Zawartość dodana przez mokrii
-
Szpera do e36 2,8 cabrio...z czym to sie je...
> Jak wyglada sprawa zalozenia czy jest problem i z czego pasuje?? bez sensu i z zadnego innego nie pasuje > I co myslicie o spawaniu dyfra?? jak juz musisz to spawaj
-
Moja szokująca historia czyli czym jeździłem
> Dodatkowo miał silnik w 100% stworzony przez roboty, ze niby ktory ?
-
Kilka fajnych fotek ze zlotu VOLVO !
> ten ten też bo sporo tam takiego sprzetu
-
Dacia Sandero Stepway
> Ale to nie jest udawanie, Dacia jest produkowana przez Renault, na częściach Renault i np. w takich > krajach jak Brazylia czy Rosja sprzedawana jest pod znakiem Renault. ale czy ja twierdze ze jest inaczej ? dokker kangoo udawany to jest ten ponizej mercedes
-
Hybrydy wcale nie muszą być nudne
> wygląda strasznie, jedyna hybryda która nie jest nudna to: o gustach sie nie dyskutuje ale to co wkleiles wyglada strasznie a Lex w tym porownaniu jest lepszy i ladniejszy
-
Octavia III cennik PL
> Nie rozumie czym się tak podniecacie, pokażcie mi samochód który w wersji podstawowej lub ciut > wyższej wygląda BDB i robi szał. zdaje sie podstawowa wersja
-
Premacy vs Space Star
brałbym spacestara > premacy - rdza > może pomyśl o almerze tino - miałem, bardzo fajne auto a to ciekawe bo tino tez gnije
-
Honda S2000 - warto czy nie
> a z AK to miał ją kolega Badi kolega paruch takze
-
2013 Nissan Pulsar - ciekawe porownanie - cenowo ...
> E nie boj sie[...] a jednak > Ale 5d hatch jako opcje ma 1.6l nazwany DIG Turbo - Direct injection Gasoline Turbo - 140kW - > 240Nm - wszystko za ok $29k - i kto by kupowal Golf GTI? o a to mnie sie podoba GGTi ma troche wiecej mocy ztcp ale i pewnie znacznie wiecej kosztuje ?
-
Felgi Nissan Primera P11
> Pytanie czy da się zmienić ten znaczek volvo i przeciez to tylko plastikowy kapsel
-
2013 Nissan Pulsar - ciekawe porownanie - cenowo ...
> Ja tez dlatego tez nie wrzucilem fotki poziom obrzydzenia moglby byc zab00jczy > U mnie jest/byl tylko jeden 1.8l - myslalem, ze ma ok 100-103kW, ale sprawdzilem - 93kW[...] czyli mamy to samo ciekawe czemu nie montowali do tego 2.0 dohc 100kW
-
2013 Nissan Pulsar - ciekawe porownanie - cenowo ...
> Bezapelacyjnie to jest najbrzydsze auto ostatnich 10 lat. mogłbym polemizowac -----> SYAS > Pozytyw - kto by to ukradl? a i to tez jest w naszych warukach plus - tyle ze z koleii nie ma aftermarket czesci blacharskich wiec pewnie jak jest potrzebne to biorą > Chociaz u mnie ukradli ale juz Highway Patrol nie uciekli[...] byl w tiida jakis sensowny >100kW silnik ?
-
2013 Nissan Pulsar - ciekawe porownanie - cenowo ...
> [...] > Mowisz o obecnym czy starej juz generacji?? > Tiaaa, Tiida[...] > [...] jest tak brzydka ze az rozwazam no czyż nie jest uroczy ?
-
Dacia Sandero Stepway
> Nie o to mi chodziło. Raczej o poczynania w stylu Daewoo Chairman, chair byl we wspolpracy z mercedes produkowany >Lexus LS (pierwsza seria), byl zupalnie inny niz luksusowe auta eu (juz to przerabialismy w innym watku ) > Chery > QQ itp. no ok to jest nieudaczna kopia smarka > Nie chodziło mi o rebadging a o małpowanie albo silenie się na coś tam przez dodanie chromu albo > zmianę kształtu "leflektorów" żeby się do Passka albo innego Bi-em-dabliu upodobnić... no ale tego to sie od dawna nie spotyka chociaz czasem faktycznie ciezko stwierdzic co za auto stoii ostatnio myslalem ze widze opla astre a to byla alfa giulia ( z profilu)
-
Dacia Sandero Stepway
> dlaczego? chodzi o wzgledy estetyczne czy ma to jakiś negatywny wplyw na bezpieczenstwo? mialem 2 auta z tym rozwiazaniem przy braku garazu i wciaz dosc mroznych i snieznych zimach zamarza/przymarza lub masz kupe sniegu we wnetrzu dodatkowo imo bardziej szumi
-
Dacia Sandero Stepway
> Dacia jest "sobą", nie udaje czegoś innego. JAK NA DACIĘ jest w porządku. Nie byłaby w porządku, > gdyby siliła się na bycie Renault albo czymś innym. Jednak jako taka jest po prostu OK. ekhm te modele renault sa sprzedawane w europie poszukac modeli duster i lodgy ?
-
Dacia Sandero Stepway
> Próbuję doszukać się minusów i jakoś nie daję rady > Kurde, fajne auto ramka drzwi zachodzaca na słupek A i kawalek dachu dla mnie to juz ten pojazd dyskfalifikuje
-
VOLVO - hamowanie awaryjne
> Sczególnie ta: widzialem klikadziesiat razy i znow parsklem
-
4x4 Wasze typy
> To nie zaden spot, ale u mnie parking w pracy - czasami jest nas 5 - czarny i extra zolty[...] gdzxie jest złosnik?
-
Lotus Seven Replika
> Tiger S-Roadster (Czarny Mat), opis montażu pojazdu z zestawu Tiger Racing LTD. Auto montowane > według specyfikacji klienta. blok na sztywno 0.o ? ile czasu od zera i jaki koszt ?
-
Moja szokująca historia czyli czym jeździłem
> Co w nim jest genialnego? > Pytam, bo jak zapytałem na moto, to przeczytałem, że ciasny, głosny, twardy, źle się prowadzi na > koleinach i niebezpieczny dla początkującej kierowniczki. heh to jest auto terenowe, i jako takie jest genialne ( jak i zreszta jego poprzedniki ) do miasta/trasy nadaje sie srednio i to tylko dla zapalonego fana marki
-
Rajdówka KJS do 3000zł
> pomieszales troszku > swift byl na silniku 1.3 8v 68km i 1.3 103km GTi i one sa ze soba zamienne, a justy wychodzilo z > silnikiem 1.3 8v. moj drogi nic nie pomieszalem swift 4wd byl tylko z motorem 1.3 8v 68km justyny mialy 1.0 51km i 1.3 68km i uwaga ( jakbym nie widzial to bym nie pisal ) 1.3 (8v czy 16v ) 92km tyle ze nie jestem pewien czy to nie byl jakis przeszczep, ale auto bylo wyraznie szybsze niz moje do justyny mozna zadaptowac 1.3 16v 101km bo jest P&P > wiec w latwy tani i szybki sposob masz 35km wiecej ale ze to łatwe to tylko osoby ktore nie probowały takiej zmoty zrobic mogą napisac > byly jeszcze silniki 1.6 > 75km ale wystepowaly tylko w sedanie i nie byl to silnik zamienny z 1.3 1.6 16v ohc montowany w sedanie mial 92km
-
Rajdówka KJS do 3000zł
> Swifty gti nie istniaja. Rdza je zjadla, przetrawila i wys... dawno dawno temu. jeszcze kilka jezdzi
-
Rajdówka KJS do 3000zł
> No włąsnie czy Justy / Swift to silnikowo tosamo? tak i nie 1.3 8v w swifcie byl tylko w wersji 68km w justy takze zadko spotykany byl 93km nie jestem pewien czy nie na glowicy 16v z 1.6 ohc > Podejdzie np do Justy silnik z Swifta GTI? oczywiscie >Ten > napęd jest stały czy to haldex bo chyba tam jest dołączany. sprzeglo wiskotyczne - spina prawie natychmiast
-
Rajdówka KJS do 3000zł
> jedyny minus z nawrotami na recznym nie pojedziesz ze > wzgledu na staly naped bezedura da sie jedyny minus swifta/justy to korodujace mocowania wachaczy