Zawartość dodana przez mokrii
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> odkad jest Punto na rynku, czyli ze 20 lat super czyli i tak 5 lat pozniej niz suzuki wprowadzilo 1.3 8v
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> 1,2 8v 73KM od kiedy ? > oczywiście bardzo udany silnik wiem > Nic odkrywczego nie przedstawiłeś, japończyki mają z reguły wyższe moce silników n/a, tym bardziej > teraz, gdy w europie moda na T i nikt nie bawi się w "szlifierki". oczywiscie > Co nie zmienia faktu, że silniki Fiata nie są złe, bo czyste osiągi to nie wszystko, taki 1,1 czy > 1,2 8v to są mega idiotoodporne jednostki. nie twierdze ze nie
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> > Do wyboru jest 1,4 16V, 1,4T. > Silnik Swifta z porównania bardziej wysilony, ale Fiat już robił taki silnik 15 lat temu (86KM). prosze Cie 1.3 8v w moim swifcie mial 71KM 1.3 16v w moim ulubionym swifcie ma 101KM 1.3 16v ohc w innych znanych swiftach mial od 86 do 100KM i mowie tu o silnikach ktore mialy premiere w 1990/ 1986/ 1992 roku aktualnie w swifcie dostepne sa 1.2 1.5 1.6 o mocach "lekko" przewyzszajacych to co w tych pojemnosciach zrobil fiat
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> ale baza jest ta sama baza jest łudząco podobna
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> kontrukcja TA SAMA hłe hłe hłe konstrukcja nie jest taka sama - to ze swift wyglada tak samo to prawdopodobnie celowy zabieg, w przypadku fiata no coz
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> a to nie bylo Mk5, nie chodzilo o swifta 2 generacji (od 1989 do 2001) > no a na czyj mieli w akcji serwisowej? Dobrze, ze ja zrobili, a brak jej czym sie mogl skonczyc? akcja dotyczyla głownie rocznikow 1994-7 i byla przeprowadzona gdy te najmlodsze auta mialy juz 12 lat dotyczyla korodujacego mcphersona - moglo dojsc do pekniecia kolumny szczerze to niczym nie grozila - w rajdowce mojego kierowcy jak sie okazalo byla peknieta
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> tylko nie swift > jeździłem tym w pracy- plastiki marne, siedzenia wąskie z krótkim siedziskiem, silnik trzeba kręcić > żeby jechał a i wtedy pali. 8 litrów to dla niego żaden wyczyn, jak włączysz klimę to tak jak > kotwicę wyrzucić za burtę. piszesz jak sadze o 1.3 ? bo 1.6 czyli sport w ruchu miejskim pali az 7.5l noPb (srednia z 30kkm ) >Seryjne opony wąskie i słabo trzymają auto w zakrętach. wymienic na szersze > Po roku > rozszczelnił się przewód klimatyzacji i na klapie pojedynczy wykwit rudej.
-
Swift vs Punto evo - plusy i minusy
> > Ta akcja, o ktorej piszesz to miala zapobiec afair temu, zeby cala kolumna zawieszenia nie > odleciala. cos słyszałes owszem byla taka akcja dotyczyla aut wyprodukowanych od 1994 do konca produkcji modelu (2001) - i byla calkowicie za darmo (czytaj: suzuki wymienialo kolumny mcphersona wraz za amortyzatorami na wlasny koszt ) >Gadalem ostatnio z diagnosta i mowil, ze jak przyjezdzaja Swifty po trzech latach > na przeglad to pod spodem widac juz niezle wykwity i radzil zabezpieczac poki nowe, bo pozniej > juz tylko gorzej. A szkoda, bo samochod jest ladniutki. owszem blacha w suzuki jest cienka ale z tych ktore znam to tylko bite maja rdzawkii
-
Warszawa - Gdańsk 7 vs A1 A2
> A/ > Którędy będzie szybciej ? autostrada > B/ > Którędy będzie taniej ? > - jaki będzie łączny koszt paliwa ? nie liczylem > - jaki jest /póki co/ koszt przejazdu autostradą ? A1 30pln osobowy w jedna strone > Czy opłaca się nadkładać drogi ? imo nie > Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ? ------------- edyta nie zauwazylem ze z warszawa
-
Chevy Cruze MY2015 - cale pix
> Z przodu Mondeo a z tyłu Mazda 6 i mi sie podoba z boku honda city na mikroskopijnych kółeczkach ogolnie ok ale
-
[KzAK] VW Transporter T4
> plus na wycieczki z rodzinką + przyczepa > N126N. powodzenia znajomy miał od przebiegu ~100kkm (pewny) do przebiegu ~600kkm ( jako busik) 5 razy skrzynia wymieniana i zeby nie bylo - wiem jak jezdził - jak niemiecki emeryt motor 2.4 (albo 1.9)
-
Epica OSZUSTWO
> A tu jeszcze jedna fotka silnika tego auta, co myślicie: mysle ze powinienes zmniejszyc foto
-
taka sytuacja
> Sprawne auto jest > Co do kasków, to tylko 2oo, a takie odpadają niestety (waga) sa tacy ktorzy w motocyklowych jeżdżą imo to srednie rozwiazanie bo raz pilot ma cieżej sie przebic a dwa jak napisałeś waga > Są jakieś szczególne wymagania co do kasków ? tak jak juz ma byc to sztywna skorupa do motorsportu, na kilku pojezdzawkach sedzia sie przy....czepil do mojego "skuterkowca" i w sumie mial racje bo to strasznie miekka skorupa byla takie coś- aukcja przykladowa można znaleźć uzywany za jakąś stówkę
-
Konik Pan do Ciebie...szto eta?
> no właśniemocy tam nie widzę.. :-( http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_B18_engine b4b i b14 nie znalazlem
-
Witam! O Hondę pytam....:-)
> 2009 - i chyba za jej przyczyną zmieniono grill z całkowicie przezroczystego na ten brzydszy, > z takimi śmiesznymi dziurkami: nie, ten grill wystepowal od poczatku jesli mnie pamiec nie myli calkiem zabudowany w najslabszej wersji, z dziurkami w 1.8 a w TR siatex
-
problem z komisem, kupno sprowadzonego samochodu
> Dlaczego tak robią? bo za darmo to tez za drogo bo jest taniej
-
W radio podali o korkach na bramkach
> U nas już wszystkie nowe bramki są budowane na wjazdach/zjazdach. taaaa........ a na Czekanowie i przed Knurowem to jak myslisz po co takie poszerzenia porobili ?
-
Strucel z Francji
> BMW 1991 r. 1.6 w benzynie. > Auto jeździ ale zaczyna wychodzić rdza. > Przywieść na handel się nie opłaca bo koszt paliwa/rejestracji/etc przekroczy wartość auta. cos mnie sie zdaje ze musimy pogadac osobiscie prawdopodobnie majowka wybierasz sie gdzies? bo bym wstąpił
-
taka sytuacja
> pomarańczowy sej: GRUBO!!! no był czasowo przed nami - ale platne szykany go zalatwily ( albo otwarta maska w zamknietym parku, albo cos innego ) > lancia... chłopaki sie kiedyś zabiją jak będą tak dalej szarpać to był ich pierwszy start -pieknie gubił paliwo > co do tych "serii" to ja proponuję się przysłuchać. Bo niewiele aut tutaj wygląda i brzmi seryjnie. nie twierdze ze nie - CC/SC to modzone 1.2 ( z chyba jednym wyjatkiem [oesrecords 1.1] ) > A większość to niezłe potwory. Czarny lancer zdrowo dopasiony mimo że bez klatki. Biłek jest znany > a kolega z żółtego lancera chyba na co dzień rowerem jeździ bo się nie mieści w żadną szykanę. > Powinien chyba trochę popracować nad kręceniem kierownicą bo się nie wyrabia. ojj tam lekko ponad 400kM to i sie napedza tak ze ciezko wyhamowac
-
BMW compact e46
> vs manual to nie tylko kwestia > "umienia". > PZDR no tak po przesiadce z AT na MT spalanie znacznie idzie w gore
-
BMW compact e46
> ale potem cięęęęężko jest przekonać do zalet > manuala. jakie to zalety ?
-
BMW compact e46
> Troszku tylko obawia > się automatu bo mówi że może się oduczyć jazdy z manualną skrzynią . err nie oduczy sie
-
taka sytuacja
> Oglądając filmiki na YT, mam nie odparte wrażenie, że przedstawione przez Ciebie auto jest jedynym > "cywilnym" w sprincie oj wydaje Ci sie lancery byly sztukk 4 i tylko ten od Mędrka jest oklatowany ( przejzalem filmiki i nie tylko ) w pozostalych klasach podobnie > Czyli na upartego, aby "wystartować" wystarczy kask, czy pilota też trza mieć kask, pilot +kask i sprawne auto ( sprawne w sensie sprawne! ) no i oczywiscie najważniejsze - wpisowe w terminie
-
ustawa o o ubezpieczeniach obowiązkowych
> no to tak, ale mokry napisał tak jakby przy swoim OC też to tak działało bo tak to dziala jesli przypadkiem zapomnisz o wykupieniu kolejnej polisy - mozesz sie liczyc z tym ze UFG/ FSG (chyba nie pomylilem instytucji) zazyczy sobie calkiem powaznej oplaty na szczescie moja agentka ma 3 backupy bazy
-
praca widlakiem na parkingu markeetu
> Co chcesz, jak wjechał to i wyjedzie, w końcu kierowca zawodowy... to trzeba zobaczyc by uwierzyć jakie melepety siadaja za kierownice duzego