Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział koyotee na temat - MotoSport
    > rozszedł się już podczas wypadku: > dziwnie się rozleciał, może był już wcześniej po paru przejściach napisalem juz wyzej - był dość mocno zgnity Quote: "to auto trzymalo sie nan lakierze i szpachli"
  2. > Poczekaj aż stanie się kultowy jedynytaki na Allegro. Ale to musiałbyś założyć Szportpakiet o własnie tego szukałem jade do oszą po akcesoryja tjuningowe
  3. > a jak ktoś ma 2 samochody? to tez przebiegu nie tniesz na pol przyklad kolegi on ma swoje / jego ma swoje on wyjezdza 7kkm rocznie / wyjezdza 13kkm rocznie jakby jezdzili stale razem to by mieli okolo 13kkm rocznie i tylko na jedno auto rozne sa przypadki sasiad ma 40km do roboty +rozne wyjazdy i mu sie zbiera okolo 30kkm/rok jego brat kupil 2 pojazda a ze jezdza razem to jezdza byle ktorym i jeden ma przebiegu 20kkm a drugi kurde tez 20kkm niesamowite nie ? dac jeszcze przyklad kerownika co ma na dojazd 60km w jedna strone ?
  4. > Natomiast taki, który będzie miał 342 kkm będzie ofiarą > moto - eutanazji. Stary, wyjechany i tak nikt go nie chce. no patrz a ja mam auto z malym przebiegiem a jest stare wyjechane i jeszcze nim pojezdze ( bo nikt nie zechce )
  5. mokrii odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    > Od jakiegoś czasu przyglądam się na przysklepowych parkingach tej marce i oczom nie wierzę > Większość z tych lat wygląda tak > większa fotka > HanYs mało widziales ten wyglada calkiem dobrze
  6. > http://otomoto.pl/fiat-stilo-rewelacyjny-przebieg-C33223779.html > Ten prawie stał w garażu Puławy to małe miasto a na powaznie - jak sobie wyobrazasz sprzedaz pojazdu 11-sto letniego tej marki z silnikiem benzynowym bez gazu bez kurde klimatyzacji ba on nawet alumunium (tego nie pomalujesz) nie ma ! cos musi przyciagnac klijenta - a ze klijent malorolny jest wymagajoncy - i juz masz perelke
  7. mokrii odpowiedział koyotee na temat - MotoSport
    > brr az mnie ciary przechodza... ciekawe czemu go tak rozprulo... bo był dość mocno zgnity
  8. > a kiedy byl? 2001
  9. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > 25.05 II runda po pierwszej mamy 6pkt "Na pierwszym OS-ie pierwszy czas w klasie (na 16 załóg). Na drugim lekka strata i 2 miejsce w klasie. Zacięta walka na setne sekundy Na trzecim "atak" nie bardzo wyszedł - kilka drobnych błędów i ostatecznie spadek na 4 miejsce. To je rejli jak to mówią."
  10. > k0Nik ?[...] wklej w szyld kangaROO
  11. > Jeżeli masz inne źrodła to poproszę, ja wiem, że sx4 zastąpiło w produkcji lianę, brawo i uwaga w 2005 jezdzilem lianą - 2 letnią lianą Quote: Produkcję modelu Liana rozpoczęto w roku 2001. Jest on następcą modelu Suzuki Baleno/Esteem. Model Liana dostępny jest w dwu wersjach nadwoziowych jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback. >a baza to swift swift 3generacji pojawił sie w 2005roku > bardzo chętnie, daj źródło vikipedia.en
  12. > Na tylnej kanapie rozpusty nie ma ale w końcu to auto > segmentu "B" zbudowana na płycie Swifta. zaraz mmowisz o jimny ? buechecheche dobra doczytalem mowimy o sx4 i teraz tak - to co powyzej razy 2 sx4 nie mial nic wspolnego ze swiftem sx cross rowniez doczytaj bazą byla blacha z liana/aeria ( forenza [lacetti])
  13. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Solidnie strzelone... > Chwal się chwal, z chęcia poczytamy o osiągnięciach AKowiczów... Ja mam taki głód upalania, że > aż mnie nosi... 25.05 II runda po pierwszej mamy 6pkt
  14. > Ja też tak miałem ostatnio... LPG - 2.32 zł/l - Kraków dlaczego tak drogo ? auchan - 2.23 ( ale to jakas masakra bo zwykle jest ponizej 2.20 )
  15. > Chevrolet Epica 2.0 V6 ale jestes pewnien ?
  16. mokrii odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    > Ale nowe-stare nowe nowe i ztcp to kilka ciekawych aut zza oceanu sie na forum pojawilo
  17. > po prawej > stronie drogi, za zakrętem, przy drodze nie ma linii ciągłej ani zakazu zatrzymywania. > Przyjeżdża duży autobus (do głowy mi nie przyszło, że taką dróżką puszczą wielki autobus) i > potrzebuje tego pobocza żeby skręcić... > I co teraz? Kto jest w prawie? za zakretem czy w jego polowie ?
  18. mokrii odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    > I że w sensie, że w lepszym stanie były sprowadzane? i ze w sensie oplacalo sie kupic nowe auto
  19. > On wie że może ale nie umie znaleźć konkretnego paragrafu - coś znalazł ale tam pisze o autobusie > szkolnym a niby jak ma skrecic jak sie nie zmiesci ?
  20. > > czy taki zabieg jest bezpieczny w wolnym ssaku czy moga cos zepsuc ? mogą jak zepsuja mapy w kompie > P.S. na pokladzie mam LPG i im to nie przeszkadza a wrecz mowia ze dzieki temu moga byc lepsze > wyniki niz zakladaja?
  21. > nagle dostał mandat i policja pokazała mu film - 6pkt 300 zł to w koncu dostał czy nie ? tak czepiam sie a sam manewr poprawny do jazdy sluzy droga, jakby sie mial zmiescic na pasie to by prawymi przejechal po chodniku lub trawniku i wtedy mandat sie nalezy
  22. > No i zwiekszenie pojemnosci do 2.0. gdzie to wyczytałeś ?
  23. > przebieg mocy jak od linijki... > Da się to wyżej kręcić? > Coś było z dołem silnika robione? pierwszy post kuty wał, zamach na diecie generalnie - poszalalbym
  24. > Warunki bezwzględne: > Minimum 4.3m długości i ~1.7m szerokości. > 5 furtek (4 w ostateczności) > Max. 11s do 100km/h > Preferowane: > Im mniej popularny tym lepiej. > Napęd RWD/AWD jakbym nie probowal podstawiac to mi wychodzi legacy
  25. . > 1. Fiat Linea 1.3JTD - stoi sobie taka w salonie Fiata za we Wrocku za 45990zł. Rewelacji nie ma z > wyglądu ale może ktoś ma i napiszę coś więcej jak to jeździ z tym silnikiem. Jakie spalanie > itp. Jutro może sam skocze się bujnąć jakąś testówką jesli podobnie do punto to omijaj szerokim łukiem a serio to nie jedzie, cos zaczyna ciagnac przy 1500rpm i se ciagnie do 2500rpm bo potem tylko halas zwieksza w punto srednie w okolicy 5.2lON

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.