Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > > Może ktoś z Was posiada schemat elektryczny do tego auta? Bardzo proszę o pomoc. klubsuzuki.pl
  2. mokrii odpowiedział Lysy1980 na temat - Motokącik
    > Czyżby chińska podróbka ? gosc ma albo gigantyczne jaja albo kompleksy
  3. mokrii odpowiedział Adaźko na temat - Motokącik
    > ...gdybyśice mieli wybór pomiędzy: > 1- Hyunadi Sonata 2.0 CRDI Automat 140KM 2006 mlodszy
  4. > U nas jest podobna rozróba z nowym silnikiem biturbo Forda - podobno jak się jedzie powoli to > temperatury w dolocie potrafią spaść tak bardzo że woda zamarza i tworzy się lód. Marek prosze Cie
  5. >Odruchu gmerania wajchą automatu nie ma nikt. jest jeszcze odruch machniecia wajcha recznego ale pewnie zaraz okaze sie ze w automacie tez sie odruch traci
  6. > O rety. To mnie zgasiłeś. > Myślałam, że może jest tak, że jest jakiś rodzaj samochodu ciężarowego, który występuje > najczęściej. no jest ---------> TIR >W każdym razie dziękuję za odpowiedź
  7. > ogarniasz? mniej wiecej ale zdaje mnie sie ze to jest wina usera ze dla niego auto nie jest friendli bo po jaka cholere blokujesz przyciskiem drzwi skoro i tak masz centralny z pilota ? > jak się zdecyduje to tak
  8. > podświetlenie tablicy nie ma sciemniacza czy nic nie widac ? > brak możności otwarcia z pilota zamków jak są zablokowane od środka a ja > wysiadłem .... i muszę wrócić do swoich drzwi żeby resztę odblokować z wewnątrz zaraz bo sie pogubilem > dla mnie też nie, dlatego jak żona pomyślnie przejdzie cięcia to helmut idzie do tuningu, żeby > przynajmniej zapas niósł za sobą jakieś emocje tuning ofkoz u cinka ?
  9. > ja, niezmiennie.. > M3 E30 EVO II też
  10. > "m" tu caly czas sa, nawet kiedy śpią
  11. > na szczescie na tan kacik "m" zaglada "m" tu caly czas sa, nawet kiedy śpią
  12. > i nic, tfu tfu tfu i w niemalowane, nie padło a jakoś jeździ > ale ... jest parę pierdół, które "się pan przyzwyczai" chociaż to potrwa np: ? > a z ciekawszych rzeczy to imho wolę dźwięk tdika na pompowtryskach niż hultajowskiego klekota 1.6 a to mnie wcale nie interesuje klub bociana to nie dla mnie
  13. mokrii odpowiedział camel00 na temat - Skośnookie
    > No i kupiona this tread is itd...... a zapakowales sie do pierwszego rzedu w 3 osoby ?
  14. > nie moge juz edytowac posta. za dlugo na szczescie na tan kacik "m" zaglada a ja bym chcial jako dupowoz od swieta i a jako zabawke hell yeah
  15. > nie wiem jak? to znajdz mniejsze
  16. zmniejsz
  17. > Zastój w temacie, to wrzucam: > Łódź, 23.05.2013r. bytom kilka dni temu
  18. mokrii odpowiedział Ancypankrator na temat - Francowate
    > > Wystarczyło co wymianę rozrządu wymienić uszczelkę pod głowicą - brzmi strasznie ale uszczelka > kosztowała jakieś grosze jestes pewien ze chciales napisac: uszczelka pod głowica ?
  19. > To już nie chodzi, że to Renault, tylko o nazwę modelu - Captur ale o co ci chodzi proste połączenie CAP-a i TUR-a
  20. > Thx, myslalem, ze to Rudolph Diesel, t c costam, 0.9t , przeraza mnie a twin air 0.7 ? to jest pytanie retoryczne
  21. > Jeżeli juz mowa o Swifcie to bylem dziś ogladać z teściem dwa egzemplarze. > Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego dwa auta z tego samego rocznika mają różne tylne lampy,czy to > zależy od tego gdzie był wyprodukowane? tak, drugi to japonczyk z krwi i kosci i poskladany malutkimi raczkami najlatwiej poznac po antenie - japonczyki maja z tylu dachu ( dotyczy tez sx4 )
  22. > To my Ci powiemy co jest. > Był / jest LPG i był strzał gazu. lpg nie bylo i nie ma przepustnica wymieniona dalej dławi i muli
  23. > Paaaaanie d... Pan zawracasz, cos kręci
  24. > yyyy btw jakie 30%? > jesli dobrze licze 30% to byloby ciut ponad 31tys zl > 44600 zeby miec te 36550 to wychodzi mi 18,05% rabatu 51600-30%= 36120

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.