Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział lisik na temat - Motokącik
    > prawie nowe... Okazja? nie tylko z tego watka Quote: jakby było takie super to by ich jeździło więcej po Polsce.. Quote: Ale ten znaczek na klapie... widzialem ze dwa razy na drodze wyglad ok zbiera sie calkiem niezle znaczy zrobił bruuuuummmmm wzziiiuuuuuuum i juz go nie widzialem
  2. > > Jak te auta się sprawują na dłuższą metę? >Silnik z mitsubishi z tego co wyczytałem więc to na plus. sasiad ma ten motor w coupe bezproblemowy z gazem ale np pierdola katalizator tylko orginal - cena zabija > A jak blacharka? coupeta z tego rocznika nie gnije
  3. > mówta co chceta, ale ruscy zaczynają sobie poczynać ta druga to prawie jak Twoja btw CO TO ZA MUZYCZKA w drugim filmie ? dobra juz mam - wystarczylo obejrzec do konca
  4. mokrii odpowiedział Rylu na temat - Motokącik
    > chłopak ma dylemat bo albo ten coupe z linka z pierwszego postu albo ta bertone > Mnie osobiście bardziej podchodzi astra a i tu jest dylemat spory albo auto nietuzinkowe albo astra jakich miliony ale biorac pod uwage to ze oba te auta beda "jechac" jak lanos 1.6 to chyba wzial bym astre
  5. mokrii odpowiedział Rylu na temat - Motokącik
    > Znajomi mają... ło matko... wszystko się tam psuje, ciągle - samochód dla majsterkowicza. Ale wiesz > jak to jest, jednemu się trafi drugiemu nie. sasiad ma 2.0 jezdze czasem sama eksploatacja
  6. mokrii odpowiedział umberto na temat - BMW
    > e24 piekna
  7. mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > ale teraz możesz dzieciom opowiadać, jak to tata zrobił bmw spod świateł tyle ze to nie ja byłem a jakiś starszy pan w lanosie
  8. mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > że 2,0 to nie > silnik tyle ze to nie silnik widzialem wczoraj jak mlody gniewny w e34 ruszal zpod swiatel halas huk i start jak lanos obok ( z emerytem za kierownica )
  9. mokrii odpowiedział bizz na temat - BMW
    > wywal ta fote spokojnie ogarniete.
  10. mokrii odpowiedział bizz na temat - BMW
    > czy tak > pytanie pomocnicze czy ma koles rdze na klapie w kombiaku ?? wywal ta fote
  11. > Niedługo wchodzi nowy model, więc chyba szkoda się pakować w niezbyt urodziwą 3 pytanie brzmi : Quote: Czy mazda 3 z silnikiem 2.0 benzyna 150KM jest jakiś konkurentem dla golfa i alfy ? apropo urodziwosci to oczywiscie z tej trojki golf jest najbardziej ?
  12. > Obecnie Honda (i Toyota chyba też) \ i bardzo dobrze >Dla Mercedesa czy BMW > samochody które mają 10 lat już dawno powinny być na złomie. i to jest własnie olewanie klienta, masz 10 letni złom, zezlomuj i przyjdz do nas po nastepne auto bo my ci czesci juz nie damy nie, bo ja lubie moje auto i nie zamierzam jezdzic nowszym i tym sposobem taka firma traci klienta
  13. > I to pewnie dlatego, że podniósł się szum. tylko dlatego i teraz zwroc uwage ze w ich przypadku chodzi o w miare nowe auta 2 lata temu suzuki wzywalo do serwisow na bezplatna wymiane amortyzatorow w swift mk2 roczniki od 1995 do 2001 bez znaczenia przebieg ilosc poprzednich wlascicieli i to czy auto choc raz widzialo ASO z tego co wiem wciaz wymieniaja i teraz zerknij na to od strony vw ktory wie ze jest usterka - i olewa klientow jakem dzichadysta produktow z wolfsburga nie kupie
  14. mokrii odpowiedział szuwarek na temat - Motokącik
    > takie powinieneś kwity oprócz samego mandatu dostać naprawde warto tak zapi.. znaczy szybko jezdzic ? 800pln
  15. > Witam! pinin z tematu odpada maly silnik jaki tam siedzi to GDi
  16. > coraz bardziej jest friendli chociaż ubogość pewnych elementów jest dotkliwa (najbardziej to brak > regulacji fotela kierowcy góra-dół) no to jest przydatne chociaz nie w moim przypadku, bo zawsze jak wsiadam do auta ktore ma regulacje fotel spada na max na podloge a oparcie idzie do pionu i dopiero wtedy probuje sie dopasowac >, popielniczka też mała, a kipować do schowka na okulary > jeszcze nie wypada > za ilość miejsca i plastik z tyłu siedzenia jestem wdzięczny bo zabawa "czy jak kopnę w fotel ojca > to się udusi czy tylko zakrztusi" jest utrudniona na tyle, że mogę w miarę bezpiecznie podczas > jazdy czegoś się napić palisz w aucie i do tego z dzieciakami za sobą > w sumie jest dobrze > "użytkownik skody htp" została włączona i > zaakceptowana przez system a przy stosowaniu eko oscyluje koło 5 niby ok ale jednak mi taniej wychodzi 10l.lpg i troche przyjemnosci z jazdy
  17. mokrii odpowiedział lukash4 na temat - Skośnookie
    > Dzięki... poczytałem troszkę i chyba mi przeszło to samo przeczytasz na kacikach technicznych innych maluchow
  18. mokrii odpowiedział lukash4 na temat - Skośnookie
    > Od pewnego czasu szukam małego autka dla swojej (Yaris II, Jazz, Micra ) > Niedawno w oko wpadło mi Suzuki Alto jako kolejna opcja w wyborze. > Warto się nad tym zastanawiać? Ktoś ma? Ktoś używa? Opinii w necie jest niewiele niestety. klubsuzuki.pl male zwawe malo palace
  19. mokrii odpowiedział Roswell na temat - BMW
    > Czyli jest przycisk ASC lub DSC w zależności od zamontowanej kontroli ? prawdopodobnie ale przyznam ze nie widzialem e46 bez > Za drogo oj tam > Duży jest koszt naprawy ? groszowy podobno > Czym to się objawia ? uslyszysz > Głównie atakuje podwozie czy nadwozie ? glownie atakuje miejsca spawane > Jakieś szczególnie wrażliwe miejsca ? te ktore znam maja wykwity roznie ( ale to pewnie przez niefachowe spawy )
  20. mokrii odpowiedział Roswell na temat - BMW
    > > Czy wszystkie e46 miały kontrolę trakcji DSC (jeśli nie to jak poznać czy konkretny egzemplarz ją > posiada) ? ztcw to wlacznik/wylacznik jest przed lewarkiem > Najlepiej chyba by było wziąć wersje 323 lub 328 ale zakładając że się taka nie trafi to jest > jeszcze jakiś silnik na który warto zwrócić uwagę ? 3.0 3.5 > Zależało by mi również na tym aby rozrząd był na łańcuchu. wszystkie ztcp > Silnik musi się lubić z LPG wszystkie ztcw > Czy ten model ma jakieś typowe usterki/wady ? padajaca podpora walu > Jak wygląda sprawa z rdzą, bo e36 nie było zbyt mocne pod tym względem. raczej brak > No i na co jeszcze zwrócić szczególnie uwagę przy zakupie na rdze > I jeszcze takie może dziwne pytanie, ale czy e46 będzie jakoś znacząco droższe w utrzymaniu od e36 > ?
  21. > > Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie, to bardzo chętnie się czegoś dowiem. zwrociles uwage na zdjecie felgi ?
  22. > Nie, ale zamiast pisać WiDap można napisać VW - mniej egzotycznie tak z siła takiego argumentu faktycznie nie ma co sie spierac > Nie wiem, nie wnikam, nie chodzi mi o kolegę OZI a ogólne nazewnictwo przyjęte do używania, i IMO > każdego tak samo to dotyczy Quote: kolega OZI nie jest polakiem ( i ztcw to nigdy nie byl ) u nas na rynku sa fałweje, renie, eslajny i inne wynalazki u nich sbROO i veedub > Z tematem pod względem merytorycznym to ten, jak i mój poprzedni post nie ma i nie miał mieć nic > wspólnego. EOT Quote: Moderator został powiadomiony Za chwilę wrócisz do forum.
  23. > czytac sie tego nie da, piszesz jakims w dziwnym dialekcie kolejny nie pasuje nie czytaj nie bedziesz musial komentowac kolega OZI nie jest polakiem napisac ci to po angielsku ?
  24. > A co to VeeDub? tak ciezko sie domyslec ? >Tu Polska jest, po polsku piszemy a nie zagraniczniaka odstawiamy kolega OZI nie jest polakiem ( i ztcw to nigdy nie byl ) ponadto twoja wypowiedz mało ma wspolnego z tematem
  25. mokrii odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > W USA przychodzi toyobaru cala bryla wyglada jak 4d impreza a zegarek to tradycja tego chca klijenci

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.