Zawartość dodana przez mokrii
-
Nissan Note - Warto?
>Standardowa przypadłość pocenie się spod uszczelki dekla, niech > ich to nie przerazi jak znajdą odrobinę oleju zapoconego, ten typ tak ma. mowisz moj 1.4 w almerze z niewiadomym przebiegiem (240000 jak sprzedawalem) sie nie pocił a na spotach z urzyszkodnikami z forum nissana tez zaden nie był "spocony" o note - szyba przednia - z racji konstrukcji auta se co jakis czas pęka no chyba ze wszystkie ktore znam byly po przygodach
-
Przeciwmgielne tylne - jak dać do zrozumienia ....
> Znaczy się zdałeś czy nie? jako jedyny z 10 wyjechałem z WORD
-
1.2 TSI vs 1.4 TSI
> Ale dlaczego hatepe? bo teść ma i tyle jechał
-
1.2 TSI vs 1.4 TSI
> niesłychanie > przystojny, no ale tu w tym temacie to zdrowo przesadził kolega z alkoholem rozumiem tez ze 1.2 hatepe da sie rozpedzic do 170kmph ale kto bylby takim masochistą ?
-
[KzAK] Nowy samochód ~ 100 tys. zł, długie
> I tu pojawia się pierwszy dylemat. Rodzice najchętniej przesiedliby się do jakiegoś SUVa ale nie > wiemy czy jest sens kupować tego typu auto. Nigdy nie będzie ono używane na górskich, > trudnych, zaśnieżonych drogach, nie zjedzie poza zwykłą szosę. Napęd 4x4 jest im całkowicie > zbędny. Czy warto kupować tego typu auto tylko z napędem na jedną oś? kaszkaj - w zadnej wersji nie ma 4x4 > Czy może w takim > przypadku lepiej skupić się na zwykłych, tradycyjnych limuzynach? mazda ? warunki sa tak postawione ze kierownik ma siaść zadem i stwierdzić czy mu wygodnie
-
Przeciwmgielne tylne - jak dać do zrozumienia ....
> te żaróweczki RAŻĄ W OCZY po ciężkim dniu pracy dawno temu na egzaminie na PJ: staje na skrzyzowaniu, automatycznie zaciągam ręczny i odpuszczam zasadniczy, egzaminator :czemu zaciagnal pan reczny stoimy na plaskim? :żeby nie oslepiac tego z tyłu na nastepnym skrzyzowaniu nawrotka do WORD
-
Przeciwmgielne tylne - jak dać do zrozumienia ....
> polarny cos ty sie ostatnio na swiatla jakis taki wrazliwy ostatnio zrobil? pewnie ma udziały w firmach sprzedajacych DRL a na powaznie jak ktos ma za ciemno i uwaza ze musi jechac z włączonym przeciwmgłowym tylnym to w miare mozliwosci włączam swiatła drogowe - żeby lepiej widzał co sie z tyłu dzieje ( staram sie nie oslepiać jadacych z naprzeciwka )
-
odebrany DR, odebrane PJ
> Nie jest nigdzie napisane. Możesz zwolnić na tyle żeby pieszy przeszedł. no własnie i teraz odpalamy na ty rura jakikolwiek film z programow typu drogowka pirat inne jak interpretuja prawo policjanci i a zwlaszcza redaktorzyny z tych programow tak wiem czepiam sie jak polarny swiateł mijania
-
Jeśli nie ufo... to co?
> U mnie od ponad 3 lat jest alternatywne wobec wiem i dlatego własnie o Tobie wspomniałem bo ztcp to wstawiales zdjecia podlogi
-
Bolid za 30 000pln
> Jakie auto turbo-benzynowe z możliwością założenia LPG (oczywiście nie za XXX tysięcy) można > aby kupić za 30 000zł. Wymagania 4 drzwi minimum klasy Golfa impreza
-
odebrany DR, odebrane PJ
> O, bardzo właściwa postawa funkcjonariuszy. siedzisz troche w prawie to wex mnie wytłumacz Quote: 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. gdzie w ustawie prawo o ruchu drogowym jest zapis ze kierujacy pojazdem musi zatrzymac pojazd jesli pieszy jest na przejsciu ? ustalmy od razu ze nie chodzi o osobe niepelnosprawną bo ta ma jeszcze inne obowiazki Quote: 7. W razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej, kierujący jest obowiązany zatrzymać pojazd w celu umożliwienia jej przejścia. dobrze kmbinuje ?
-
Jeśli nie ufo... to co?
> dzisiaj zabrałem cifa na kanał - elegancko od dołu wyłożony osłonami wzdłuz całego przebiegu auta, > a całe podwozie na grubo zakonserwowane - byłem zdziwiowny, ale pozytywnie. Elementy > zawieszenie bez nawet drobnych ognisk korozji - ford po 3 latach już byłby grubo zakwitnięty, > na elementach ruchomych czekamy na Daniel_I i jego zdjecia cifa
-
a słyszeliście już Arkę?
najbardziej rajdowy kawałek tej grupy
-
nowy sprzet - golf, e36, saxo czy co?
> zobacz czy nie masz za dużo swiftów gti u siebie bo polegniesz. gatunek na wymarciu
-
Top 30 Sprzedaz Oct-14 - inne gusta niz w EU ... sedan umarl
> To jest postep[...] taa patrze ostatnio na te wszystkie nowe auta i stwierdzam ze z 20m nie jestem w stanie rozroznic forda od toyoty czy innego hultaja mazda sie z nową linią troche wybija reszta jest identyczna trza bedzie forka kupić > Zobacz ze zycie auta sie ciagle zmniejsza... wezmy VeeDud, teraz od 2017 cykl zycia produktu nnp > Golf ma byc 5 lat, facelift po 3 [...] Czyli cykl engineering jest szybszy, "rozwoj" > technologii, etc - Sa szanse ze w ostatnim roku produkcji wyeliminuja probemy wieku > codziennego czy nie???/ w tym przypadku sa bo wiekszosc czesci jest juz od >15lat znana i montowana ale fakt nowe technologie mazda - czy innych asia producentow to moze być z czasem bomba
-
Top 30 Sprzedaz Oct-14 - inne gusta niz w EU ... sedan umarl
> SUV, SUV, Pick up, SUV, auta miejskie... i tyle ... Sedna umarl > I teraz tak -:[....] > Gdzie ten swiat idzie? a to akurat jest proste w strone jednakowych plastikowych i-pudełek i niestety w europie 3krotnie przeplaconych kilka lat temu sie nad nowym autem zastanawialem - juz sie nie zastanawiam
- E46 328i
-
rally de espana
> OŻ > a wklej se w pasek > https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hpho...amp;oe=54AD6882 o ten ?
-
rally de espana
> Z fb autoklub : OŻ a wklej se w pasek https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hpho...amp;oe=54AD6882
-
rally de espana
> Problem z dyframi. Nie jedzie dalej... Quote: Wypowiedź na mecie OS 9 (10:44) "Mamy tylko przedni napęd. Przed startem poprzedniego oesu urwał się wał napędowy i muszę jechać bardzo ostrożnie, bo auto jest nieprzewidywalne. Naturalnie przednie koła się dużo ślizgają i przegrzewają, więc nie jest łatwo." - powiedział Robert na mecie OS 9 pytanie czy dojedzie z jakims sensownym czasem OS10 bo to ze serwis da rade to pewne
-
rally de espana
Quote: ]"Robert jechał dziś bardzo dobrze. Pokazał, jak duży postęp zrobił na szutrze i myślę, że to był jego najlepszy występ na luźnej nawierzchni w tym roku. Szkoda, że miał obrót na ostatnim OS-ie, bo bez niego na pewno liczyłby się w walce o podium. Będzie ciekawe zobaczyć, jak poradzi sobie jutro. Te drogi są podobne do torów - są szerokie, zakręty są łagodne i szybkie - mam nadzieję, że będą mu pasować" - powiedział Malcolm Wilson. Robert powiedział natomiast: "Pomimo przygody na ostatnim oesie, to był udany dzień i dobra jazda. Jutro będzie ciekawie, bo po raz pierwszy będę musiał się przestawić tak szybko z jazdy po szutrze na asfalt. Nie będzie to łatwe. Mamy co prawda krótką rozgrzewkę i czterokilometrowy odcinek na początek, ale potem jest bardzo wymagający, 50-kilometrowy oes. Musimy być mądrzy, dbać o opony i samochód." i jeszcze kręcioła
-
A co jakbym chciał 400 KM ++?
> Cvt jest w zwykłym Lancerze. Np. W moim i własnie dlatemu (CVT) chciałem ralliart-a a ze własnie sie dowiedziałem ze tam siedzi dwusprzeglowa to juz nie chce
-
a Chuchała mistrzem polski jest
> Ale syf... a weź ten watek na FB poczytaj do konca
-
A co jakbym chciał 400 KM ++?
> Choruję na EVO X, ale to auto to hardcore a nie dupowóz > Ja bym chętnie przyjął wersję 295KM ze skrzynią SST. zawsze myslalem ze to CVT a to zautomatyzowana 2sprzeglowa
-
A co jakbym chciał 400 KM ++?
> Pytanie luźne. Przyjmijmy że znudziło mi się E38. i chcę wymienić na coś co naprawdę jedzie - > powiedzmy 400 KM w górę. lancer?