Zawartość dodana przez mokrii
-
Bo Malibu jest za małe :)
> Moja ulubiona buda. Pozniej juz bylo tylko gorzej. wczesniej i pozniej bylo tylko gorzej
-
Jak zezłomować auto?
> Witam,teściu chce zezłomować auto co należy zrobił żeby to było zgodne z prawem. > Auto jeszcze parę dni temu było na chodzie ale poległo,ubezpieczenie jest opłacone. > Czy najprościej było by zadzwonić do firmy które skupuje i złomuje auta? > Czy aku można wykręcić jak jest jeszcze dobry i się przyda. www.olmet.pl zadzwon to ci wszystko powiedza
-
RAv4 / Grand Vitara / ???
> To lepiej odrazu Impreze, caly urok Forka ze jest wyzszy nawet jak go przysadzisz o 80mm bedzie wyzszy a z racji suvowatosci masz ulatwione wsiadanie/wysiadanie i wiekszy bagaznik niz w imprezie kombi
-
RAv4 / Grand Vitara / ???
> bessęsu... niebardzo > po co kupować podniesione subaru i od razu je zglebiać > lepiej od razu kupić Legacy forek jest wciaz sporo mniejszy niz legacy, wnetrze w forku 2 mi bardziej pasuje niz w legacy
-
RAv4 / Grand Vitara / ???
> Forester mi się za bardzo nie podobają. > Jednak chciałbym automat. forek 2.5 AT zawias w dol o jakies 80mm i takiego własnie bym chcial
-
Głupi pomysł + profanacja
> tak czy siak, obiecałem sobie że jak już będzie gotowe to podjadę na jakiś zlot dziadów zbożowych z > jakiegoś klubu wzajemnej adoracji właścicieli dorożek i odjadę na odcince jarając lacze > Trzeba łamać konwenanse padłem
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> szybkie przyspieszanie 0-140 km/h w turbodieslu i turbobenzynie przysporzy pasażerom różnych > doznań... no tak Quote: Osiągi Maksymalna prędkość - 195 km/h Przyspieszenie 0-100 km/godz. - 10,3 s Pojemność zbiornika paliwa - 55 l Zużycie paliwa - tryb miejski - 6,9 l/100km VS Osiągi Maksymalna prędkość - 190 km/h Przyspieszenie 0-100 km/godz. - 10,4 s Pojemność zbiornika paliwa - 55 l Zużycie paliwa - tryb miejski - 5,6 l/100km a teraz zgaduj co to za auto i jakie silniki
-
Nowa Octavia czy Golf a może...?
> Charakterystyka silnika. co ? klekleklekleklekleklekle małe Tbezyny maja podobna a nawet lepsza
-
Mini test: Subaru Outback vs. Chevy Captiva
> Aha, nie wiedzieć czemu sprzedawca Subaru parę razy użył słowa "premium". bo jest japonskie i troche egzotyczne to tak jak u OZIego marki EU sa premium ( nawet fiat )
-
Subaru WRX
> IMO najładniejsza rajdówka ever tru
-
Nowy Cadillac CTS
> 2. od tej ilości przycisków na desce robi się niedobrze. ja wiem ze troche nie ta klasa mondeo http://img.netcarshow.com/Ford-Mondeo_2013_1600x1200_wallpaper_09.jpg insignia http://static.cargurus.com/images/site/2009/03/19/22/17/2009_opel_insignia-pic-13019.jpeg ale i u mercedesa nie jest lepiej http://topgear2012.files.wordpress.com/2012/07/2011-mercedes-benz-new-e-class-interior1.jpg i chyba tylko w F30 to jakos wyglada i F10
-
2013 Toyota Yaris Sedan (MY14) - upiekszony brzydal...
> > A wracając do Toyoty - Tundra ma fajny double cab, który na pierwszy rzut oka wygląda jak > dwudrzwiowy king cab i to jest piękne jakbys nie zwrocil uwagi to to wczesniej była tundra TRD a jesli juz king cab to ta jest boska http://www.supercarrostunados.com/wp-content/gallery/toyota-tundra/toyota-tundra-11.jpg link bo to duza fotka
-
ładne e36 do kupienia
> A no w Rybnickich - tyle że do pracy powiedzmy jadę "obwodnicami" (5km) tak w centrum jestem może > 2 razy w tygodniu. > Znajomy posiada IS'a i powiedzmy nom dźwięk R6 to kompletnie coś innego . hmmm.... 2.8 ktorym mam czasami okazje w miescie złopie kolo 16l lpg a 2.0 duzo mniej nie pali edyta mam czasem okazje e46 - chyba jest ciezszy
-
2013 Toyota Yaris Sedan (MY14) - upiekszony brzydal...
> To jest piekna Toyota to jest piekna toyota
-
ładne e36 do kupienia
> Panowie tak by nie tworzyć nowego tematu. > Czy e36 2.0 realnie w mieście 150k mieszkanców uda się zmieścić w 10-11 litrach noPB ? w rybnickich korkach ?
-
SX4 VVT ?
> Mam pytanie wczoraj na ulicy widziałem Suzuki SX4 z emblematem VVT czy silniki w tym aucie > faktycznie mają zmienne fazy rozrzadu? tak
-
Wyprzedzanie kolumny pojazdów uprzywilejowanych
> Witam Kolegów, > Tak mi się właśnie przypomniała sytuacja, a że nie mam KD to pomyślałem, że tu zapytam, a > mianowicie - > jedzie sobie kolumna pojazdów uprzywilejowanych (dla ustalenia uwagi Straż Pożarna) mozna a przynajmniej tak mnie uczyli na kursie lat temu dawno nikt nie musi sie np wlec pod gore za PSP
-
kupujemy furę do "docierania"
> fotele do sprzedania pokaz no te fotele
-
Nowy Fiat 127
> Myśląc praktycznie wziął bym.... 500 Abarth z pakietem Esseesse znajdz mi takiego za 50kpln wezme 4
-
Suzuki Liana
> Mam możliwość kupna takiego wehikułu od znajomego rocznik 2005 silnik benzyna 1,6 16v.Abstrahując > od wyglądu, jakie są wady i zalety tego autka? Czy ktoś z kącikowiczów miał styczność z takim > autem? padajace skrzynie slaby lakier hatch czy sedan bo jesli sedan to wyglad wiecej znadziesz na klubsuzuki.pl
-
Ford Maverick mk2
> droga wybrukowana i wyasfaltowana, możesz zazdrościć zazdraszczam > P.S. Jeden chce bi em dablju inny 4x4 ale to nie jest powiedziane na 100% bo wciaz sie wacham miedzy bmw a sbROO
-
Śmierć przy próbie skrętu w lewo
> Jasne... Ma to zastosowanie przy uderzeniu centralnym (i to co najwyżej). Przy uderzeniu w prawy > tylny narożnik (czyli kiedy uderzający ucieka, co dzieje się zazwyczaj, o ile tylko ma > odrobinę instynktu samozachowawczego) siła uderzenia nie działa równolegle do osi auta i > niecentralnie więc, nasze auto i tak (zwłaszcza, jeśli uderzające auto będzie cięższe) > zostanie wepchnięte na przeciwległy pas... ale jestes tego pewien ?
-
Ford Maverick mk2
> plany się posypały i nie pojechałem, może next weekend sie uda julek wez ty se w koncu droge do domku wybrukuj to nie bedziesz musial jakichs wynalazkow kupowac
-
kupujemy furę do "docierania"
> Właśnie byłem u mojego mechanika,stwierdził,że musi sprzedać swoje clio sport. Jak chcesz to mogę > Ci sprzedać swoje e30 is do zrobienia troche pierdół,cena atrakcyjna,więcej priv. daj no namiary z cena
-
Subaru Impreza GD - warto?
> A które są SOHC? (Mogą być też z Forka) Bo jest strasznie zamieszane w sumie to, a nie mogę > konkretnych danych znaleźć. > Ten 2.5 173km? > Ma jakieś słabostki w porównaniu do pancernego 2.0 125km? Coś mi się obiło o uszy, że UPG lubi > padać? http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_engine