Zawartość dodana przez mokrii
-
Daihatsu Cuore - czy da sie to odsprzedać później?
> Raczej nie sądzę, wybieram pomiedzy bmw a tym jako niedzielna rajdowka to jakie te cuore chcesz kupić ?
-
Czy włączać kierunkowskaz?
> Nie, bo nie zmieniasz kierunku jazdy. tak bo zmieniasz pas ruchu > Tak, oczywiście. Tak jak słusznie napisałeś - jadą W LEWO, czyli zmieniają kierunek jazdy, muszą > sygnalizować to kierunkowskazem. nie zmieniają pasa - dodatkowo po lewej jest zjazd do oponiarni i innych firm
-
Czy włączać kierunkowskaz?
> Witam, > Mam pytanie odnośnie przepisów. > 1 sytuacja: dojeżdżamy drogą główną do skrzyżowania. Droga z pierwszeństwem skręca w lewo, prosto > odchodzi podporządkowana. Czy jadąc drogą z pierwszeństwem należy włączyć kierunkowskaz? tak > 2 sytuacja: Taka sama jak 1, tylko na skrzyżowaniu odchodzi jeszcze droga podporządkowana w prawo. > Pytanie takie samo. tak > Chodzi mi o konkretny przepis, a nie o zwyczaje, czy zdrowy rozsądek. > Dziękuję. kierowca ma włączyć kierunkowskaz w przypadku zmiany kierunku i/lub pasa ruchu skręcasz sygnalizuj - to jak poprowadzona jest droga z pierszenstwem ma znaczenie tylko w przypadku stłuczki
-
Sprzedaż samochodu - problemy
> Brak klimy to nie jest wada tylko cecha - tak auto wyszło fabrycznie. w tym kraju jak auto nie ma wypasu jest niesprzedawalne > Brak LPG to też nie jest żadna wada. w tym kraju jak auto nie mam pod maska 1,9 TDI lub 1.6 8v (idealny do ) LPG jest niesprzedawalne > Gniezno - uważasz, że w Gnieźnie żyją tylko handlarze, nie ma normalnych ludzi posiadających > samochody? dwa razy w zyciu bylem po auto w gnieznie - pierwszy i zarazem ostatni > Nie popadajmy w paranoję aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że argumenty które podałeś mają jakiś tam > wpływ na sprzedaż, to bez dwóch zdań. > Tyle, że nie aż do tego stopnia. nie łam sie - kazda potwora i tak dalej - tylko ze czasami trza na tą potwore czekać - albo zaprosic ceną
-
Sprzedaż samochodu - problemy
> no przecież nie założę na sprzedaż tylko > Poza tym czy każdemu potrzeba LPG? Każdy tłucze takim golfem te 20tys rocznie? mieszkasz w Gnieznie auto nie ma LPG nie ma klimatyzacji tylko ceną jesteś w stanie go wypromować i sprzedać
-
[KzAK] Subaru Forester
> Cytuję: > "Rezerwuję" > "drugi w kolejce" > "czeci" > Zgadnij ilu chętnych było zainteresowanych kiedy sprzedawałem Jeep'a pewnie mnogo luda a teraz uważaj - jak bedziesz sprzedawał daj znać
-
MERC S klasa do kupienia
> za 11 tyś > opis dobry, z zewnątrz ładny > za ile to się da wszystko ogarnąć ? nie da sie
-
[KzAK] Subaru Forester
> > Jakieś poglądowe... bedziesz sprzedawał to daj znać
-
Szukam pewnej Mazdy RX8.
> Ale czy to auto nie trąci już trochę myszką? eeeeeeeeee.......... http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/25/33/88/5325338865_2 nie
-
Szukam pewnej Mazdy RX8.
> Wolę dopłacić i kupić naprawdę ładną wiesz, jakby nie patrzeć > Do tej pory widziałem 4, miały być ideały......., a były padliny i z ktorej strony nie spojrzeć > Nie mam specjalnie czasu, ani chęci by bawić się w remonty. remont jest nieunikniony
-
Auto za ok. 4000 PLN
> > Ale co by jeszcze mogło załapać się w tym budżecie z innych marek i z jakim silnikiem aby mało > palił i był mało usterkowy... ?? DU lanos ?
-
Szukam pewnej Mazdy RX8.
> Znaczy sprawnej Cena nie gra roli...... skoro jak wyzej to ja bym sie zaineresował http://allegro.pl/mazda-rx-8-z-2004-roku-najmocniejsza-wersja-skora-i5325338865.html i na warsztat > Bedę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i wtedy masz pewnosc ze bedzie sprawna jak sie zrobi
-
DDR po prawej już nie wystarcza
> wiesz co .... moze jestem chamem ale jak widze rowerzyste na drodze a obok jest sciezka rowerowa to > jakos mi sie skraca ten 1 m no patrz tez jestem kierowca/rowerzysta i chamem i jakos przez 40lat zycia nie probowalem nikogo zabic bo obok byla scieżka/chodnik
-
DDR po prawej już nie wystarcza
> Wobec rowerzysty, którego nie ma prawa w danym miejscu być? a co to za roznica? masz omijajac/wyprzedzajac zachowac bezpieczny (minimum 1 metr )odstep > Dlaczego to kierowcy mają mieć obowiązki, a rowerzyści nie? dlatego ze kierowca posadajac PJ zna ustawe ( powinien znac) rowerzysta nie musi
-
DDR po prawej już nie wystarcza
> nieznajomosc prawa szkodzi i nie jest wytlumaczeniem, to jedne z generalnych zasad, oczywiscie, ze > nie musi znac PORD ale musi sie do niego stosowac tak samo jak kretyn kierowca - ktory wyprzedzajac rowerzyste ma zachowac minimum 1m odstepu
-
DDR po prawej już nie wystarcza
> > I konkretnie za to chciał cię rozjechać? z pełna premedytacją zepchnal mnie na kraweznik i przyhamował jak go pozniej dopadlem i zza kierownicy wytargałem uwaga cytat: "bo miałeś jechać scieżką" napisałem wyzej: sciezka po drugiej stronie jezdni, brak mozliwosci wjechania i dodatkowo konczy sie 50m dalej przekraczajac jezdnie
-
kupilem kosmodrom
> zostaje w 100% oryginal. MT kompletnie nie pasuje do charakteru tego auta tyle ze orginalna 4at to zdaje sie przyczyna problemow w tym aucie ? jakby mu tam 5at ?
-
kupilem kosmodrom
> Tak zwariowalem i kupilem 23letnie dosyc zadkie i koszmarnie brzydkie subaru, czyli svx. bedziesz probowal wsadzic inna skrzynie, czy zostaje to co jest?
-
Oblany egzamin na prawko
> 120km/h w mieście, i dostałem opieprz, bym do setki zwolnił... tyle to nie ale po miescie jezdzilismy bez zamulania
-
Oblany egzamin na prawko
> Niektóre auta na dwójce to do setki dociągają.. miałem swift 1.3 8v '94
-
Oblany egzamin na prawko
> * choć powinni wcześniej bo to już 3 tys obrotów a od stycznia nie wolno takich osiągać na > egzaminie eh mi sie na kursie udawało wejsc na 6krpm takiego instruktora mialem
-
Oblany egzamin na prawko
> Widze, ze gdyby to byla twoja corka, to nie widzialbys problemu. Przeciez nie stwarza zagrozenia.. smarkiem w tym miejscu to mozna na 2 zawrocic
-
DDR po prawej już nie wystarcza
> nie, nie mial prawa jechac jezdnia niezaleznie od znakow ... PORD do cholery jasno to okresla i tu > nie ma dyskusji, ze sciezka jest po lewej, tam jest po prawej rowerzysta ma prawo nie znac ustawy tym kraju rowerzystom mowi sie ze po chodnikach sie nie jezdzi emeryt nie musial wiedziec ze po drugiej stronie aleii jest DDR rowerzysta mogł wjechac na jezdnie w miejscu w ktorym nie miał mozliwosci zjechac na scieżke tak, mnie tez debil za kierownicą chciał zabić bo jechałem po jezdni scieżka po drugiej stronie jezdni -brak mozliwosci wjazdu - dodatkowo konczy sie 50 m dalej i przekracza jezdnie
-
kubełki mirco
> Niby S2 nie jest za specjalnie wygodny, mysle o S3 albo Wrc > Siedział ktos i sie wypowie? ☺ jeżdże w mirco rs i da sie w tym kilka godzin siedziec bez przerw ale wygodnym bym tego nie nazwał - ciasno i twardo jak chcesz wygody to se A8 albo jakies cytryne C6 zapodaj
-
kupilem 2.5T
> to chyba szybciej masz w silniku no tak ale i wydatek prawie zaden ( no chyba ze w ASiO ) > BTW. W manualu i dyfrze jest co 60kkm, w automacie jest chyba co 80 albo i co 100kkm dlatego tez napisałem 60kkm spokoju