Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > ale to jest: > 1. stal owszem > 2. dość miękkie nie wiem 3 sa lekkie
  2. > Podrzuci ktoś pomysł na wąskie 15 cali do E36? Im węższe tym lepiej, im lżejsze tym lepiej. Fajnie > by było z niskim ET coś znaleźć. ja bym szukal czegos takiego to akurat opel nie wiem jak w tym z rozstawami i et / wydaje mnie sie ze i fjord takie ma a pewnie tez i inne marki
  3. > Jeśli ma być dobrze wyposażone i do 50 kzł, to proponuję Lancię Ypsilon. Moim zdaniem jest to jeden > z najbardziej niedocenianych modeli na rynku. > Długością dorasta do segmentu B (3,84m), ale klasyfikowane jest jako A+ albo B. zaraz klon punto jest od niego mniejszy ? eeeeeedyta doczytałem Quote: Ypsilon IV zbudowano na płycie podłogowej Fiat Mini platform, którą dzieli m.in. z Fiatem 500 i Fordem Ka
  4. > > Generalnie nie wiem zbyt o co Ci chodzi w tym pytaniu - mam Tobie tłumaczyć co to jest moment > obrotowy i do czego jest potrzebny? o poprosze
  5. mokrii odpowiedział Glaca na temat - Kącik 4x4
    > Szukaj 2.0sohc 125KM skrzynia manual podlacze sie nie chce manuala - ma byc automat jaki silnik zeby to sie napedzalo odpowiednio ( w zalozeniu LPG) ?
  6. > to też znalazłem. Nie mogę za to znaleźć momentów diesli z T3 wg kolegi to po co moment jest niby potrzebny ? bo mam takie dziwne wrazenie ze kolega to zafascynowany marketingowo telewizyjnym bełkotem jest
  7. > W Japonii jest ruch lewostronny no i ? zerknij na ekonomizer to auto nie jezdzilo (w zamysle) po europie, ani po stanach wiec albo OZIland albo JP
  8. mokrii odpowiedział NUMM na temat - Motokącik
    > Nie są to pokrowce tylko oryginalna tapicerka. aha i tej orginalnej tapicerki nie ma w 2 rzedzie siedzen ? pokrowce
  9. mokrii odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Specjalnie przygotowane ogłoszenie wraz z małym poradnikiem dla kupujących: > http://otomoto.pl/volkswagen-golf-super-okazja-C31466933.html pozytywna inicjatywa ale nie na naszym rynku tu liczy sie cena
  10. > w benzynie dwumasa ? aha tyle ze zwykle nie pada
  11. > Szkoda, że nie w EU. Moja byłaby pierwsza na liście chętnych. > Więcej tutaj i tutaj . to jej kup
  12. > Dzieki koledze, ktoremy serdecznie dziekuje udalo sie sprawdzic vin. Przebieg w 2012 roku w lutym > to 198919. > Zainteresowala mnie jedna rzecz: > 2 69651950 Czujnik zderz. Wymont. i zamont. 0 > Co to oznacza? to oznacza ze auto mialo albo raczej nie mialo przodu przynajmniej takie mam zdanie wiesz juz czemu szfajcar plakal jak sprzedawal ?
  13. > A kto mi powie co jest z tymi szybami? zwłaszcza tylnymi, na wielu Mercedesach z lat 90' widzę > takie białe plamy na brzegach. szyba sie "rozkleja" sprawdz sobie cene takiej tylnej szyby
  14. > niekoniecznie > w niektórych skrzyniach wymianę robi się tylko przy naprawie (bo naturalnie trzeba najpierw spuścić > stary olej) koniecznie jak sie twierdzi to co w serwisowce producenta to sie potem na wlasny koszt zmienia skrzynie, znam taka omege MV6
  15. > Mianowicie chodzi o to, że dorwałem kompresor z sprężarką z jakiegoś woza. Ćislo to po czesku/slowacku
  16. mokrii odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    > ej ostatnio sprzedałem 244 z 76 - nawet o tym nie napisałem na AK co złego to nie ja a mogles
  17. > Są jeszcze wynalazki typu Nissan Pixo pixo to wynalazek ?
  18. mokrii odpowiedział matkm na temat - Skośnookie
    > Witam. > pytanie do jeżdżących w/w modelem - czy takie autko jest kosztowne w utrzymaniu ?? Części zamienne > są drogie? a jak z ich dostępnością ??który z silników pod tym względem będzie odpowiedni..? > Pozdrawiam co do pytan nie wiem ale przypomne ze 1.8 to GDi czyli wtrysk bezposredni - nie zagazujesz
  19. mokrii odpowiedział Tre-Bor na temat - Motokącik
    > Żeby auto "zrobiło" 650kkm w 3 lata to musiałoby jeździć ok. 600km dziennie, zdajemy sobie sprawe ze w okolicach Kwidzynia nie ma dobrych drog > To tylko moje zdanie ale sądzę, że sporo ludzi je podziela. mocno bladzisz
  20. > No to real: imo z tym ze o gustach sie nie i tak dalej a i tak tylko widok na zywca do jakies odniesienie
  21. > Producenci bardzo dobrze zapamiętali lekcję Mercedesa, > który prawie zbankrutował, produkując zbyt trwałe samochody i pewnie nic im nie powiedziala lekcja mercedesa ktory prawie zbankrutowal bo zaczal robic samochody na 10lat a faktycznie rdzewialy juz na liniach w stutgarcie ? przypomne od w202 zdaje sie wszystkie merce pieknie gniją
  22. > Cena 50 tys PLN netto tani chinczyk bez jakiegokolwiek serwisu ztcp to to auto jest kopia mazdy z drugiej strony: jezdzi u mnie po wiosce tata xenon tez byly tanie
  23. > Krowa nie wytwarza CO2. Krowa wytwarza metan. Może kolega wrocilby do szkoly z takimi teoriami wszystko co zywe wytwarza co2 a najciekawsze w tym jest ze 1 (slownie : jeden ) Łoś wytwarza wiecej co2 niz calkiem spore stado samochodow osobowych / rok
  24. mokrii odpowiedział Pyrekcb na temat - Motokącik
    > Są tylko litrowe... ten tez ? F6A 657 cc (40.1 cu in) (65.0 x 66.0mm) Quote: It was originally equipped with the F6A engine: later models were fitted with a K6A engine which was lighter and had chain-driven, rather than belt-driven camshafts and more torque. Both are DOHC 12-valve, inline 3-cylinder engines that were turbocharged and intercooled. Power output was a claimed 63 hp (47 kW; 64 PS) at 6500 rpm to fit under the maximum power allowed for Kei cars. montowany tez w tym
  25. > Takie coś NW obejmuje - o ile ktoś ma. co ? takie cos obejmuje OC, tyle ze ubezpieczyciec bedzie chcial w kulki pograc ( na 99%)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.