Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > odkad jest Punto na rynku, czyli ze 20 lat super czyli i tak 5 lat pozniej niz suzuki wprowadzilo 1.3 8v
  2. > 1,2 8v 73KM od kiedy ? > oczywiście bardzo udany silnik wiem > Nic odkrywczego nie przedstawiłeś, japończyki mają z reguły wyższe moce silników n/a, tym bardziej > teraz, gdy w europie moda na T i nikt nie bawi się w "szlifierki". oczywiscie > Co nie zmienia faktu, że silniki Fiata nie są złe, bo czyste osiągi to nie wszystko, taki 1,1 czy > 1,2 8v to są mega idiotoodporne jednostki. nie twierdze ze nie
  3. > > Do wyboru jest 1,4 16V, 1,4T. > Silnik Swifta z porównania bardziej wysilony, ale Fiat już robił taki silnik 15 lat temu (86KM). prosze Cie 1.3 8v w moim swifcie mial 71KM 1.3 16v w moim ulubionym swifcie ma 101KM 1.3 16v ohc w innych znanych swiftach mial od 86 do 100KM i mowie tu o silnikach ktore mialy premiere w 1990/ 1986/ 1992 roku aktualnie w swifcie dostepne sa 1.2 1.5 1.6 o mocach "lekko" przewyzszajacych to co w tych pojemnosciach zrobil fiat
  4. > ale baza jest ta sama baza jest łudząco podobna
  5. > kontrukcja TA SAMA hłe hłe hłe konstrukcja nie jest taka sama - to ze swift wyglada tak samo to prawdopodobnie celowy zabieg, w przypadku fiata no coz
  6. > a to nie bylo Mk5, nie chodzilo o swifta 2 generacji (od 1989 do 2001) > no a na czyj mieli w akcji serwisowej? Dobrze, ze ja zrobili, a brak jej czym sie mogl skonczyc? akcja dotyczyla głownie rocznikow 1994-7 i byla przeprowadzona gdy te najmlodsze auta mialy juz 12 lat dotyczyla korodujacego mcphersona - moglo dojsc do pekniecia kolumny szczerze to niczym nie grozila - w rajdowce mojego kierowcy jak sie okazalo byla peknieta
  7. > tylko nie swift > jeździłem tym w pracy- plastiki marne, siedzenia wąskie z krótkim siedziskiem, silnik trzeba kręcić > żeby jechał a i wtedy pali. 8 litrów to dla niego żaden wyczyn, jak włączysz klimę to tak jak > kotwicę wyrzucić za burtę. piszesz jak sadze o 1.3 ? bo 1.6 czyli sport w ruchu miejskim pali az 7.5l noPb (srednia z 30kkm ) >Seryjne opony wąskie i słabo trzymają auto w zakrętach. wymienic na szersze > Po roku > rozszczelnił się przewód klimatyzacji i na klapie pojedynczy wykwit rudej.
  8. > > Ta akcja, o ktorej piszesz to miala zapobiec afair temu, zeby cala kolumna zawieszenia nie > odleciala. cos słyszałes owszem byla taka akcja dotyczyla aut wyprodukowanych od 1994 do konca produkcji modelu (2001) - i byla calkowicie za darmo (czytaj: suzuki wymienialo kolumny mcphersona wraz za amortyzatorami na wlasny koszt ) >Gadalem ostatnio z diagnosta i mowil, ze jak przyjezdzaja Swifty po trzech latach > na przeglad to pod spodem widac juz niezle wykwity i radzil zabezpieczac poki nowe, bo pozniej > juz tylko gorzej. A szkoda, bo samochod jest ladniutki. owszem blacha w suzuki jest cienka ale z tych ktore znam to tylko bite maja rdzawkii
  9. > A/ > Którędy będzie szybciej ? autostrada > B/ > Którędy będzie taniej ? > - jaki będzie łączny koszt paliwa ? nie liczylem > - jaki jest /póki co/ koszt przejazdu autostradą ? A1 30pln osobowy w jedna strone > Czy opłaca się nadkładać drogi ? imo nie > Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ? ------------- edyta nie zauwazylem ze z warszawa
  10. > Z przodu Mondeo a z tyłu Mazda 6 i mi sie podoba z boku honda city na mikroskopijnych kółeczkach ogolnie ok ale
  11. > plus na wycieczki z rodzinką + przyczepa > N126N. powodzenia znajomy miał od przebiegu ~100kkm (pewny) do przebiegu ~600kkm ( jako busik) 5 razy skrzynia wymieniana i zeby nie bylo - wiem jak jezdził - jak niemiecki emeryt motor 2.4 (albo 1.9)
  12. mokrii odpowiedział artur-wiater na temat - Chevrolet
    > A tu jeszcze jedna fotka silnika tego auta, co myślicie: mysle ze powinienes zmniejszyc foto
  13. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Sprawne auto jest > Co do kasków, to tylko 2oo, a takie odpadają niestety (waga) sa tacy ktorzy w motocyklowych jeżdżą imo to srednie rozwiazanie bo raz pilot ma cieżej sie przebic a dwa jak napisałeś waga > Są jakieś szczególne wymagania co do kasków ? tak jak juz ma byc to sztywna skorupa do motorsportu, na kilku pojezdzawkach sedzia sie przy....czepil do mojego "skuterkowca" i w sumie mial racje bo to strasznie miekka skorupa byla takie coś- aukcja przykladowa można znaleźć uzywany za jakąś stówkę
  14. > no właśniemocy tam nie widzę.. :-( http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_B18_engine b4b i b14 nie znalazlem
  15. > 2009 - i chyba za jej przyczyną zmieniono grill z całkowicie przezroczystego na ten brzydszy, > z takimi śmiesznymi dziurkami: nie, ten grill wystepowal od poczatku jesli mnie pamiec nie myli calkiem zabudowany w najslabszej wersji, z dziurkami w 1.8 a w TR siatex
  16. > Dlaczego tak robią? bo za darmo to tez za drogo bo jest taniej
  17. > U nas już wszystkie nowe bramki są budowane na wjazdach/zjazdach. taaaa........ a na Czekanowie i przed Knurowem to jak myslisz po co takie poszerzenia porobili ?
  18. > BMW 1991 r. 1.6 w benzynie. > Auto jeździ ale zaczyna wychodzić rdza. > Przywieść na handel się nie opłaca bo koszt paliwa/rejestracji/etc przekroczy wartość auta. cos mnie sie zdaje ze musimy pogadac osobiscie prawdopodobnie majowka wybierasz sie gdzies? bo bym wstąpił
  19. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > pomarańczowy sej: GRUBO!!! no był czasowo przed nami - ale platne szykany go zalatwily ( albo otwarta maska w zamknietym parku, albo cos innego ) > lancia... chłopaki sie kiedyś zabiją jak będą tak dalej szarpać to był ich pierwszy start -pieknie gubił paliwo > co do tych "serii" to ja proponuję się przysłuchać. Bo niewiele aut tutaj wygląda i brzmi seryjnie. nie twierdze ze nie - CC/SC to modzone 1.2 ( z chyba jednym wyjatkiem [oesrecords 1.1] ) > A większość to niezłe potwory. Czarny lancer zdrowo dopasiony mimo że bez klatki. Biłek jest znany > a kolega z żółtego lancera chyba na co dzień rowerem jeździ bo się nie mieści w żadną szykanę. > Powinien chyba trochę popracować nad kręceniem kierownicą bo się nie wyrabia. ojj tam lekko ponad 400kM to i sie napedza tak ze ciezko wyhamowac
  20. mokrii odpowiedział Harnas80 na temat - BMW
    > vs manual to nie tylko kwestia > "umienia". > PZDR no tak po przesiadce z AT na MT spalanie znacznie idzie w gore
  21. mokrii odpowiedział Harnas80 na temat - BMW
    > ale potem cięęęęężko jest przekonać do zalet > manuala. jakie to zalety ?
  22. mokrii odpowiedział Harnas80 na temat - BMW
    > Troszku tylko obawia > się automatu bo mówi że może się oduczyć jazdy z manualną skrzynią . err nie oduczy sie
  23. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Oglądając filmiki na YT, mam nie odparte wrażenie, że przedstawione przez Ciebie auto jest jedynym > "cywilnym" w sprincie oj wydaje Ci sie lancery byly sztukk 4 i tylko ten od Mędrka jest oklatowany ( przejzalem filmiki i nie tylko ) w pozostalych klasach podobnie > Czyli na upartego, aby "wystartować" wystarczy kask, czy pilota też trza mieć kask, pilot +kask i sprawne auto ( sprawne w sensie sprawne! ) no i oczywiscie najważniejsze - wpisowe w terminie
  24. > no to tak, ale mokry napisał tak jakby przy swoim OC też to tak działało bo tak to dziala jesli przypadkiem zapomnisz o wykupieniu kolejnej polisy - mozesz sie liczyc z tym ze UFG/ FSG (chyba nie pomylilem instytucji) zazyczy sobie calkiem powaznej oplaty na szczescie moja agentka ma 3 backupy bazy
  25. > Co chcesz, jak wjechał to i wyjedzie, w końcu kierowca zawodowy... to trzeba zobaczyc by uwierzyć jakie melepety siadaja za kierownice duzego

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.