Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    > Ja mam prośbę. Ci, którzy potrafią mówić o tym jak ładna/brzydka jest Impreza, proszę pokażcie mi > co się może podobać tu: sylwetka klasycznego sedana > Pozdrawiam. impreze i inne brzydkie auta sie albo kocha albo nienawidzi
  2. mokrii odpowiedział Bednar na temat - MotoSport
    swoja drogą jak Maciej to ogarnia to nie rozumiem ja sie na 2 kilometrowych oesach gubie ale jak mozna bylo uslyszec Robert nie zapomnial ojczystego jezyka
  3. > To nie jest Speedster. > Ale poza tym, zdajesz sobie sprawę, że Opel Speedster to Lotus Elise? > Oba były nawet produkowane w tej samej fabryce w UK. Quote: Opel GT powstał na bazie Pontiaca Solstice i Saturna Sky i wg. mnie nie miał nic wspólnego z poprzednikiem czyli Oplem Speedster no to chyba jeszcze gozej o tej bestii swiadczy ?
  4. > Opel GT powstał na bazie Pontiaca Solstice i Saturna Sky i wg. mnie nie miał nic wspólnego z > poprzednikiem czyli Oplem Speedster o to nawet jeszcze lepiej/gorzej dla tej bestii
  5. mokrii odpowiedział Jerzy na temat - Motokącik
    > To wg Ciebie policjant miał prawo zabrać mi DR w przypadku gdy moje auto jest wyposażone w > oryginalne Alfowskie homologowane lampy xenonowe oraz układ spryskiwania lecz nieposiadające > samopoziomowania? tak i bardzo dobrze zrobil
  6. mokrii odpowiedział Jerzy na temat - Motokącik
    > Ta Laguna, za którą przepraszał producent? ta a takze civic ufo volvo s60/80 ztcp
  7. mokrii odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    > To jest hatchback a'la sedan? to jest sedan
  8. mokrii odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    > Duzy spoiler dla brzydala[...] > Mozna juz u dealer-ow zamawiac - pierwsza partia 1,000 sztuk laduje u mnie w porcie 3/2014... niby wszystko ok i nawet sie podoba ale to juz nie ta sylwetka
  9. > Pięknie rozpisane, ale całe przesłanie kampanii mówi o tym że na drodze jest cała masa > "niedoskonałych" kierowców i mamy za nich myśleć, a żeby było nam łatwiej eh i zaraz przyleci "myslacy samodzielnie" i bedzie swoje androny pisał a kampania jest no przewidywalna jak wszystkie i IMO nic nie zmieni
  10. > Do wydania ok. 100tyś +/- 10tyś, > Wymagania: > - auto powyżej 2010r > - sedan lub suv, ew jakieś ciekawe Coupe troche powyzej budzetu zabawka Quote: Silnik 2,0 Boxer 200 KM Skrzynia biegów 6-stopniowa manualna skrzynia biegów Wersja PREMIUM z Pakietem Smart-10 000,00zł1 Cena podstawowa Cena podstawowa (z promocjami) 119 900,00zł a dobra zauwazylem ze ma byc disel
  11. > http://www.autoskup7.pl/images/auta/bestia.jpg eeeeeeee no bez przesady nazwac "bestia" wyoblonego opla speedstera to troche przesada
  12. mokrii odpowiedział newposen na temat - Motokącik
    > Splash jest beznadziejny! Tandeta i plastik. nie zapomniales dodac ze jest to Twoja mocno subiektywna opinia ?
  13. mokrii odpowiedział Bednar na temat - MotoSport
    > Jest i oficjalne potwierdzenie > Quote: > Maciej Szczepaniak dołączył do RK M-Sport World Rally Team i w sezonie 2014 będzie pilotem Roberta > Kubicy. > Źródło: Robert Kubica na fb pozostaje im życzyc bezbłędnych opisów i braku nieporozumień
  14. mokrii odpowiedział Bednar na temat - MotoSport
    gdzie jest cinos ? on by nam wytlumaczyl jak to sie robi
  15. > Co proponujecie zamiast Skody Octavii z 2003r 1.9TDI? crowa ? np taka ? http://allegro.pl/fiat-croma-150km-2010r-dynamic-igla-vat-23-brutto-i3826198474.html
  16. > > Jaki według Was jest realny przebieg dla 10 letniego auta od prywatnej osoby (zawieźć dzieciaka do > przedszkola/szkoły, trasa do/z pracy, jakieś wakacje)?? 200kkm jezdze malo ledwie do pracy, na zakupy i raz w roku na urlop i nijak mi nie chce zejsc nizej 18kkm rocznie aktualnym lanosem w 3 lata juz ponad 60kkm
  17. > Gdyby to oddać do tapicerka... mogłoby to być ciekawe rozwiązanie. rowno 14kg jeden a tapicer musowo - boczki siedziska po 12 latach juz nie trzymaja - a tyle maja najmlodsze z takich foteli a wygodne i owszem sa bardzo - pomimo tego ze zaglowek sztywny i podparcia ledzwi brak tak czy siak ustawione w pionie zapewniaja niezle trzymanie
  18. > po rozmowie raczej będzie Twingo swift
  19. mokrii odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    > od kiedy ? żle zadane pytanie do kiedy jest poprawnie : poprzedni Y to był klon punto 1 obecnie Y jest na bazie panda/500
  20. SKP

    mokrii odpowiedział _jedrek_ na temat - Motokącik
    > Widocznie wtedy źle przetłumaczyli, a może chodziło jakiś inny podatek który podważał sens > starszego auta. jesli chodzi o tokio i inne duze miasta to nie tyle o podatek co miejsce parkingowe nie masz to nie zarejestruja Ci auta
  21. > Może by tak ładniej się wyrażać? > mar00ha gajowy czepiacie sie przeciez nie napisal [wylgaryzm ] tylko cos w swiatecznej atmosferze o piernikach i zaaaaa jadaniu sie piernikami a strzasz wiejska i pochodne to jedyne uprawnienia jakie powinni miec to tylko w przypadku patroli mieszanych wykonywanie polecen policjanta/tki
  22. SKP

    mokrii odpowiedział _jedrek_ na temat - Motokącik
    > To forma dodatkowego podatku. > Np w Japonii z tego co kilka lat temu widziałem w jakimś programie motoryzacyjnym przegląd auta > powyżej 3 roku jest tak drogi że lepiej kupić nowe auto. U nas koszą 100 zł co rok, a w > Japonii zapewniają zbyt na nowe. hłe hłe hłe bzdura pierwszy przeglad 3 lata potem co 2 koszt badania i dopuszczenia do ruchu w JP to okolo 500$ opieram sie na poprawnym tłumaczeniu programu Discowery
  23. mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > to teraz rarytas w wersji E30 > jakiś tekst > od gościa z jednego z pomorskich klubów gdyby to byl sedan a nie turas
  24. cube sie podoba albo nie mi sie podoba
  25. > jakiś tekst > Swoją drogą całkiem ładny > Tak czy siak to koniec pewnej epoki w motoryzacji i fani BMW pewnie będą zniesmaczeni ciekawe czy bedzie mial 3 cylindrowe 1.5 litra

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.