Zawartość dodana przez mokrii
-
Zmiana koła na autostradzie
> Wzywasz SOS autostrady i powinni za Tobą ustawić auto z wielkim znakiem robiąc Ci miejsce. Może > nawet pomogą. Tyle teoria - nie wiem czy to tak działa w Polsce. na A1 A4 w moim rejonie dziala patrol autostradowy jest bardzo widoczny (w sensie dzialania)
-
Rally Sweden
> Moim zdaniem Mads mógł nie zczaić się o co chodzi.Kibic stał i machał sobie jedną ręką.Nie > wyglądało to moim zdaniem jak ostrzeżenie. mam takie samo wrazenie
-
Skoda CityGo. Pali 4,5l LPG ?
> W octavi fabryczna LPG dziala tylko do 70*kmh doczytaj - dotrysk nie jest zalezny od predkosci tylko od obrotow
-
2014 Datsun Sedan juz gotowy [...]
> Tak. Już wiesz skąd czerpią inspiracje. Oraz jak będzie wyglądała następna Impreza. jak logan? czy przyziemią dustera ?
-
Skoda CityGo. Pali 4,5l LPG ?
> Dzisiaj klient upierał się, że ma Skode CityGo i pali mu 4,5l gazu. Silnik litrowy, z fabryczną > instalacją lpg. Nie uwierzyłem mu, bo to nierealne. Upierał się, że 12,5 zł kosztuje go 100 km ekhm male lekkie po plaskim IMO jak najbardziej mozliwe
-
2014 Datsun Sedan juz gotowy [...]
> to pomieszany smietnik najtanszych komponentow[...] czy sbROO zamierza cos z tym zrobic ? vs
-
Prośba o ocenę auta - Mazda 3 2.0 A/T
> Żadne sprowadzane wynalazki nie wchodzą w grę. to jest amerykanskie > Że niby Mazdy rdzewieją? Te też? podobno > Z góry dziękuję za porady > Pozdrawiam zony nie kochasz ze jej sedana chcesz kupic ?
-
2014 Datsun Sedan juz gotowy [...]
> Też mamy coś takiego: > IMO nasze ładniejsze. a mamy reszta linki http://i-cms.linternaute.com/image_cms/original/1442959-reference-du-low-cost.jpg http://www.dieselstation.com/wallpapers/...descreen-04.jpg i fakt "nasze" ładniejsze
-
Coś dla KoNika
> Co prawda bez "wartosci dodanej" ale... to prawdziwe jest? jesli to render - to grafik jest mistrzem ale jesli nie to ta wolga miazdzy system
-
2014 Datsun Sedan juz gotowy [...]
> [...] na podboj mniej bogatej czesci spoleczenstwa ... > [...] zaraz nissan ozywil datsun po to zeby sprzedawac renault logan ale gdzie ?
-
BMW E46 na co zwrócić uwagę przy zakupie ?
> dlaczego ? 3 z silnikami powyzej 2.0l przy twoim emeryckim stylu jazdy by sie sama popsula
-
BMW E46 na co zwrócić uwagę przy zakupie ?
> i tak myślałem o 328 mocowanie sanek tylnego zawieszenia podloga ogolnie rdza ogolnie wypadkowosc pozatym standart a i jeszcze jedno, to nie jest auto dla Ciebie
-
Mini test: VeeDub Golf VII - 90TSI - wersja bieda ...
> Nie przypominam sobie zebysmy sie znali koleżko. Krów nie pasam więc na pewno nie mielismy okazji gdybys wyszedł z chlewu moze mielibysmy okazje sie poznac > Czytac ze zrozumieniem kogoś wypowiedzi też trzeba umieć a nie oskarżać o trolowanie. U nas to > auto nazywane jest zupelnie inaczej a ostatnio często z uporem maniaka na AK promowane jest > jakies dziwne nazewnictwo. a i owszem trzeba umiec kolega ozi jak pewnie wiesz jest z Australii a tam sie inaczej nazywa pewne rzeczy, >Mnie to denerwuje a wielu uzytkownikow już wprawialo w konsternacje > (byly pytania co to za marka ten Vee costam). veeDud > Tak jak denerwuje mnie angielska nowomowa i na sile wrzucane slowa -kalki jezykowe do polszczyzny > np defender na obronce w sporcie, targety, feedbacki, asapy, FYI,telca, drafty w jezyku > korporacyjnym itp, itp... I zeby nie bylo, nie jestem ignorantem - angielski znam na sensownym > poziomie ani nie jestem jakims fanatykiem polskosci, chodzi o normalny umiar- z wycieczkami > personalnymi rowniez koleżko i calkowicie sie z Tobą zgodze, do momentu w ktorym coś wspominasz o ignoranctwie bo najwidoczniej jednak jesteś zgodzisz sie ze mna ze na "malucha" od zawsze sie mowilo maluch i wszyscy wiedzieli o co biega? wiec muszisz byc swiadomym ze sa rzeczy ktore - np vw w ozilandzie - sa nazywane inaczej i jest to nazwa ktora jest ogolnie znana a internet masz bardzo wolny skoro nie zaladowalo Ci zdjecia ( zgłoś do operatora) a i jeszcze jedno odnosnie pierwszego zdania, ja piszac per koleguniu nie probowałem Cie obrazić, jak widze trafiłem na inżyniera co sie z plebsem nie brata, coż siedź dalej tam gdzie siedzisz miłego łyk-endu
-
Mini test: VeeDub Golf VII - 90TSI - wersja bieda ...
> Przestalem czytac jak przeczytalem VeeDub. Nie znam tej marki masz strasznie wolny internet skoro Ci zdjecia nie załadowało jakby ci to koleguniu trollowac to trzeba umieć - tobie nie wychodzi
-
Patrol , którego nie zrozumiem..
> podobno te koła z przodu po to by sie auto nie zakopywało na wydmach z piasku choc wyglada durnie mi to bardziej wyglada na nieudolna probe zrobienia tego wygladu takie mam wrazenie
-
SKP i wpisywanie przebiegu
>Przecież za kilka lat to w Polsce 20 letnie auta nie > będą miały złamanej mitycznej bariery 200kkm. zerknij na alledrogo niezaleznie od wieku auta maja 180kkm do 220kkm
-
Ktoś od nas sprzedaje navarę?
> Mi ładowność akurat potrzebna. > Hi-luxy są drogie i (wiem, to nie jest istotne) te starsze modele są po prostu brzydkie no to tundra TRD
-
Latanie bokami na recznym....
> Wszystko się zgadza, ale potrenuj to bez użycia ręcznego o własnie tyle ze do takiego treningu potrzebny jest znacznie wiekszy plac i inny zakres predkosci ale frajda ( i zaskoczenie przy pierwszych probach) jest znacznie wieksza
-
Patrol , którego nie zrozumiem..
> mam dziwne wrazenie ze jedzą za dużo bobu albo innej grochówki a ich wiara zabrania pierdzieć bo jak wiadomo niewypierdziane bąki unosza sie do gory i stad sie biorą posrane pomysły
-
Mazda 6 przebiegi
> Czy coś w tych modelach jest nie tak? Sprzedawać auto z takim niskim przebiegiem? zwrociles uwage na rocznik ? 3 lata koniec gwarancji czas na nową mazda ponadto 20kkm to nie jest wcale mało (co nie oznacza ze duzo ) > Ma to sens? Może automaty nie potrafią robić kilometrów automat nie zepsuje ani sam siebie ani tym bardziej silnika
-
2014 Qoros 3 hatch - niezle...
> to logo jest tak duże ze wygląda jak qpa ehehe tak to jest wielkosci malej pizza
-
Czy w takiej sytuacji ESP pomoże?
> Czyli jeszcze napędzasz auto? kojot nie zrozumiales Quote: FWD, przy uciekającym tyle. predkosci miejskie. tłumacze: "drift" golfem po parkingu
-
Czy w takiej sytuacji ESP pomoże?
> w Citroenie CX ręczny jest na przód we wszystkich cytrynach z hydro reczny jest na przod
-
Czy w takiej sytuacji ESP pomoże?
> Witam, > Sam nie miałem jakiś hardkorowych driftów, a lepiej się uczyć na błędach innych. > Może ktoś się podzieli z jakiej sytuacji wyratował go ESP. > Pzd fizyki nie oszukasz na takiej nawierzchni ESP moze pomoc ale moze mu sie to nie udac
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> 5,5 s 0-100 to źle jak na bestię? Czepiasz się, pewnie z niewiedzy oczywiscie > EDIT: > no dobra, dopiero doczytałem że ta "bestia" ma tylko 173 KM > 5,5 do setki miała wersja 260-konna. ha