Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział michal8937 na temat - Motokącik
    > 2,0 nazywasz silnikiem...? Toż to agregacik Ty zdaje sie masz ten agregacik az o 1/5 wiekszy taaaak ?
  2. > Quiz: dla każdego z 7 fragmentów drogi określić dopuszczalną prędkość. Możliwe odpowiedzi to: 50, > 70, 90. > film wiesz popatrzyłbym sobie ale Quote: Ten film wideo jest prywatny. > Nagrodą za prawidłowe odpowiedzi jest satysfakcja że można zostać fachowcem od znaków. Ciekaw ilu z > was się nadaje - zachęcam zwłaszcza piewców tezy "każde ograniczenie jest uzasadnione".
  3. mokrii odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > To dostałem bardzo dobrą ofertę od jednego z dealerów pod warunkiem zakupu do końca lutego. Auto z > benzynowym silnikiem 170 km . co rozumiesz przez "bardzo dobrą" to bedzie 2.o czy jakis wiekszy motor ?
  4. mokrii odpowiedział Maxiu na temat - Motokącik
    > Znaczy wlasciciele Juke'a? Przeciez to emeryci, nikt oprocz emerytow nie kupuje tego auta, > przynajmniej z tego co widze gdyby mnie bylo stac mialbym JOKE z 1.6t
  5. > Takie tam, z "dobrych" DK porownaj to z drogami krajowymi na ukrainie
  6. mokrii odpowiedział Maxiu na temat - Motokącik
    > Oficjalne fotki > Realny dramat no to za 6 lat kupie se jeepa ktory bedzie bardzo tani
  7. > > czyli egzemplarz na zdjęciu ma ponad 50 lat Mokrii pomylił się o jakieś 30 lat podając datę > produkcji Quote: Nash Metropolitan - subkompaktowy samochód osobowy produkowany w latach 1953–1961 nie trzydziesci tylko troche mniej bo ztcp to napisalem sprzed kryzysu <'80 > Podobno dosyć cenny okaz kolekcjonerski - Steve Jobs miał takiego jednego
  8. > > tysiac razy bardziej wolalbym s2000 kup se honde ja sie w tych (rx8) ksztaltach zakochalem > ani to jakos jedzie ani nie wyglada - fajne ma tylko zegary hunda 240kM vs rx8 231kM no tak 9kunikow mniej i juz nie jedzie
  9. > ...czyli prosba o glosy > GLOSOWANIE > Zeby swieckiej tradycji stalo sie zadosc prosba o glosy na Kajetanowicza w powyzszym linku > A i można głosowac 5 razy... > DZIEKI +1
  10. 2 drzwiowy cabrio z cala pewnoscia nie europejski jest maly wiec z czasow kryzysu lata <"80
  11. > ano właśnie... masz 16V... Masz inny rozkład momentu... ja nie potrzebuje go ciągnąć tak wysoko > skoro moment mam już dostępny tak od... no... 2500... bosh ludziki coscie sie na ten moment uparli? wezcie wykres 8v i 16v i wam wyjdzie ze dostepny moment jest ( przy takich samych obrotach w 8v i 16v ) taki sam
  12. > Mój dyrektor miał tego nagradzanego diesla... makabra jakaś. Nowe auto ciągle w serwisie. dyrektor jezdzil popierdolką z 1.3 pod maską buechecheche
  13. > Witam, > Suzuki Swift 2011. > Czy silnik 1.3 DDIS w Swifcie jest wart uwagi? Co to w ogóle za konstrukcja? 1.3ddis czy warto zdania sa podzielone, sa tacy ktorzy uwazaja ze to najgorsze padło na rynku ale i tacy ktorzy - jak w artykule do swifta nie wiem nie jezdzilem klekotem > Który byście wybrali i dlaczego? chyba raczej swifta (nie jezdzilem Y2 ) i napewno z benzynowym motorem - a najchetniej z 1.6
  14. > Nie. Wynalazek ma pojemność 994cm3 a zwlaszcza 998ccm montowany w uno clip
  15. > Dokładnie! Może w padach nie leje się płynu? > Po kilku minutach zabawy z tym wlewem prościej i szybciej było nawrzucać śniegu na szybę > W tej pandzie maska nawet sama nie opadała kto ostatnio sie chwalil ze jechał gofemR ? znaczy pytam czyim klonem jest to cos komu odpisuje bo zasadniczo to prowokacja marna
  16. > ... średnie spalanie lpg mieści się w max 6l/100km? a do tego kosztuje max 5 tys... Cięzkie chyba > warunki do spełnienia ale może macie jakeiś pomysły swift 1.0 ale z tym max 6l lpg to trzeba sie mocno zapierac
  17. > jakie półosie? Przecież tu nigdzie ich nie widać. och przepraszam drażki kierownicze
  18. > czyli można zaprogramować żeby po stanięciu na światłach odpalał się na LPG? > nie będzie problemu z instalacją? z silnikiem? z wtryskiwaczami? itd? mi silnik jezeli jest rozgrzany odpala po krotkim postoju na gazie, a czy w fiacie z s&s sie da to zalezy chyba od sterownika
  19. > Jak na razie około 600 godzin przy aucie spedziłem > Tryśniete, w poniedziałek pakuje motor > Pzdr, > AW slicznie polosie tylko w polowie trysniete ?
  20. > To nie to samo. Odpalanie awaryjne zazwyczaj osiąga się przez przytrzymanie włącznika od instalacji > gazowej podczas uruchamiania. no patrz a u mnie nie ma BRC seq 4
  21. > ok. > dobrze rozumuję? zle jak silnik jest nagrzany do pracy moze wystartowac na gazie
  22. > w sumie racja... edytowałem - zostały same szurki za same sznurki powinien byc ban ---zerknij w regulamin tego kacika maja byc foty
  23. > Quote: > STAN LICZNIKA RZECZYWISTY > Ale zapomniał podać. 343600 jest w zdjeciach
  24. > Co sądzicie ? > Brać ? ja bym brał
  25. mokrii odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Aaa, no i np. ludzie narzekają w > Lancerze na brak regulacji kierownicy "na siebie, od siebie". tego nie ma nawet w evo co ciekawe w evo nie ma tez regulacji wysokosci siedziska i co jeszcze ciekawsze po zajeciu miejsca i ustaleniu odleglosci nic nie musialem robic

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.