Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Dla tych co spełniają warunki do poruszania się po niej. w ktorym miejscu pojazdy wolnobiezne nie spelniaja warunkow/wymogow ? bo przypomne w polsce nawet po autostradzie mozesz jechac 20km/h a szerokosc pasa ruchu to zawsze 3metry
  2. mokrii odpowiedział bb_maciek na temat - BMW
    > b) 318i (143KM) +lpg
  3. mokrii odpowiedział rallyrulez na temat - MotoSport
    > No i jest fajnie - 3 miejsce w generalce...
  4. mokrii odpowiedział pawel182 na temat - Motokącik
    nie moga probowac ale e9/12 juz im sie nie uda drugi raz zrobic
  5. mokrii odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    > Ja zakładałem gaz do Łady. Przebieg roczny ok 7 000km. I też słyszałem... mało jeździsz.... po co > instalacja. No i po 4rech latach daaaawno się zwróciło.... Michau pokaz no te Twoje nowe cudo lepiej
  6. > VRS to Skoda a ten emblemat? GTi pzdro z prawego
  7. > Brakuje najważniejszego yhym GTi i STi
  8. widziany sorry ze nie obrocilem alem jakem go zobaczyl to padlem i jeszcze leze
  9. > w galant siedzial tylko 4biegowy automat z i bez funkcji triptonic (+/-) tez mnie sie tak zdaje ale viki twierdzi cos innego - byc moze w vr4 albo japoncach byla 5g
  10. > > Co to za skrzynia tam siedzie? Bo raz piszą, ze Multitronic innym razem że Tiptronic wg viki 4g to klasyczny automat 5g to http://en.wikipedia.org/wiki/Tiptronic > Który silnik wybrać? 2.0 czy 2.5 litra ? A może 2.4 ? 2.4 do niedawna byly niegazowalne (wtrysk bezposredni) > W grę wchodzi tylko wersja kombi > Jakie są typowe bolączki tego samochodu? Na co uważać? Jak z rdzą ? jesli nie ma na nadkolach i czesci progu to juz mial robione, na mitsumaniakach twierdza ze lepiej brac z purchlami > Tutaj przykładowa aukcja ALLEGRO > Ale nie musi być taki tani idealny imo auto ktore jeszcze dlugo bedzie przyciagac spojrzenia
  11. > Ja rozumiem, że wyspa i daleko... Ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora... > I te perełki przeszły NCT? takie perelki jezdza po wyspach a skoro u nich tez sie tzw: prezent zostawia w aucie to znaczy ze tam tez tak robią
  12. > To jest BMW czesciej takie koncowki widac na oplach i innych fordach ze o volkvagginie nie wspomne
  13. mokrii odpowiedział czacha na temat - MotoSport
    > ano tak >
  14. > P.S. kiedys jz ktos mi tu udowadnial, ze jego kolega pracuje na stacji diagnostycznej w uk i wie > jak sie robi moty i wszystkie te auta nie przeszlby przegladu w Pl... czujesz? > Tak wiec szkoda pradu na jalowe dyskusje kolega "swiko" ( jak nie pomylilem ) pracuje na SKP* w GB i swego czasu zalozyl na fordziazach watek o tym jakie "perełki" mu sie na stacji pojawiają - jesli ktos jeszcze zechce napisac ze polowa polskich aut nie przeszloby mot niech wlezie w tamten watek
  15. > Update: > Układ wydechowy: końcowka - ma jakis konkretny cel ? bo jesli tylko wyglad to
  16. > Wyczuwam zasyp polskich dróg Skyline'ami widze sie w takim
  17. > Natomiast cieszy mozliwosc legalniego kupienia i > uzywania auta, ktore nie mialo wersji z kierownica po prawidlowej stronie tyle ze zawsze byla taka mozliwosc
  18. > U mnie na wsi używają takich: > Do tego jeżdżą bez tablic rejestracyjnych pracowniczy w kghm ?
  19. > nie zatrybilem, ze jak?
  20. > To też powiedziałem ale on się uparł że ma być tanie i proste. Nie diesel. SDI tak wiem ze nie diesel - ale zgaduje ze sie boii padu np wtryskow czy innej turbiny w tym tego nie ma
  21. > wy-le-czy-lem sie ja mhym
  22. > Jeśli chcesz liczyć dokładniej, to dwie 25m to odpowiednik trzech standardowych... jak to policzyles? bo chyba cos nie wyszlo w dodawaniu standartowa naczepa ma 13.6m co daje prawie rowne 92m3 pojemnosci (x3 270m3) a tu wychodzi z 24m 167m3 wiec 2 to 330m3
  23. mokrii odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > czytałem coś kiedyś, że w renówkach inaczej rozwiązany jest jakiś element związany z chłodzeniem > czy tam smarowaniem (a być może to kwestia samego umiescowienia silnika w komorze?)...no w > każdym razie, że chyba miały problem z przegrzewaniem się którychś cylindrów właśnie w > renówkach...szczegółów nie znam niestety a to dobrze slyszales tylko nie doslyszales ze chodzi o 3.0 dci @3.5 w maximie - prosty "bezobslugowy" silnik pali okolice +/-15 litrow lpg
  24. > Przytulić? nie trzeba ale mogłbyś jakoś podsumowac bo nic z tego co jest wyzej napisane nie rozumiem
  25. > tylko kiera nie po tej stronie > A na poważnie: nie wiedziałem, że są takie wersje. kangura pytaj to img z pierwszego posta w tym temacie przekleilem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.