Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Wzywasz SOS autostrady i powinni za Tobą ustawić auto z wielkim znakiem robiąc Ci miejsce. Może > nawet pomogą. Tyle teoria - nie wiem czy to tak działa w Polsce. na A1 A4 w moim rejonie dziala patrol autostradowy jest bardzo widoczny (w sensie dzialania)
  2. mokrii odpowiedział stig na temat - MotoSport
    > Moim zdaniem Mads mógł nie zczaić się o co chodzi.Kibic stał i machał sobie jedną ręką.Nie > wyglądało to moim zdaniem jak ostrzeżenie. mam takie samo wrazenie
  3. > W octavi fabryczna LPG dziala tylko do 70*kmh doczytaj - dotrysk nie jest zalezny od predkosci tylko od obrotow
  4. > Tak. Już wiesz skąd czerpią inspiracje. Oraz jak będzie wyglądała następna Impreza. jak logan? czy przyziemią dustera ?
  5. > Dzisiaj klient upierał się, że ma Skode CityGo i pali mu 4,5l gazu. Silnik litrowy, z fabryczną > instalacją lpg. Nie uwierzyłem mu, bo to nierealne. Upierał się, że 12,5 zł kosztuje go 100 km ekhm male lekkie po plaskim IMO jak najbardziej mozliwe
  6. > to pomieszany smietnik najtanszych komponentow[...] czy sbROO zamierza cos z tym zrobic ? vs
  7. > Żadne sprowadzane wynalazki nie wchodzą w grę. to jest amerykanskie > Że niby Mazdy rdzewieją? Te też? podobno > Z góry dziękuję za porady > Pozdrawiam zony nie kochasz ze jej sedana chcesz kupic ?
  8. > Też mamy coś takiego: > IMO nasze ładniejsze. a mamy reszta linki http://i-cms.linternaute.com/image_cms/original/1442959-reference-du-low-cost.jpg http://www.dieselstation.com/wallpapers/...descreen-04.jpg i fakt "nasze" ładniejsze
  9. > Co prawda bez "wartosci dodanej" ale... to prawdziwe jest? jesli to render - to grafik jest mistrzem ale jesli nie to ta wolga miazdzy system
  10. > [...] na podboj mniej bogatej czesci spoleczenstwa ... > [...] zaraz nissan ozywil datsun po to zeby sprzedawac renault logan ale gdzie ?
  11. > dlaczego ? 3 z silnikami powyzej 2.0l przy twoim emeryckim stylu jazdy by sie sama popsula
  12. > i tak myślałem o 328 mocowanie sanek tylnego zawieszenia podloga ogolnie rdza ogolnie wypadkowosc pozatym standart a i jeszcze jedno, to nie jest auto dla Ciebie
  13. > Nie przypominam sobie zebysmy sie znali koleżko. Krów nie pasam więc na pewno nie mielismy okazji gdybys wyszedł z chlewu moze mielibysmy okazje sie poznac > Czytac ze zrozumieniem kogoś wypowiedzi też trzeba umieć a nie oskarżać o trolowanie. U nas to > auto nazywane jest zupelnie inaczej a ostatnio często z uporem maniaka na AK promowane jest > jakies dziwne nazewnictwo. a i owszem trzeba umiec kolega ozi jak pewnie wiesz jest z Australii a tam sie inaczej nazywa pewne rzeczy, >Mnie to denerwuje a wielu uzytkownikow już wprawialo w konsternacje > (byly pytania co to za marka ten Vee costam). veeDud > Tak jak denerwuje mnie angielska nowomowa i na sile wrzucane slowa -kalki jezykowe do polszczyzny > np defender na obronce w sporcie, targety, feedbacki, asapy, FYI,telca, drafty w jezyku > korporacyjnym itp, itp... I zeby nie bylo, nie jestem ignorantem - angielski znam na sensownym > poziomie ani nie jestem jakims fanatykiem polskosci, chodzi o normalny umiar- z wycieczkami > personalnymi rowniez koleżko i calkowicie sie z Tobą zgodze, do momentu w ktorym coś wspominasz o ignoranctwie bo najwidoczniej jednak jesteś zgodzisz sie ze mna ze na "malucha" od zawsze sie mowilo maluch i wszyscy wiedzieli o co biega? wiec muszisz byc swiadomym ze sa rzeczy ktore - np vw w ozilandzie - sa nazywane inaczej i jest to nazwa ktora jest ogolnie znana a internet masz bardzo wolny skoro nie zaladowalo Ci zdjecia ( zgłoś do operatora) a i jeszcze jedno odnosnie pierwszego zdania, ja piszac per koleguniu nie probowałem Cie obrazić, jak widze trafiłem na inżyniera co sie z plebsem nie brata, coż siedź dalej tam gdzie siedzisz miłego łyk-endu
  14. > Przestalem czytac jak przeczytalem VeeDub. Nie znam tej marki masz strasznie wolny internet skoro Ci zdjecia nie załadowało jakby ci to koleguniu trollowac to trzeba umieć - tobie nie wychodzi
  15. > podobno te koła z przodu po to by sie auto nie zakopywało na wydmach z piasku choc wyglada durnie mi to bardziej wyglada na nieudolna probe zrobienia tego wygladu takie mam wrazenie
  16. >Przecież za kilka lat to w Polsce 20 letnie auta nie > będą miały złamanej mitycznej bariery 200kkm. zerknij na alledrogo niezaleznie od wieku auta maja 180kkm do 220kkm
  17. > Mi ładowność akurat potrzebna. > Hi-luxy są drogie i (wiem, to nie jest istotne) te starsze modele są po prostu brzydkie no to tundra TRD
  18. mokrii odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Wszystko się zgadza, ale potrenuj to bez użycia ręcznego o własnie tyle ze do takiego treningu potrzebny jest znacznie wiekszy plac i inny zakres predkosci ale frajda ( i zaskoczenie przy pierwszych probach) jest znacznie wieksza
  19. > mam dziwne wrazenie ze jedzą za dużo bobu albo innej grochówki a ich wiara zabrania pierdzieć bo jak wiadomo niewypierdziane bąki unosza sie do gory i stad sie biorą posrane pomysły
  20. mokrii odpowiedział Jasiu na temat - Skośnookie
    > Czy coś w tych modelach jest nie tak? Sprzedawać auto z takim niskim przebiegiem? zwrociles uwage na rocznik ? 3 lata koniec gwarancji czas na nową mazda ponadto 20kkm to nie jest wcale mało (co nie oznacza ze duzo ) > Ma to sens? Może automaty nie potrafią robić kilometrów automat nie zepsuje ani sam siebie ani tym bardziej silnika
  21. > to logo jest tak duże ze wygląda jak qpa ehehe tak to jest wielkosci malej pizza
  22. > Czyli jeszcze napędzasz auto? kojot nie zrozumiales Quote: FWD, przy uciekającym tyle. predkosci miejskie. tłumacze: "drift" golfem po parkingu
  23. > w Citroenie CX ręczny jest na przód we wszystkich cytrynach z hydro reczny jest na przod
  24. > Witam, > Sam nie miałem jakiś hardkorowych driftów, a lepiej się uczyć na błędach innych. > Może ktoś się podzieli z jakiej sytuacji wyratował go ESP. > Pzd fizyki nie oszukasz na takiej nawierzchni ESP moze pomoc ale moze mu sie to nie udac
  25. > 5,5 s 0-100 to źle jak na bestię? Czepiasz się, pewnie z niewiedzy oczywiscie > EDIT: > no dobra, dopiero doczytałem że ta "bestia" ma tylko 173 KM > 5,5 do setki miała wersja 260-konna. ha

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.