Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział koyotee na temat - MotoSport
    > kierownicę > Nową kierownicę MOMO model 08. Bardzo tanio. zamsz lub skóra do wyboru. zamsz ile ?
  2. > Zwłaszcza napęd na 4 łapy . On ma sprzęgło wiskotyczne, czy stały 4x4 ? wiskoze czyli stały
  3. mokrii odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > Pierwszy lepszy > jakiś tekst
  4. mokrii odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > Na fejsie polscy kibice zbombardowali dosłownie posty WRC zalewając je zdjęciem auta Roberta z > wielkimi logotypami sponsorów daj no linkie
  5. mokrii odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > Przyczyną zdarzenia była jak zwykle nadmierna prędkość
  6. > Ibiza przy 140 pali 8 tak tak
  7. mokrii odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > SS5 też czas rzucić coś na hejtpark hue hue hue
  8. mokrii odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > On jest jakis inny... no jest https://www.facebook.com/video.php?v=385...e=2&theater
  9. > Lanos 1.5 100 KM > Benzyna - miasto 10L > Trasa 6-8 > Sekwencja STAG, LPG: > miasto - 11-12 > Trasa 7-9 > Srednia wg motostat z ok. 20 tys km - 10L/100km > Pozdro buechecheche u mnie tak samo z tym ze na miescie jest zakres 7-10 a poza miastem 10-14 lanos jest kurcze ciezki -a ja w trasie gniote
  10. > proszę Was byście wpisywali ile palą Wasze BENZYNOWE cuda, na zasadzie > - pojemność - moc (opcja) - spalanie i jeśli można z dopiskiem czy miasto czy trasa. > Dziękuję. Swift 1.3 8v 68kM od 4.3l do max 7.5l przy pałowaniu - srednia z 40kkm wychodzila okolo 6l w zasadzie w ruchu miejskim/podmiejskim ( tylko noPb ) Almera N14 sedan 1.4 16v 75kM od 4.8 do 8.5 z ~50kkm 7l noPb Lanos 1.5 16v 100kM z 2kkm srednia wychodzila 7 noPb zagazowany pali od 8l lpg do 14l lpg + rozruch a to ile auto pali jest zalezne od wielu czynnikow swift gti 1.3 16v 101kM ktorego pilotuje potrafi wsysnąć cały bak paliwa w 2.5 godziny
  11. > Skoro dostal to auto od to pytanie czy w miedzyczasie je przerejestrowal i gdziekolwiek zglaszal > ten fakt? > Bo jak nie, to IMHO jest szansa, ze OC sie jednak przedluzylo... OC po noweli sie nie przedłuza ! automagicznie
  12. > Tylko ile wytrzyma ten > silnik ? http://klubsuzuki.pl/
  13. > Jakie seryjne auta osobowe spelniaja ten warunek. Rocznik bez znaczenia suzuki swift GTi (~800kg 101kM )
  14. > takie oto cudo ostatnio zostało przede mną odkryte. Produkt Volkswagen do Brasil, Volkswagen SP2 > '72r. folksfagen ktory mi sie podoba sliczny ale imo za drogo - ciekawe po ile sie sprzedaja w brazyli ?
  15. odnośnie tego wątka http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...p;vc=1&nt=2 Jaką prędkość maxymalna może osiągnąc A3 8L tdi zmodzone na 180km zakladam ze skoro jest modzone to bedzie miec najdluzsza skrzynie jesli jest tu taki magik to stawiam wirtualnego browara
  16. > 8.5-10 litrów, zależy jeszcze co to za tdi to raz, a dwa że będzie ok litra różnicy w zależności > czy to będzie 180 czy 200km/h, bo dwieście w większości będzie już prawie końcówką dla skrzyni > (5b passat B6 jechał 216 wg gpsu na dłuższym odcinku, od 200km/h to takie dożynki już, a w > okolicach 180 km/h jeździło się tym jeszcze dość komfortowo, więc różnica spora. a3 8l tdi zmodzone na 180km
  17. realne spalanie - był taki wątek potrzebuje dane nt realnego spalania tdi przy predkosciach 180/200kmph poratuje ktos ?
  18. mokrii odpowiedział Filipfm na temat - MotoSport
    > KAAAJTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO tyle w kwesti podsumowania
  19. mokrii odpowiedział Marcinekkk na temat - Motokącik
    > Brzydszy od Golfa VII. Poprzednie Imprezy były piękne. widziales na zywo ? bo na zdjeciach faktycznie nie wyglada na zywo WRX robi zajewrażenie i tak jak widzialem render i zdjecia to pisałem ze źle skrecili (w sumie jesli o deske rozdzielcza chodzi wciaz tak twierdze )
  20. mokrii odpowiedział matadorRS na temat - MotoSport
    > Małysz miał pożar i chyba się wycofał, pewnie szerzej powiedzą na Eurosporcie o 23:00 > EDIT : http://dakar.onet.pl/koniec-rajdu-dakar-dla-adama-malysza/26wgf https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-...amp;oe=556ED541
  21. mokrii odpowiedział Filipfm na temat - MotoSport
    > Oglądając relację z dzisiejszego dnia na Eurosporcie odnoszę wrażenie, że na tym rajdzie tylko > Kajto jedzie, a reszta próbuje się dowieść do mety... Ja na ME to marnie to świadczy o > poziomie... no chyba ze Kajto całą reszte przerasta o 2 klasy
  22. mokrii odpowiedział Filipfm na temat - MotoSport
    > Po 3 OS już 30 sekund przewagi Quote: 2:48 - tyle wynosi przewaga Kajetanowicza i Barana nad drugą załogą po 8. odcinku specjalnym Rajdu Janner. Na krętych i zaśnieżonych oesach austriackiego rajdu to załoga LOTOS Rally Team dyktuje tempo.
  23. > Up i citigo były pod lupą, ale żonie nie podoba się sposób otwierania okien z tyłu (uchylne). miałem uchylane szyby w swifcie genialne rozwiazanie + szyber i nie trzeba (prawie) klimatyzacji
  24. > Zastanawiam sie nad czyms na przeczekanie, tj. 2-3 miesiace, ale jak sie potem pozbyc tego, czego > nikt nie kupil, nawet jak nie bylo wyboru? a4 za 5kpln
  25. mokrii odpowiedział seteman na temat - Motokącik
    > mam auto 30 letnie warte około 100000zł... nie o to pytałem. > pytałem o auto a nie o rocznik i cenę jak sie nie boisz francuskiego turbo silnika w niemieckim aucie brytyjskiej marki a powaznie moj mechanik robil juz kilka razy 1.6thp ja bym z checia wzial - tyle ze mnie chyba nie stac

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.