Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Moja ulubiona buda. Pozniej juz bylo tylko gorzej. wczesniej i pozniej bylo tylko gorzej
  2. > Witam,teściu chce zezłomować auto co należy zrobił żeby to było zgodne z prawem. > Auto jeszcze parę dni temu było na chodzie ale poległo,ubezpieczenie jest opłacone. > Czy najprościej było by zadzwonić do firmy które skupuje i złomuje auta? > Czy aku można wykręcić jak jest jeszcze dobry i się przyda. www.olmet.pl zadzwon to ci wszystko powiedza
  3. > To lepiej odrazu Impreze, caly urok Forka ze jest wyzszy nawet jak go przysadzisz o 80mm bedzie wyzszy a z racji suvowatosci masz ulatwione wsiadanie/wysiadanie i wiekszy bagaznik niz w imprezie kombi
  4. > bessęsu... niebardzo > po co kupować podniesione subaru i od razu je zglebiać > lepiej od razu kupić Legacy forek jest wciaz sporo mniejszy niz legacy, wnetrze w forku 2 mi bardziej pasuje niz w legacy
  5. > Forester mi się za bardzo nie podobają. > Jednak chciałbym automat. forek 2.5 AT zawias w dol o jakies 80mm i takiego własnie bym chcial
  6. > tak czy siak, obiecałem sobie że jak już będzie gotowe to podjadę na jakiś zlot dziadów zbożowych z > jakiegoś klubu wzajemnej adoracji właścicieli dorożek i odjadę na odcince jarając lacze > Trzeba łamać konwenanse padłem
  7. > szybkie przyspieszanie 0-140 km/h w turbodieslu i turbobenzynie przysporzy pasażerom różnych > doznań... no tak Quote: Osiągi Maksymalna prędkość - 195 km/h Przyspieszenie 0-100 km/godz. - 10,3 s Pojemność zbiornika paliwa - 55 l Zużycie paliwa - tryb miejski - 6,9 l/100km VS Osiągi Maksymalna prędkość - 190 km/h Przyspieszenie 0-100 km/godz. - 10,4 s Pojemność zbiornika paliwa - 55 l Zużycie paliwa - tryb miejski - 5,6 l/100km a teraz zgaduj co to za auto i jakie silniki
  8. > Charakterystyka silnika. co ? klekleklekleklekleklekle małe Tbezyny maja podobna a nawet lepsza
  9. > Aha, nie wiedzieć czemu sprzedawca Subaru parę razy użył słowa "premium". bo jest japonskie i troche egzotyczne to tak jak u OZIego marki EU sa premium ( nawet fiat )
  10. mokrii odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > IMO najładniejsza rajdówka ever tru
  11. > 2. od tej ilości przycisków na desce robi się niedobrze. ja wiem ze troche nie ta klasa mondeo http://img.netcarshow.com/Ford-Mondeo_2013_1600x1200_wallpaper_09.jpg insignia http://static.cargurus.com/images/site/2009/03/19/22/17/2009_opel_insignia-pic-13019.jpeg ale i u mercedesa nie jest lepiej http://topgear2012.files.wordpress.com/2012/07/2011-mercedes-benz-new-e-class-interior1.jpg i chyba tylko w F30 to jakos wyglada i F10
  12. > > A wracając do Toyoty - Tundra ma fajny double cab, który na pierwszy rzut oka wygląda jak > dwudrzwiowy king cab i to jest piękne jakbys nie zwrocil uwagi to to wczesniej była tundra TRD a jesli juz king cab to ta jest boska http://www.supercarrostunados.com/wp-content/gallery/toyota-tundra/toyota-tundra-11.jpg link bo to duza fotka
  13. mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > A no w Rybnickich - tyle że do pracy powiedzmy jadę "obwodnicami" (5km) tak w centrum jestem może > 2 razy w tygodniu. > Znajomy posiada IS'a i powiedzmy nom dźwięk R6 to kompletnie coś innego . hmmm.... 2.8 ktorym mam czasami okazje w miescie złopie kolo 16l lpg a 2.0 duzo mniej nie pali edyta mam czasem okazje e46 - chyba jest ciezszy
  14. > To jest piekna Toyota to jest piekna toyota
  15. mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Panowie tak by nie tworzyć nowego tematu. > Czy e36 2.0 realnie w mieście 150k mieszkanców uda się zmieścić w 10-11 litrach noPB ? w rybnickich korkach ?
  16. mokrii odpowiedział jacekqn na temat - Skośnookie
    > Mam pytanie wczoraj na ulicy widziałem Suzuki SX4 z emblematem VVT czy silniki w tym aucie > faktycznie mają zmienne fazy rozrzadu? tak
  17. > Witam Kolegów, > Tak mi się właśnie przypomniała sytuacja, a że nie mam KD to pomyślałem, że tu zapytam, a > mianowicie - > jedzie sobie kolumna pojazdów uprzywilejowanych (dla ustalenia uwagi Straż Pożarna) mozna a przynajmniej tak mnie uczyli na kursie lat temu dawno nikt nie musi sie np wlec pod gore za PSP
  18. > fotele do sprzedania pokaz no te fotele
  19. mokrii odpowiedział Zuraw na temat - Motokącik
    > Myśląc praktycznie wziął bym.... 500 Abarth z pakietem Esseesse znajdz mi takiego za 50kpln wezme 4
  20. mokrii odpowiedział luter78 na temat - Motokącik
    > Mam możliwość kupna takiego wehikułu od znajomego rocznik 2005 silnik benzyna 1,6 16v.Abstrahując > od wyglądu, jakie są wady i zalety tego autka? Czy ktoś z kącikowiczów miał styczność z takim > autem? padajace skrzynie slaby lakier hatch czy sedan bo jesli sedan to wyglad wiecej znadziesz na klubsuzuki.pl
  21. mokrii odpowiedział hevimental na temat - Kącik 4x4
    > droga wybrukowana i wyasfaltowana, możesz zazdrościć zazdraszczam > P.S. Jeden chce bi em dablju inny 4x4 ale to nie jest powiedziane na 100% bo wciaz sie wacham miedzy bmw a sbROO
  22. > Jasne... Ma to zastosowanie przy uderzeniu centralnym (i to co najwyżej). Przy uderzeniu w prawy > tylny narożnik (czyli kiedy uderzający ucieka, co dzieje się zazwyczaj, o ile tylko ma > odrobinę instynktu samozachowawczego) siła uderzenia nie działa równolegle do osi auta i > niecentralnie więc, nasze auto i tak (zwłaszcza, jeśli uderzające auto będzie cięższe) > zostanie wepchnięte na przeciwległy pas... ale jestes tego pewien ?
  23. mokrii odpowiedział hevimental na temat - Kącik 4x4
    > plany się posypały i nie pojechałem, może next weekend sie uda julek wez ty se w koncu droge do domku wybrukuj to nie bedziesz musial jakichs wynalazkow kupowac
  24. > Właśnie byłem u mojego mechanika,stwierdził,że musi sprzedać swoje clio sport. Jak chcesz to mogę > Ci sprzedać swoje e30 is do zrobienia troche pierdół,cena atrakcyjna,więcej priv. daj no namiary z cena
  25. > A które są SOHC? (Mogą być też z Forka) Bo jest strasznie zamieszane w sumie to, a nie mogę > konkretnych danych znaleźć. > Ten 2.5 173km? > Ma jakieś słabostki w porównaniu do pancernego 2.0 125km? Coś mi się obiło o uszy, że UPG lubi > padać? http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_engine

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.