Zawartość dodana przez mokrii
-
100.000 mil przejechane
> F150 to cudowny wóz. łódeczka u stebla wieksza
-
Mini test:Kia Optima 2.4l GDI-wersja bieda-z dedykacja dla..
> przeciętne polskie wynagrodzenie to ok 3000 zł na rękę ej bardziej 1500 niestety
-
Mini test:Kia Optima 2.4l GDI-wersja bieda-z dedykacja dla..
> czekaj, to oszukuja was, masz stanowy podatek w benzynie i jeszcz placisz rego raz na rok - double > dipping[...] pfffffffff............... po polsku to jest nawet triple dipping
-
Mini test:Kia Optima 2.4l GDI-wersja bieda-z dedykacja dla..
> IMO pod tym względem, > w tym konkretnym przypadku, błogosławiłbyś manuala nie blogoslawilby tylko siegalby zenitu bo musialby ciagnac to auto na 4krpm
-
Mini test:Kia Optima 2.4l GDI-wersja bieda-z dedykacja dla..
> OZI, po pierwsze powinna być skrzynia ręczna, to by niedostatyki mocy pewnie > zniosło, > autami które mają 55KM!! I JEŻDŻĄ! Więc ja chyba wiem o co Tobie chodzi. ty nadal nie rozumiesz ? dlaczego jezdzisz dizlem i uwazasz ze jest ok ? podpowiem - bo nie musisz go wysoko ciagnac- nizszy halas bo nie musisz go wysoko ciagnac - masz tzw moment (i znacznie wiecej mocy niz w silniku N/A nopb o porownywalnej pojemnosci) nizej, dlatego fajnie ci sie tym jezdzi > O komfort, który nie wiem dlaczego tak nareszcie >jest dla Ciebie najważniejszy i oceniasz > auto wg takich kryteriów, że ja bym nawet o tym nie pomyślał. a nie , myliłem sie >Przy określonych > możliwościach finansowych Polaków, wielu z nas po prostu godzi się na to, > by obciąć wymagania i nagle okazuje się, że starcza, że TEŻ SIĘ DA. I to bez > automatycznej skrzyni. W tym sensie europejska oszczędność na pojemnościach > i liczbie V ma sens, bo pokazuje że się da. no i co z tego ze sie da ? skoro mozna miec lepiej >Ty mówisz guano. Bez przesady, ja > trzymam w aucie względną czystość. hovno w sensie nie jedzie > Jakby mnie było stać, to wiesz co bym kupił tak na pierwszy rzut oka? Ot tak, > Mazdę 6 z lat 2003-2007 z silnikiem o takim: 2.0 MZR-CD 143KM 2005-2008. > I by starczyło, na życie całe. Byle błotniki zakonserwować. wez ty sie przejedz jakas 3l noPb z automatem - moze zrozumiesz chociaz watpie > A jakby paliwo w Polsce było po 1 zł / litr, to bym może wtedy pomyślał > o jakimś VW Phaeton V8 ktory stalby jako eksponat na parkingu - bo paliwo to najmniej wazny punkt eksploatacji tego pojazdu
-
nowa mazda 6
> Ależ to jest clue wszystkich moich wywodów: nie stać nas. i tylko dlatego nie jezdzimy 4.2 noPb ( choc znam takich) > Owszem, widuję 2,5/3,0 diesle, głównie VW/Audi. Benzynę to raz widziałem jakąś > 4,2 ale to chyba był jakiś Jeep a tam ten silnik to kosiarka bo masa auta to niweluje. wejdz na kaciki bmew i 4x4 wiekszosc to benzyniaki powyzej 2.5l
-
nowa mazda 6
> Zobacz co jest użytkowane > w polskich górach, na asfalcie. Twin uwierz mi gdyby polskie spoleczenistwo bylo stac na V8 to by tym jezdzilo ja sam mam w dalekich planach r6 a na ta chwile nie mam bo mam inne wydatki ponadto moze zrobimy ankiete ? kto ma 6 i wiecej garow i kto mialby 6 i wiecej gdyby odpowiednio zarabial ponadto Twin ja zauwazam coraz wiecej aut z duzymi ( > 2.5l silnikami )
-
Nissan Primera dziwny terkot
> da się to usłyszeć wewnątrz przy zamkniętych szybach wyłączonym radiu i nawiewie. > Co jeśli to zbagatelizuje i nic z tym nie zrobię ? poważne będą konsekwencje ? kolega honda 1.4 jezdzil tak przez 2 lata i uierz mi to nie bylo ledwie slyszalne - to ze oporowe jest wy... zepsute bylo slychac przy kazdej zmianie biegu i z daleka konsekwencje zablokowanie napedu np
-
rolkarze na drogach - edyta dla nadgorliwych
> Co daje takie bieganie w atmosferze spalin? Nie lepiej ruszyć 4 litery i pobiegać w lesie? > Bezpiecznie i zdrowo. organizm dostosowuje sie do warunkow w ktorych zyje serio: mieszkajac w miescie- wypada cwiczyc w miescie tak slyszalem od niejednego trenera oczywiscie jak dla mnie to i tak bez znaczenia bo idac pobiegac po lesie mam tylko nieznacznie mniejsze zanieczyszczenie w powietrzu
-
rolkarze na drogach - edyta dla nadgorliwych
> Uwierz mi, najbardziej jak tylko potrafię delikatnie ująłem głupotę jaką opisałeś. czyli jednak potrzebujesz zeby ci to rozrysowac ? znajdz mnie tu chodnik lub pobocze
-
rolkarze na drogach - edyta dla nadgorliwych
> Poszukaj we włosach, może nie pamiętasz, a guz jeszcze jest. jestes z natury niemily czy tylko na motokaciku ci palma odbija ? jeszcze raz Quote: > Quote: > pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu > pojazdowi. Quote: jak cos jedzie z naprzeciwka i mam gdzie sie schowac to sie chowam pojał czy mam rozrysowac ?
-
Allroad 2,7T moc - znawcy Audi pomogą
> A to nie jest z Szwajcarii? rasowy amerykan
-
Allroad 2,7T moc - znawcy Audi pomogą
> 12 lat i 146 kkm - 12 kkm rocznie, nieeee wierze nie nie nie trzebaby sprawdzic w ilu czesciach bylo w USofA i wtedy mozna bedzie strzelac ile czasu u "mnietka" w garazu sie robil na gotowo
-
rolkarze na drogach - edyta dla nadgorliwych
> Ale ty tak poważnie pytasz czy uderzyłeś się w głowę? a powaznie pytam Quote: pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi.
-
rolkarze na drogach - edyta dla nadgorliwych
> A co powiesz na biegaczy truchtających sobie po ulicy (obok chodnik) pod prąd? > Raz się zatrzymałem i grzecznie zapytałem, czy mu życie/zdrowie miłe, to usłyszałem, że chodniki > nierówne i nie da rady truchtać. to ja to o mnie biegam ulica bo chodniki sa nierowne, wole nie zlapac kontuzji jak cos jedzie z naprzeciwka i mam gdzie sie schowac to sie chowam naruszam jakis przepis ?
-
Ubezpieczenie do gory nogami... - juz wyplacone...jak dziala
> Kumho/Hankook pasuje mi do Kia/Hyundai z racji > pochodzenia... no popatrz a ładuja je do AUDI
-
Mini test-Lexus dla ubogich-czyli Toyota Aurion Sportivo ZR6
> > Czegos tu nie lapie... nie łapiesz specyfiki pl rynku nie ma nic do rzeczy ze Mlada-Boleslav blisko wazniejsze jet to ze skoda na pl rynku ( i prawdopodobnie w calej eu ) ma z racji ceny parcie na klienta flotowego fabia byla najlepiej sprzedajacym sie malym autem w pl teść czekal na swoja jakos od lutego do maja tyle ze gross tego poszlo we floty
-
Ubezpieczenie do gory nogami... - juz wyplacone...jak dziala
> > Kumho pasuje do Kii Carens. jezdzisz audi ? sprawdz na czym wyjezdza z fabryki np Q7
-
Nowy LOGAN !
> > Co do rapida to dla mnie to auto jest dziwne. Nie wiem kto mialby to kupowac ja wiem ludzie ktorzy nie chca fabii bo za mala i nie maja kasy na octawie, kolega z pracy zanabyl i nie nazeka siedzialem w rapidzie i pojemnosci to mu zarzucic nie mozna jest znacznie lepiej niz w golfie czy a4 no i kosztowal ledwie 52kpln z tsi i prawie najwyzszej wersji
-
ulga remontowa 2013
co obejmuje ? do jakiej kwoty ? za odpowiedzi w temacie dziekuje
-
Stawianie auta na kobyłkach
> Witam grono. > Mam moze i glupie pytanie - jak postawic autko na kobylkach, jesli ma fabryczne miejsca pod > podnośnik ? Jest jakis sposob, czy trzeba szukac miejsc na żabe w zawieszeniu ? Chodzi mi o > to, ze fabrycznie przewidziane miejsca maja mała powierzchnie za ktora mozna podniesc autko, i > wcisnac tam w czasie podnoszenia żabką kobyłke bylby nielada problem. Ktos kiedys probował > takiej sztuki ? podnies za mocowanie wachacza
-
Suzuki Alto-warto?
> Lub suzukiklub.pl no no no nie wiem czy znasz historie obu klubow ja poniewaz ją znam moge polecic tylko stowarzyszenie z klubsuzuki.pl
-
T25...
> a Primera II to P13. od kiedy niby ? i nie, nigdy nie mialem
-
Kolizja i ucieczka sprawcy
> Nie wiem czy to dobry pomysł... > Gość wjechał we mnie celowo. Wpuszczałem ciężarówkę z tego kończącego się pasa, próbował wjechać > razem z nią. Nie udało się (za mało miejsca) więc zastosował metodę siłową. Kosztem swoich > drzwi i mojego zderzaka. Quote: Rozdział 1. Zasady ogólne Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie. tak czepiam sie
-
Sens mocnego auta w panstwie policyjnym
> > No i fajnie. Teraz postaw obok siebie tego diesla i wolnossącą benzynę o tej samej mocy, rozpędź do > jakiejś prędkości (niech będzie 80km/h) i wciśnij gaz do oporu. Nagle okaże się, że ten > okropny diesel z wielkim lagiem po prostu... odjechał. nu nu nu zapominasz o czyms bardzo waznym -