Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > 100% racji ale w tym przypadku nawet jakby się tak stało to myślę, że nikogo nie będzie interesował > przebieg pełnoletniego cinquecento a tylko stan techniczny zwlaszcza biorac pod uwage to ze w aucie siedzi nie taki silnik inna skrzynia i pewnie jeszcze pare innych rzeczy
  2. > po pierwsze w Niemczech tak samo cofają liczniki jak i u nas > a po drugie zdarzają się ludzie którzy jezdza 5kkm rocznie > wiec... tak naprawdę nic się nie da powiedzieć przez internet o tym aucie ja to wiem
  3. > Auto produkcja 01.97r, miałem takiego nissana 200kkm jak kupilem i tez miał wszystko fabryczne i orginalne a jak sprzedawałem po 40kkm to mial nieorginalny jeden sworzen i dwa amortyzatory
  4. mokrii odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > Cos wiecej niz lifting. > http://www.autoexpress.co.uk/mazda/mx-5/...in-content-area a mogło byc tak http://www.saudishift.com/wp-content/uploads/2014/08/2016_mazda_mx_5_x_tomi_rendering_01_1-0121.jpg linka bo duzy render
  5. > ale do 2009 roku i tak śmiesznie > mało przejechało > http://olx.pl/oferta/bmw-e46-330d-2003r-sedan-CID5-ID6A4Xn.html#6e8c88f1ef > z góry dziękuję za pomoc sprawdz rok, przebieg, cene i wyposazenie polacy lubią być oszukiwani
  6. > 1.9 diesel ponad 5 litrów ? mial wyprodukować ? > Większość chyba na drogach szybkiego ruchu itp. ? suzuki GV 1.9 ddis (powertrain albo dci ) poprawiony na 165kM srednia z 2600 okolo 70kmph srednie 7.5l oN 4 osoby i zaladowany
  7. > Czyli cala elektryka ma byc ladowana z tego 3go[...], tak? nie mam pojecia
  8. > Dzis przeczytalem ze Audi bedzie uzuwac 48V w autach juz jest co prawda nie do elektroniki ale w nowym 3.0 TDI ma byc 3turbo 2 tradycyjne i jedna elektryczna własnie na 48V
  9. > jesli jakis powyzej 200W sa, prawda > to? czy jaj sabie u mnie pismaki robia? 1600W
  10. > Latvala - wykorbił - out > Kubek - problem techniczny i out > Meeke - out Bouffier - out > No bardzo ciekawie, fajnie jakby Hyundai wygrał > W końcu coś się dzieje Quote: Thierry Neuville wygrywa Rajd Niemiec! Dublet dla Hyundaia - na drugim miejscu Dani Sordo, a na trzecim Andreas Mikkelseon (Volkswagen). Brawa dla nich.
  11. mokrii odpowiedział janiol13 na temat - BMW
    > o tds tylko jedna dobra opinie slyszalem... > i tylko jednego zadowolonego wlasciciela znam... niech zgadne probował Ci je sprzedać ?
  12. > Mini - pedalski. i z silnikiem specjalnej troski >Civic dosc wolna IMO. > 1. Pezot jakiś tekst imo pedalski i z silnikiem jak w mini
  13. > w auto świecie pisali aha
  14. > nissany nie lubia gazu, od kiedy ?
  15. > jakby wczesniej bylo info ze wolny przejazd czy trasa alternatywna to od > razu by sie jechalo szukac jakiejs miejscowy no to kup se dobre radio i bedziesz wiedział wczesniej
  16. > Są jakieś przeciwwskazania? zadnych
  17. > Witam, po ostatnim rzeszowskim wpadłem na pomysł żeby zakupić jakis skaner do nasłuchiwania tego co > dzieje się na odcinku, żeby wiedziec czy odcinek leci czy przerwany, no wszystkiego co > istotne. Czy ktoś z was używa takiego sprzetu ? Jesli tak co polecacie. Pozdrawiam. ale po jaka cholere ? przeciez wystarczy mieć radio
  18. > no to takie tce90 po remapie ma 115km i 160nm wiec fajne miejskie auto bedzie w serii jest 90km ?
  19. > jeździłeś Twingo Sport? co prawda 1.6 135km ale rozgania marunedów z lewego pasa > wyobraź sobie mały zaturbiony silnik w tym nowym Quote: Cenik modelu rozpoczyna się kwotą 35 900 zł za wersję Life z silnikiem 1,0 SCe 70. W ofercie znajdzie się jeszcze druga wersja silnikowa - znana z Clio i Captura jednostka Energy TCe 90. sznurek zgaduje ze TCe bedzie kilka kpln drozszy no ale biorac pod uwage ze fiat za nowa pande chcial na poczatku 45kpln
  20. mokrii odpowiedział jqr na temat - Motokącik
    > W weekend jechaliśmy Mazdą 6 2.0 i była za słaba. > Co doradzicie, bo otomoto jakoś nic ciekawego nie podpowiada ? mazda 6 2.5 bedzie imo ok
  21. mokrii odpowiedział kojdus na temat - MotoSport
    "Niestety około półtora kilometra po starcie na dość szybkiej partii wyszedł błąd w opisie zakrętu. Było "lewy-sześć-plus-długi-szczytem" i wjechałem w niego na pełnym gazie przy dużej prędkości. Zabrakło informacji, że odciąża samochód. Auto się odkleiło od nawierzchni i wyszedłem zbyt szeroko. Pojechałem trochę po trawie i nic by się nie stało, gdyby był kawałek prostej, ale zaraz potem droga szła prawo, a my znaleźliśmy się głęboko po wewnętrznej. W prawym zakręcie wyniosło nas na lewo i uderzyliśmy lewym przodem. Wykonaliśmy pełny obrót w powietrzu i wylądowaliśmy po drugiej stronie drogi. Na szczęście uszkodzenia nie były zbyt wielkie, ale nie dało się dalej jechać. Największym problemem było to, że ten szczyt odciążał auto. Tego nie zauważyłem podczas zapoznania, a dopiero po wjechaniu w zakręt. Bardzo trudno jest ocenić takie niuanse. Nie mam na tyle doświadczenia, żeby wiedzieć na pewno, który szczyt podbija. Z drugiej strony - jeśli chcesz podróżować w dobrym tempie, to trudno jest tu zwalniać i zostawiać sobie duży margines przed każdym szóstkowym zakrętem, ponieważ jest ich bardzo dużo. Najbardziej szkoda tych wszystkich straconych kilometrów. Wczoraj nie podejmując żadnego ryzyka, jechaliśmy bardzo dobrze. Dziś robiąc to samo zakończyliśmy o wiele za wcześnie. Jutro będziemy jechać zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Robert"
  22. > ale ja chce tego w nowej budzie to bez znaczenia serio i wiem co mowie
  23. > Bagażnik dachowy mam na sprzedaż z relingami, za jedyne ? bo jak cos
  24. > Jak spisują się silniki i jak wygląda walka z rudą ? auto 2005 rok bedziesz na slasku too sie zgłoś mozemy pojezdzic 2.0 z 99 se obejrzysz
  25. > Części do nich też do najtańszych nie należą. Wszystkie benzyniaki są na łańcuchu rozrządu, łącznie > z 1.6? > Wersje z Japonii - antena z tyłu dachu? Sport chyba tylko na Węgrzech tłukli? na wszystkie pytania- tak

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.