstwa w tych dwu jakze roznych samochodach @jay Quote: Inny ksztalt jedynie tylnych drzwi. Linia nadwozia prawie identyczna. dodam do tego inny zwis z przodu oraz rozstaw koł przod/przedzial pasazerski tak sa podobienstwa w tych autach
  17. > IMHO zdecydowanie kopia, jedynie lifting przodu (swiatla i grill): znajdz zdjecia z boku mi sie juz odechcialo
  18. > Oczywiście. IMO stary LS miał wyglądać jak S-klasa. Popatrz na sylwetkę. BMW 7 i Audi A8 z tamtych > lat nie sposób z Mercedesem pomylić. oczywiscie masz racje tyle ze LSa z mercem tez nie pomylisz - z zadnej strony kopia merca byl chairman https://www.google.com/search?q=Ssangyon...366&bih=653
  19. > Porownywalem zdjecia powyzej (nowszy model Lexusa). tak zdecydowanie kopia ma dluga maske, przedzial pasazerski i bagaznik a i jeszcze 4 kola ma
  20. > Widac po linii nadwozia. Jest prawie identyczna. > Reflektory to drobny lifting zeby nie bylo widac ze to kopia.
  21. > No, bo jak są inne reflektory i lusterka to oznacza że mamy do czynienia z zupełnie innym > samochodem. w tym przypadku to passat i passat ( chociaz jeden wyglada jak jetta) popatrz jeszcze raz na starego LS i na stara eSklase i powiedz ze jeden jest na drugiego stylizowany ( wzorowany )
  22. > W tamtych czasach Lexus wzorował sie na stylistyce S klasy, tu to świetnie widać tak zwlaszcza widac to na lusterkach czy reflektorach
  23. > spotkane dziś pod stadionem Górnika w Zabrzu > za diabła nie wiem co to jest - nie znalazlem zadnych oznaczeń: F1 0.o naczy mclaren F1
  24. > Dobra, ten jest ładny, ale dlatego że przypomina wczesne Volvo Leszek ja Cie prosze Cię zero porownania z topornymi volvo 9xx 8xx 7xx
  25. > Dokladnie, takie byly poczatki Lexus w Oz, Lexus gwarantowal odkupienie kazdego sprzedanego auta po > ustalonej cenie, zeby utrzymac wartosc rynkowa,IMVHO nie widze problemow[...] czad 0.o > Dwa, ze w cholere jeszcze tego jezdzi - to jest NIEZNISZCZALNE[...] to wiem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.