Zawartość dodana przez mokrii
-
Niemcy wolą sprzedawać samochody na eksport ? why ?
> Pierwsze slysze. > Jak sprzedasz komus samochod i on sie zepsuje za tydzien, to kupujacy ma szanse odzyskac cokolwiek > od ciebie? pod warunkiem ze zatailes jakas konkretna wade - imo tak z tym ze droga to dluga i najezona cierniami
-
Nowa Mazda 3 - lud i rzucil i wykupuje...
> - opony w normalnym rozmiarze, a nie jakieś balony 205/60R16 > - Lepsze osiągi, niższe spalanie > - normalny, czytelny obrotomierz, a nie jakieś małe wyświetlane niewiadomoco ekhm male wyswietlane niewiadomoco > - brak reliktów poprzedniej epoki motoryzacyjnej w postaci "patyczka" wystającego z deski do resetu > przebiegu
-
wymuszenie pierszenstwa
> bo kwestia jest sporna. nie jest
-
Nowa Mazda 3 - lud i rzucil i wykupuje...
> Wiesz co to jest w oryginale? infinity
-
Kiedy sygnalizować migaczem zmianę pasa ruchu?
> Jeżeli zbliżam się do ciebie, jadąc z większą prędkością po drugim pasie, a ty mi parę metrów przed > maską mojego auta włączysz kierunkowskaz, to mnie to dezorientuje i odruchowo zdejmuję nogę z > gazu. przesiadz sie na zbiorkom ja tak robie - a dlatego ze taki co to sie zbliza moze chciec pozniej zjechac na prawy np
-
4x4: SUV czy kombi?
> Chcę napęd na 4 koła. Gdybym nie chciał to myślałbym nad C5 lub DS5 ( ). > No to się mnie nie pozbędziecie. czy mnie sie wydaje czy DS5 ma naped na 4 w wersji hybrydowej ?
-
pit 2013 ulga remontowa
> To nie ma nic wspólnego z pitem. > jakiś tekst no nie wiem i sie nie znam dlatego pytam naprawde nie musisz od razu sie ze mnie wysmiewac
-
pit 2013 ulga remontowa
> Jeśli masz faktury z 2013 roku, to tak to teraz pytanie jak ? rozliczyc pitu i leciec do skarbowki czy inaczej ?
-
pit 2013 ulga remontowa
> A konkretnie to: > "Wniosek o zwrot części wydatków na zakup materiałów budowlanych poniesionych i udokumentowanych > fakturą wystawioną dla osoby fizycznej w okresie od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2013 r. > – składa się na nie później niż do 31 grudnia 2018 r." czyli jeszcze da sie cos uszczknac ?
-
pit 2013 ulga remontowa
jakas istnieje ? da sie cos odliczyc ? cokolwiek ?
-
Żarówki LED - jest sens?
> 1 > 2 > albo > 3 > Da to cokolwiek? da stracisz troche gotowki troche czasu przy wymianie i jeszcze troche czasu przy wymianie w robocie mi zalozyli takie cos jak w 3 - do halogenow wyyyyymienilem po 5 minutach - ciemnosc i zupelnie inne katy padania swiatla
-
wyjazd cudzym autem za granice
chyba ze ktos napisze ze nie mozna i wytlumaczy dlaczego
-
wyjazd cudzym autem za granice
jak w temacie wyjazd cudzym autem za granice co jest potrzebne ? kraje EU
-
2015 Jeep Renegade - na podboj EU ...
> nope, to jest nastepca jimny[...] > Za Suzuki[...] > Quote: > The Suzuki iV-4 concept has been unveiled at the Frankfurt motor show, previewing the successor to > the long-running Jimny that's confirmed to[...] jak moga zrobic nastepce JMn z GV to z czego zrobia nastepce GV ?
-
2015 Jeep Renegade - na podboj EU ...
> A to prawdziwy nastepca to akurat jest nastepca GV
-
Dacia Logan vs Peugeot 301 - czyli zakup nowego auta
> No wlasnie, nie dotykalem rapida, ale czy prawidlowe jest skojarzenie, ze traci badziewiem jak > dacia, czy thalia? (W przeciwienstwie do reszty skody) nie, w sensie nie trąci bardziej niz reszta skody w rapidzie nawet drogiej wersji widac ten sam badziew co w najtanszej i najdrozszej wersji fabii/octavi jest po prostu tanio
-
2015 Jeep Renegade - na podboj EU ...
> , well, well, well ... pierwsze skojarzenie fiat > Na plaformie Fiat 500X. \ nawet ładny - (#szuka emotki rzygi)
-
Gdzie jest Pies pogrzebany :)
> Co jest z tymi autami nie tak, troszkę daleko żeby > się przejechać na spacer. silnik 1.8 GDI niegazowalny wtrysk bezposredni
-
Trwałość nowych samochodów.
> Autor wątku pisze o nowym samochodzie. Z tego co wiem to zwykłe automaty odchodzą do lasmusa i w > nowych autach to już tylko dwusprzęgłowe skrzynie wystepują błądzisz albo inaczej, pokaz mnie 2sprzeglowa skrzynie w pojazdach japonskich
-
Suzuki Swift 2004-2006 Info potrzebne
> średnio na mieście około 9l uważam że jak na silnik 1.3 którym jeździ się spokojnie to dużo nie > nie był zepsuty był podłączany pod kompa sprawdzane wszystko i nic nie wskazywało na jaką kol > wiek usterkę. > Auto nówka z salonu ekhm 1.3 w miescie pali i to sporo ale taki wynik jak piszesz to przy zaladowanym aucie i nie schodzac z 4.5krpm jezdzilem i sporo znajomych mam ktorym 1.3 pali przy normalnej jezdzie max 7l
-
Suzuki Swift 2004-2006 Info potrzebne
\ > Sprawa pilna, auto potrzebne na wczoraj bedzie zadowolona - z tym ze 1.3 ma troche za malo kuni i sa one bardzo wysoko sprawdzic czy nie ma korozji ( a bedzie mial) i cieszyc sie bezawaryjnoscia
-
Skuter - dojeżdża ktoś do pracy ...
> Ila spali takie coś ?? > transalp miedzy 5 a 15l noPB zalezy czy na kolach bedzie terenowa opona i czy edzie jezdzic po plaskim czy po gorzystym to nie jest latwy w prowadzeniu motor
-
Skuter - dojeżdża ktoś do pracy ...
> a nie szybko. > Bo jeśli tak, to poproszę Hondę Transalp szybko i trampek sie raczej wyklucza
-
Auta używane za gotówę vs. salonowe na raty?
> To niech znajomy zrobi super cenę na Focusa. znajomy nie zrobi super ceny na fokusa bo te mu sie sprzedaly do flot mondeo jest dobre bo jest go wiecej a niekoniecznie kosztuje wiecej a w temacie is - za maly do zalozen outlander - oznacza wydatki - to auto pije wiecej niz mu sie wlewa -a i reszta eksploatacji nie bedzie rozowa astra - no jak nie to nie ( tez bym nie chcial ) mondeo - jak sie da kredyt przezyc to chyba najlepsza opcja ja bym szukal czegos tanszego +serwis czylli np forka za 20-30kpln
-
Polecam test Mazdy 3 i Focusa w Motorze
> A jak umiem, to nie? jakbys umial nie pisalbys o 10sekundowym lagu, ale to trzeba umiec zbic o 2-3 biegi