Zawartość dodana przez mokrii
-
Rajd Zamkowy
> rozszedł się już podczas wypadku: > dziwnie się rozleciał, może był już wcześniej po paru przejściach napisalem juz wyzej - był dość mocno zgnity Quote: "to auto trzymalo sie nan lakierze i szpachli"
-
Do oglądaczy -kolejne perełki z zachodu?
> Poczekaj aż stanie się kultowy jedynytaki na Allegro. Ale to musiałbyś założyć Szportpakiet o własnie tego szukałem jade do oszą po akcesoryja tjuningowe
-
Do oglądaczy -kolejne perełki z zachodu?
> a jak ktoś ma 2 samochody? to tez przebiegu nie tniesz na pol przyklad kolegi on ma swoje / jego ma swoje on wyjezdza 7kkm rocznie / wyjezdza 13kkm rocznie jakby jezdzili stale razem to by mieli okolo 13kkm rocznie i tylko na jedno auto rozne sa przypadki sasiad ma 40km do roboty +rozne wyjazdy i mu sie zbiera okolo 30kkm/rok jego brat kupil 2 pojazda a ze jezdza razem to jezdza byle ktorym i jeden ma przebiegu 20kkm a drugi kurde tez 20kkm niesamowite nie ? dac jeszcze przyklad kerownika co ma na dojazd 60km w jedna strone ?
-
Do oglądaczy -kolejne perełki z zachodu?
> Natomiast taki, który będzie miał 342 kkm będzie ofiarą > moto - eutanazji. Stary, wyjechany i tak nikt go nie chce. no patrz a ja mam auto z malym przebiegiem a jest stare wyjechane i jeszcze nim pojezdze ( bo nikt nie zechce )
-
Mercedes i rdza
> Od jakiegoś czasu przyglądam się na przysklepowych parkingach tej marce i oczom nie wierzę > Większość z tych lat wygląda tak > większa fotka > HanYs mało widziales ten wyglada calkiem dobrze
-
Do oglądaczy -kolejne perełki z zachodu?
> http://otomoto.pl/fiat-stilo-rewelacyjny-przebieg-C33223779.html > Ten prawie stał w garażu Puławy to małe miasto a na powaznie - jak sobie wyobrazasz sprzedaz pojazdu 11-sto letniego tej marki z silnikiem benzynowym bez gazu bez kurde klimatyzacji ba on nawet alumunium (tego nie pomalujesz) nie ma ! cos musi przyciagnac klijenta - a ze klijent malorolny jest wymagajoncy - i juz masz perelke
-
Rajd Zamkowy
> brr az mnie ciary przechodza... ciekawe czemu go tak rozprulo... bo był dość mocno zgnity
-
BMW 3xx CI rocznik ~2000 ?
> a kiedy byl? 2001
-
taka sytuacja
> 25.05 II runda po pierwszej mamy 6pkt "Na pierwszym OS-ie pierwszy czas w klasie (na 16 załóg). Na drugim lekka strata i 2 miejsce w klasie. Zacięta walka na setne sekundy Na trzecim "atak" nie bardzo wyszedł - kilka drobnych błędów i ostatecznie spadek na 4 miejsce. To je rejli jak to mówią."
-
MY 2015 Chevy Aveo/Barina/Sonic
> k0Nik ?[...] wklej w szyld kangaROO
-
Duster - będzie obciach na dzielni.. ?
> Jeżeli masz inne źrodła to poproszę, ja wiem, że sx4 zastąpiło w produkcji lianę, brawo i uwaga w 2005 jezdzilem lianą - 2 letnią lianą Quote: Produkcję modelu Liana rozpoczęto w roku 2001. Jest on następcą modelu Suzuki Baleno/Esteem. Model Liana dostępny jest w dwu wersjach nadwoziowych jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback. >a baza to swift swift 3generacji pojawił sie w 2005roku > bardzo chętnie, daj źródło vikipedia.en
-
Duster - będzie obciach na dzielni.. ?
> Na tylnej kanapie rozpusty nie ma ale w końcu to auto > segmentu "B" zbudowana na płycie Swifta. zaraz mmowisz o jimny ? buechecheche dobra doczytalem mowimy o sx4 i teraz tak - to co powyzej razy 2 sx4 nie mial nic wspolnego ze swiftem sx cross rowniez doczytaj bazą byla blacha z liana/aeria ( forenza [lacetti])
-
taka sytuacja
> Solidnie strzelone... > Chwal się chwal, z chęcia poczytamy o osiągnięciach AKowiczów... Ja mam taki głód upalania, że > aż mnie nosi... 25.05 II runda po pierwszej mamy 6pkt
-
Nowa tendencja na stacjach benzynowych?
> Ja też tak miałem ostatnio... LPG - 2.32 zł/l - Kraków dlaczego tak drogo ? auchan - 2.23 ( ale to jakas masakra bo zwykle jest ponizej 2.20 )
-
Najmniejszy silnik V6 w jakich autach był ?
> Chevrolet Epica 2.0 V6 ale jestes pewnien ?
- Carfax
-
Autobus na zakręcie potrzebuję jakiegoś poparcia w kodeksie.
> po prawej > stronie drogi, za zakrętem, przy drodze nie ma linii ciągłej ani zakazu zatrzymywania. > Przyjeżdża duży autobus (do głowy mi nie przyszło, że taką dróżką puszczą wielki autobus) i > potrzebuje tego pobocza żeby skręcić... > I co teraz? Kto jest w prawie? za zakretem czy w jego polowie ?
- Carfax
-
Autobus na zakręcie potrzebuję jakiegoś poparcia w kodeksie.
> On wie że może ale nie umie znaleźć konkretnego paragrafu - coś znalazł ale tam pisze o autobusie > szkolnym a niby jak ma skrecic jak sie nie zmiesci ?
-
chiptuning w wolnym ssaku - bezpieczny?
> > czy taki zabieg jest bezpieczny w wolnym ssaku czy moga cos zepsuc ? mogą jak zepsuja mapy w kompie > P.S. na pokladzie mam LPG i im to nie przeszkadza a wrecz mowia ze dzieki temu moga byc lepsze > wyniki niz zakladaja?
-
Autobus na zakręcie potrzebuję jakiegoś poparcia w kodeksie.
> nagle dostał mandat i policja pokazała mu film - 6pkt 300 zł to w koncu dostał czy nie ? tak czepiam sie a sam manewr poprawny do jazdy sluzy droga, jakby sie mial zmiescic na pasie to by prawymi przejechal po chodniku lub trawniku i wtedy mandat sie nalezy
-
Torowe BMW E30 IS na sterydach by Walenda Motorsport
> No i zwiekszenie pojemnosci do 2.0. gdzie to wyczytałeś ?
-
Torowe BMW E30 IS na sterydach by Walenda Motorsport
> przebieg mocy jak od linijki... > Da się to wyżej kręcić? > Coś było z dołem silnika robione? pierwszy post kuty wał, zamach na diecie generalnie - poszalalbym
-
[KzAK] do 30k, duża benzyna, względnie niepopularny.
> Warunki bezwzględne: > Minimum 4.3m długości i ~1.7m szerokości. > 5 furtek (4 w ostateczności) > Max. 11s do 100km/h > Preferowane: > Im mniej popularny tym lepiej. > Napęd RWD/AWD jakbym nie probowal podstawiac to mi wychodzi legacy
-
Nowe, tanie,oszczędne i w miarę praktycznie
. > 1. Fiat Linea 1.3JTD - stoi sobie taka w salonie Fiata za we Wrocku za 45990zł. Rewelacji nie ma z > wyglądu ale może ktoś ma i napiszę coś więcej jak to jeździ z tym silnikiem. Jakie spalanie > itp. Jutro może sam skocze się bujnąć jakąś testówką jesli podobnie do punto to omijaj szerokim łukiem a serio to nie jedzie, cos zaczyna ciagnac przy 1500rpm i se ciagnie do 2500rpm bo potem tylko halas zwieksza w punto srednie w okolicy 5.2lON