Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Jak wyglada sprawa zalozenia czy jest problem i z czego pasuje?? bez sensu i z zadnego innego nie pasuje > I co myslicie o spawaniu dyfra?? jak juz musisz to spawaj
  2. > Dodatkowo miał silnik w 100% stworzony przez roboty, ze niby ktory ?
  3. > ten ten też bo sporo tam takiego sprzetu
  4. mokrii odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > Ale to nie jest udawanie, Dacia jest produkowana przez Renault, na częściach Renault i np. w takich > krajach jak Brazylia czy Rosja sprzedawana jest pod znakiem Renault. ale czy ja twierdze ze jest inaczej ? dokker kangoo udawany to jest ten ponizej mercedes
  5. > wygląda strasznie, jedyna hybryda która nie jest nudna to: o gustach sie nie dyskutuje ale to co wkleiles wyglada strasznie a Lex w tym porownaniu jest lepszy i ladniejszy
  6. mokrii odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Nie rozumie czym się tak podniecacie, pokażcie mi samochód który w wersji podstawowej lub ciut > wyższej wygląda BDB i robi szał. zdaje sie podstawowa wersja
  7. mokrii odpowiedział Mielon na temat - Skośnookie
    brałbym spacestara > premacy - rdza > może pomyśl o almerze tino - miałem, bardzo fajne auto a to ciekawe bo tino tez gnije
  8. > a z AK to miał ją kolega Badi kolega paruch takze
  9. > E nie boj sie[...] a jednak > Ale 5d hatch jako opcje ma 1.6l nazwany DIG Turbo - Direct injection Gasoline Turbo - 140kW - > 240Nm - wszystko za ok $29k - i kto by kupowal Golf GTI? o a to mnie sie podoba GGTi ma troche wiecej mocy ztcp ale i pewnie znacznie wiecej kosztuje ?
  10. > Pytanie czy da się zmienić ten znaczek volvo i przeciez to tylko plastikowy kapsel
  11. > Ja tez dlatego tez nie wrzucilem fotki poziom obrzydzenia moglby byc zab00jczy > U mnie jest/byl tylko jeden 1.8l - myslalem, ze ma ok 100-103kW, ale sprawdzilem - 93kW[...] czyli mamy to samo ciekawe czemu nie montowali do tego 2.0 dohc 100kW
  12. > Bezapelacyjnie to jest najbrzydsze auto ostatnich 10 lat. mogłbym polemizowac -----> SYAS > Pozytyw - kto by to ukradl? a i to tez jest w naszych warukach plus - tyle ze z koleii nie ma aftermarket czesci blacharskich wiec pewnie jak jest potrzebne to biorą > Chociaz u mnie ukradli ale juz Highway Patrol nie uciekli[...] byl w tiida jakis sensowny >100kW silnik ?
  13. > [...] > Mowisz o obecnym czy starej juz generacji?? > Tiaaa, Tiida[...] > [...] jest tak brzydka ze az rozwazam no czyż nie jest uroczy ?
  14. mokrii odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > Nie o to mi chodziło. Raczej o poczynania w stylu Daewoo Chairman, chair byl we wspolpracy z mercedes produkowany >Lexus LS (pierwsza seria), byl zupalnie inny niz luksusowe auta eu (juz to przerabialismy w innym watku ) > Chery > QQ itp. no ok to jest nieudaczna kopia smarka > Nie chodziło mi o rebadging a o małpowanie albo silenie się na coś tam przez dodanie chromu albo > zmianę kształtu "leflektorów" żeby się do Passka albo innego Bi-em-dabliu upodobnić... no ale tego to sie od dawna nie spotyka chociaz czasem faktycznie ciezko stwierdzic co za auto stoii ostatnio myslalem ze widze opla astre a to byla alfa giulia ( z profilu)
  15. mokrii odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > dlaczego? chodzi o wzgledy estetyczne czy ma to jakiś negatywny wplyw na bezpieczenstwo? mialem 2 auta z tym rozwiazaniem przy braku garazu i wciaz dosc mroznych i snieznych zimach zamarza/przymarza lub masz kupe sniegu we wnetrzu dodatkowo imo bardziej szumi
  16. mokrii odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > Dacia jest "sobą", nie udaje czegoś innego. JAK NA DACIĘ jest w porządku. Nie byłaby w porządku, > gdyby siliła się na bycie Renault albo czymś innym. Jednak jako taka jest po prostu OK. ekhm te modele renault sa sprzedawane w europie poszukac modeli duster i lodgy ?
  17. mokrii odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > Próbuję doszukać się minusów i jakoś nie daję rady > Kurde, fajne auto ramka drzwi zachodzaca na słupek A i kawalek dachu dla mnie to juz ten pojazd dyskfalifikuje
  18. > Sczególnie ta: widzialem klikadziesiat razy i znow parsklem
  19. mokrii odpowiedział fantoma na temat - Kącik 4x4
    > To nie zaden spot, ale u mnie parking w pracy - czasami jest nas 5 - czarny i extra zolty[...] gdzxie jest złosnik?
  20. > Tiger S-Roadster (Czarny Mat), opis montażu pojazdu z zestawu Tiger Racing LTD. Auto montowane > według specyfikacji klienta. blok na sztywno 0.o ? ile czasu od zera i jaki koszt ?
  21. > Co w nim jest genialnego? > Pytam, bo jak zapytałem na moto, to przeczytałem, że ciasny, głosny, twardy, źle się prowadzi na > koleinach i niebezpieczny dla początkującej kierowniczki. heh to jest auto terenowe, i jako takie jest genialne ( jak i zreszta jego poprzedniki ) do miasta/trasy nadaje sie srednio i to tylko dla zapalonego fana marki
  22. > pomieszales troszku > swift byl na silniku 1.3 8v 68km i 1.3 103km GTi i one sa ze soba zamienne, a justy wychodzilo z > silnikiem 1.3 8v. moj drogi nic nie pomieszalem swift 4wd byl tylko z motorem 1.3 8v 68km justyny mialy 1.0 51km i 1.3 68km i uwaga ( jakbym nie widzial to bym nie pisal ) 1.3 (8v czy 16v ) 92km tyle ze nie jestem pewien czy to nie byl jakis przeszczep, ale auto bylo wyraznie szybsze niz moje do justyny mozna zadaptowac 1.3 16v 101km bo jest P&P > wiec w latwy tani i szybki sposob masz 35km wiecej ale ze to łatwe to tylko osoby ktore nie probowały takiej zmoty zrobic mogą napisac > byly jeszcze silniki 1.6 > 75km ale wystepowaly tylko w sedanie i nie byl to silnik zamienny z 1.3 1.6 16v ohc montowany w sedanie mial 92km
  23. > Swifty gti nie istniaja. Rdza je zjadla, przetrawila i wys... dawno dawno temu. jeszcze kilka jezdzi
  24. > No włąsnie czy Justy / Swift to silnikowo tosamo? tak i nie 1.3 8v w swifcie byl tylko w wersji 68km w justy takze zadko spotykany byl 93km nie jestem pewien czy nie na glowicy 16v z 1.6 ohc > Podejdzie np do Justy silnik z Swifta GTI? oczywiscie >Ten > napęd jest stały czy to haldex bo chyba tam jest dołączany. sprzeglo wiskotyczne - spina prawie natychmiast
  25. > jedyny minus z nawrotami na recznym nie pojedziesz ze > wzgledu na staly naped bezedura da sie jedyny minus swifta/justy to korodujace mocowania wachaczy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.