Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Pierwsze slysze. > Jak sprzedasz komus samochod i on sie zepsuje za tydzien, to kupujacy ma szanse odzyskac cokolwiek > od ciebie? pod warunkiem ze zatailes jakas konkretna wade - imo tak z tym ze droga to dluga i najezona cierniami
  2. > - opony w normalnym rozmiarze, a nie jakieś balony 205/60R16 > - Lepsze osiągi, niższe spalanie > - normalny, czytelny obrotomierz, a nie jakieś małe wyświetlane niewiadomoco ekhm male wyswietlane niewiadomoco > - brak reliktów poprzedniej epoki motoryzacyjnej w postaci "patyczka" wystającego z deski do resetu > przebiegu
  3. > bo kwestia jest sporna. nie jest
  4. > Wiesz co to jest w oryginale? infinity
  5. > Jeżeli zbliżam się do ciebie, jadąc z większą prędkością po drugim pasie, a ty mi parę metrów przed > maską mojego auta włączysz kierunkowskaz, to mnie to dezorientuje i odruchowo zdejmuję nogę z > gazu. przesiadz sie na zbiorkom ja tak robie - a dlatego ze taki co to sie zbliza moze chciec pozniej zjechac na prawy np
  6. mokrii odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    > Chcę napęd na 4 koła. Gdybym nie chciał to myślałbym nad C5 lub DS5 ( ). > No to się mnie nie pozbędziecie. czy mnie sie wydaje czy DS5 ma naped na 4 w wersji hybrydowej ?
  7. > To nie ma nic wspólnego z pitem. > jakiś tekst no nie wiem i sie nie znam dlatego pytam naprawde nie musisz od razu sie ze mnie wysmiewac
  8. > Jeśli masz faktury z 2013 roku, to tak to teraz pytanie jak ? rozliczyc pitu i leciec do skarbowki czy inaczej ?
  9. > A konkretnie to: > "Wniosek o zwrot części wydatków na zakup materiałów budowlanych poniesionych i udokumentowanych > fakturą wystawioną dla osoby fizycznej w okresie od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2013 r. > – składa się na nie później niż do 31 grudnia 2018 r." czyli jeszcze da sie cos uszczknac ?
  10. jakas istnieje ? da sie cos odliczyc ? cokolwiek ?
  11. > 1 > 2 > albo > 3 > Da to cokolwiek? da stracisz troche gotowki troche czasu przy wymianie i jeszcze troche czasu przy wymianie w robocie mi zalozyli takie cos jak w 3 - do halogenow wyyyyymienilem po 5 minutach - ciemnosc i zupelnie inne katy padania swiatla
  12. chyba ze ktos napisze ze nie mozna i wytlumaczy dlaczego
  13. jak w temacie wyjazd cudzym autem za granice co jest potrzebne ? kraje EU
  14. > nope, to jest nastepca jimny[...] > Za Suzuki[...] > Quote: > The Suzuki iV-4 concept has been unveiled at the Frankfurt motor show, previewing the successor to > the long-running Jimny that's confirmed to[...] jak moga zrobic nastepce JMn z GV to z czego zrobia nastepce GV ?
  15. > A to prawdziwy nastepca to akurat jest nastepca GV
  16. > No wlasnie, nie dotykalem rapida, ale czy prawidlowe jest skojarzenie, ze traci badziewiem jak > dacia, czy thalia? (W przeciwienstwie do reszty skody) nie, w sensie nie trąci bardziej niz reszta skody w rapidzie nawet drogiej wersji widac ten sam badziew co w najtanszej i najdrozszej wersji fabii/octavi jest po prostu tanio
  17. > , well, well, well ... pierwsze skojarzenie fiat > Na plaformie Fiat 500X. \ nawet ładny - (#szuka emotki rzygi)
  18. > Co jest z tymi autami nie tak, troszkę daleko żeby > się przejechać na spacer. silnik 1.8 GDI niegazowalny wtrysk bezposredni
  19. > Autor wątku pisze o nowym samochodzie. Z tego co wiem to zwykłe automaty odchodzą do lasmusa i w > nowych autach to już tylko dwusprzęgłowe skrzynie wystepują błądzisz albo inaczej, pokaz mnie 2sprzeglowa skrzynie w pojazdach japonskich
  20. > średnio na mieście około 9l uważam że jak na silnik 1.3 którym jeździ się spokojnie to dużo nie > nie był zepsuty był podłączany pod kompa sprawdzane wszystko i nic nie wskazywało na jaką kol > wiek usterkę. > Auto nówka z salonu ekhm 1.3 w miescie pali i to sporo ale taki wynik jak piszesz to przy zaladowanym aucie i nie schodzac z 4.5krpm jezdzilem i sporo znajomych mam ktorym 1.3 pali przy normalnej jezdzie max 7l
  21. \ > Sprawa pilna, auto potrzebne na wczoraj bedzie zadowolona - z tym ze 1.3 ma troche za malo kuni i sa one bardzo wysoko sprawdzic czy nie ma korozji ( a bedzie mial) i cieszyc sie bezawaryjnoscia
  22. > Ila spali takie coś ?? > transalp miedzy 5 a 15l noPB zalezy czy na kolach bedzie terenowa opona i czy edzie jezdzic po plaskim czy po gorzystym to nie jest latwy w prowadzeniu motor
  23. > a nie szybko. > Bo jeśli tak, to poproszę Hondę Transalp szybko i trampek sie raczej wyklucza
  24. > To niech znajomy zrobi super cenę na Focusa. znajomy nie zrobi super ceny na fokusa bo te mu sie sprzedaly do flot mondeo jest dobre bo jest go wiecej a niekoniecznie kosztuje wiecej a w temacie is - za maly do zalozen outlander - oznacza wydatki - to auto pije wiecej niz mu sie wlewa -a i reszta eksploatacji nie bedzie rozowa astra - no jak nie to nie ( tez bym nie chcial ) mondeo - jak sie da kredyt przezyc to chyba najlepsza opcja ja bym szukal czegos tanszego +serwis czylli np forka za 20-30kpln
  25. > A jak umiem, to nie? jakbys umial nie pisalbys o 10sekundowym lagu, ale to trzeba umiec zbic o 2-3 biegi

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.