Zawartość dodana przez mokrii
-
rally de espana
> Spokojnie, Ogier już na prowadzeniu... Bardzo cieszą znowu czasy Kubka... było ciekawie ale widac ze nie tylko on sie uslizgnal na tym lewym cietym
-
rally de espana
> http://cricfree.tv/live/watch/2014_rally_de_espana/60735 > juz za chwile Kubica > Block juz na 1 zakrecie ocierał sie o bariery jadą OS2 Kubica lepiej niż Ogier
-
rally de espana
http://cricfree.tv/live/watch/2014_rally_de_espana/60735 juz za chwile Kubica Block juz na 1 zakrecie ocierał sie o bariery
-
Jeep Renegate/Fiat 500X - ceny
> Czy mi sie wydaje czy to bardzo drogo? To chyba mniejsze od Yeti i Sportage? 1.4T 81k. 4x4 tylko w > jednej wersji. czy mniejsze to trzeba zobaczyc suche dane - napewno jest paskudny za yeti 4x4 z 170km tez trzeba dac ponad 100kpln
-
Widzieliście w Raporcie Suzuki Ciaz?
> Ta srebrzysta listwa na dole trochę barokowa ale pewnie na inne rynki nie byłoby jej? a niby czemu nie mialo by byc ?
-
a Chuchała mistrzem polski jest
> Całe to RSMP jest o kant dupy potłuc... własnie doczytałem Quote: Wojciech Chuchała zdobył tytuł Mistrza Polski w rajdach samochodowych. Stało się to podczas trwającego Rajdu Dolnośląskiego w dość nietypowych okolicznościach. Chuchała, którego pilotem jest Sebastian Rozwadowski, prowadził w klasyfikacji generalnej rajdu. Zagrażał mu jeszcze Grzegorz Grzyb, który po tym, jak przebił oponę na 1. OS-ie i stracił ponad 4 minuty, nie przystąpił do drugiej próby. To oznaczało, że Chuchała mógł już świętować mistrzowski tytuł. Niestety potem we znaki dała się brutalna rajdowa rzeczywistość i Chuchała z racji oszczędności zdecydował się na wycofanie z rywalizacji. "Kochani niestety zostajemy na serwisie, nie jedziemy dalej. Wygraliśmy walkę na oesach 2014 ale przegraliśmy walkę z budżetem.... Już zaczynamy walczyć o przyszły sezon i obiecujemy szybszą jazdę !!!!!!" Chuchała, który ma 25 lat, jest najmłodszym od wielu lat mistrzem Polski. słów brak
-
a Chuchała mistrzem polski jest
bo pewnie zainteresowni słyszeli że Grzyb nie wyjechał na drugą pętle (z powodow finansowych ) szanuj sponsora swego - mozesz miec takiego
-
Felgi strukturalne
> I ZTCW ma to tylko Opel i tylko jeden wzór. Czy się mylę? mylisz sie
-
KZAK 70 tyś zł
> Coś więcej możesz napisać o tym aucie , miałeś jakąś styczność ? niebanalne ale niestety w zwiazku z polityka suzuki ( 1 silnik 2.4 litra) prawie niesprzedawane w polsce - cena 2 wersje 4wd w przypadku A/T CVT i 2wd w przypadku manuala ( albo odwrotnie nie chce mnie se szukać ) prawdziwy samuraj
-
eczy
> żeby się nikt nie czepiał że każde są z innej parafii bo mi się nie chce nigdy przerejestrowywać nie zrozumiales i w tym samym wątku no chyba ze to nie to samo auto
-
eczy
> czyli składamy po lakierze piekne > 7er vs S-klasse 60's/70's zastanawia mnie po co sie bawisz w "zasłanianie" tablic
-
KZAK 70 tyś zł
> ewentualnie e90 w bogatej wersji i młode rocznikowo ekhm Quote: Co odpadło po oględzinach bmw 3 e90
-
KZAK 70 tyś zł
> Każde z tych aut podotykane , zrobione jazdy testowe krótsze dłuższe ale zrobione . > Co jeszcze obejrzeć POMOCY !!!! > Dziękuję muszę pomóc coś kupić bo mnie zamęczy. z tego co widze zostały same "sedany" ale i tak volvo c30 nowy pro cee'd
-
nowy pomysl na fure - renault megane RS
ja 0.o 200kM przy 4krpm ile bar dmucha?
-
Mitsufiksu Lancer. Co mnie czeka?
> Poprawka > To nie awaria, tylko blokada dziecięca > Dzisiaj syn mi się pochwalił że taki dzyndzelek czasem przestawia przy wsiadaniu. > A ja to na serwis zgłaszałem > Nie dziwię się że nie ma tego na fakturze. Z litości nie skasowali za to mi sie czasem zdarza dzyndzelek przesunac jak wrzucam torbe na tył
-
Sens zakupu auta na handel.
> > 17-18 tys przy cenach +20 tys jest już okazją. > Ale jak widać zagotowało się od wierzących w Mikołaja. poprzednie auta ktore sprzedawala "moja" firma sprzedawane były po 40% wartosci rynkowej wartosc wg rzeczoznawcow z firmy dekra = cuda sie zdarzaja tyle ze nie byly sprzedawane _wchodze na plac i biere tego a w wyniku losowania wsrod chetnych z firmy
-
Rallye De France - Alsace
> No i w pisdu wylądował https://www.facebook.com/maciek.szczepaniak/posts/979546795395785?fref=nf Quote: Jak pewnie większość kibiców zauważyła jestem dość zajęty realizując napięty program startów z Robertem więc rzadko znajduję czas aby komentować wypowiedzi pojawiające się w mediach, jednak bywają momenty wyjątkowe. Taki właśnie niestety nadszedł. Od kilkunastu godzin wielokrotnie proszony byłem o ustosunkowanie się do słów Michała z którym przez siedem lat tworzyliśmy jedną zgraną załogę. Nie będę polemizował ze zdaniem Michała na temat „profesjonalnego globalnego” podejścia Roberta do rajdów, bo każdy ma prawo do swojego zdania. Michał wie co mówi bo przez wiele lat próbował zaistnieć na najwyższym szczeblu WRC. Mój komentarz odniesie się tylko do współpracy z Robertem i naszych celów. Od pierwszych wspólnych testów przed Rajdem Jenner wiedziałem że mam do czynienia z kierowcą bezkompromisowym i fenomenalnym, a piętnaście lat spędzone na prawym fotelu "dość szybkich kierowców" pozwala mi wierzyć w moje przeczucia. Robert obiecał mi tylko jedno, ciężką pracę i trudną drogę, która w Jego odczuciu prowadzi nas do wyznaczonego celu. Zgodziłem się bez wahania. Obecny sezon w wykonaniu Roberta, jest prawdopodobnie najlepszym sezonem DEBIUTANTA w historii WRC, a wygrania odcinka specjalnego w WRC przez innego polskiego zawodnika nie doświadczyliśmy nigdy wcześniej i pewnie poczekamy jeszcze sporo lat. Wiem że nie zdobywamy wielu punktów i mamy sporo „przygód”, ale tu właśnie pojawia się słowo klucz, CEL. Naszym celem jest jak najszybciej doprowadzić do momentu, w którym będziemy w stanie rywalizować o najwyższe laury. Jestem przekonany że ten moment jest tuż za rogiem i wbrew opinii osób powierzchownie zajmujących się naszym sportem ostatni rajd pokazał to dobitnie. Podczas tego weekendu miałem okazję rozmawiać z wieloma kierowcami fabrycznymi w sposób, w jaki nie było dane mi rozmawiać w ubiegłych sezonach. Wszyscy oni wypowiadali się o naszej rywalizacji z Danim jak o ozdobie tego rajdu. Ostatecznie popełniliśmy o jeden błąd za dużo, ale jeśli mógłbym ponownie wyruszyć do SS18 nie zmieniłbym nic w naszym podejściu, poza lepszym dogrzaniem opon . Emocjonalny koniec naszej rywalizacji gdzie pada słowo „przepraszam” nie świadczy o niczym innym jak tylko o świadomości Roberta, że podobnie jak On jestem totalnie zaangażowany w to co robimy i moja odpowiedź „takie życie” jest najlepszym komentarzem. On wie że nie ma potrzeby mnie przepraszać, bo ja wierzę w to niezłomnie że razem z Nim niebawem będziemy wystarczająco mocni aby występować nie w roli tła, ale głównych aktorów pięknego spektaklu o nazwie WRC.
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Ponieważ Ozi dawno nie testował żadnego samochodu, super zdjecia zmniejsz
-
Rallye De France - Alsace
> Zawsze ten sam problem pojawia się gdy organizator próbuje zrobić coś z cięciami... dobra dobra ale sam wiesz jak jest pozniej w opisie nastepnych nie ma "syfek" "błotko" i moze byc ała
-
Z serii Czyja wina...
> Czarny też prawdopodobnie nie pojechał po obszarze wyłączonym z ruchu. Chodzi mi bardziej o to że > jak czerwony migał to czarny mógł chwilę poczekać i wjechać za nim. lub też czekać,, czekać i czakać bo pancia nie zajarzyła ze ma włączony kierunkowskaz >Na co dzień obserwuje > takie sytuacje i uważam to za zwykłe buractwo. ja na codzien obserwuje taka sytuacje 2 pasy w jednym kierunku prawy sie korkuje ostatni na pasie nagle przypomina sobie ze jak skreci w lewo to ominie korek nastepuje zdarzenie skret w lewo (jednoczesnie z wlaczeniem kierunkowskazu) i stłuczka bo temu powyzej nie towarzyszy spojrzenie w lustereczko (powiedz przecie czy ktos mnie nie wyprzedza)
-
Rallye De France - Alsace
> Quote: "Niektóre załogi szpiegowskie grają w nieczystą grę - usuwają kamienie z cięć i mówią swoim załogom, że można ciąć. Przyjeżdżamy my i tego nie wiemy, przez co tracimy czas." - powiedział Meeke Quote: Kubica też się skarży na znikające kamienie i pachołki z cięć.
-
Z serii Czyja wina...
> O czym Ty do mnie rozmawiasz? o tym
-
Z serii Czyja wina...
> Czy wyprzedzasz/wymijasz samochód znajdujący się przed Tobą, jesli ma włączony lewy kierunek? Po > coś chyba jednak te kierunkowskazy wymyślili... kierunkowskaz jest jak sama nazwa tylko wskaznikiem, czy wyprzedzisz auto jadace 30kmph na drodze bez zjazdow w lewo, czy bedziesz sie wlokl za melepeta ktora nie widzi ze cos jej na desce mryga ? > Ale ok, zgodzę się, że nie nadaje on pierwszeństwa jako takiego. W tym przypadku, istotne wydają > się być jednak wszystkie okoliczności zaistniałego zdarzenia (włączony kierunek jest jednym z > nich), które czynią tą sprawę dla mnie wątpliwą z punktu widzenia jednoznacznego wskazania > winowajcy. winny jest ten ktory nie sprawdzil czy moze skrecic - a jak sam napisałeś skoro chodzi o kobiete to wez ja na parking ponastawiaj kartonow i sprawdz czy jest w stanie okreslic długość szerokosc i odleglosci od auta (ostatnio mnie baba chciala zabic, wlaczala sie do ruchu w prawo i gdy bylem na jej wysokosci maski ruszyla, tyle ze ja jechalem rowerem i to dosc wolno )
-
Z serii Czyja wina...
> Ale czy sposób i miejsce wykonania manewru > przez czarnego i zignorownie włączonego kierunku czerwonego i czynią z czarnego przynajmniej > współwinnego? nie
-
Którą "Igiełkę" wybrać ?
> LPG = ogromny przebieg, serio ? moj lanos aktualnie 136kkm instalacja zalozona 3 lata temu nie kazde aulo z lpg ma je od nowosci to raz i nie kazde auto z lpg jezdzi po 30kkm rocznie (fakt ja jezdze po 20/25kkm rocznie )