Zawartość dodana przez mokrii
-
Dla niedowiarków - banka w szkopskiej Fabii pękła
> (...) > Ono ma 13 lat. Jest coś takiego jak zmęczenie materiału. Szczególnie że te użyte w autach segmentu > B raczej nie są najwyższych lotów. Nie twierdze że coś takiego jest niemożliwe ale należy to > traktować raczej w kategorii przypadku niż reguły. prosze cie sprzeglo w moim lansowozie ma 14 i dziala i nawet nie jest lekko zmeczone a i hamulce zdaje sie sa orginalne jeszcze ( musialbym ksiazke przetrzepac )
-
małe, mocne,szybkie??
> nie ta, to jest phII phII tez
-
Dla niedowiarków - banka w szkopskiej Fabii pękła
> Nie, nie! Dla Ciebie to banki, bo nie potrafisz się zachować na Motokąciku. > mar00ha ile tak z ciekawosci pytam ?
-
Dla niedowiarków - banka w szkopskiej Fabii pękła
> > Pomijam, że nawet jak jeździł tą autostradą, to przecież nie miał jej pod domem tylko musiał > dojechać, no wiec dojezdzam do autostrady -mam do A4 cale 2.5km a do A1 - 3km akurat mi sie silnik rozgrzeje do porzadku
-
Pomóżcie wybrać auto ~12 000 PLN
> Ciekawe, czy z książkami > serwisowymi też się kombinuje? ksiazke ci w gubinie w 10 minut zrobia
-
Garbojama 2013
- wystrzał napinacza - możliwy?
> naciągnięcia pasa w momencie walnięcia nie było poczul bys przy zapieciu pasa powinna wyskoczyc - metka ze wystrzelony- Głupi pomysł + profanacja
> plany się zmieniły, będzie 5,6 V8 z SECa świr- czy mamy tu kogoś z Radomia?
> ...bo sprawa jest, a mianowicie E36 328 > cytat: > rok 1996 (pierzwsza rej 3.10.1996) pierwsza rej w kraju 15.02.2013 > -nowa instalacja lpg (na gwarancji ) nie czuc róznicy miedzy gazem a benzyną > -włkad filtra powietrza K&N > -kolektor ssacy od silnika M50B25 > -CHIP tuning ( po modyfikacjach okolo 220KM) to mnie sie podoba > -elektrycznie sciemniajace sie lusterko wewnętrzne i fotochromowe zewnętrzne to jeszcze bardziej > > Namiary, jakby co, zdobędę... > pozdr ja mysle ze to nie ma sensu ale jakby cos to Qbczyk- Aktualne ostrzeżenie przed "falą" aut z Niemiec
Quote: Mogę sobie to na fejsika skopiować? by mar00cha- Z czego to felga?
> Może ktoś będzie wiedział, posiadam takie dwie i nie wiem z czego to jest, 5/5" szerokości 13" > średnicy. Firma FPS i nie jest to ford bo rozstaw śrub 4x98... rok produkcji 83. > jakieś sugestie? fiat/alfa i bardzo podobne mial swift mk1 ( oczywiscie teraz nie umiem znalezc fotki )- Suzuki Swift Mk6 4x4
> co za napęd tam siedzi? wiskoza > awaryjne to jest? raczej nie > jak ze spalaniem? klubsuzuki.pl- mb 190 3.6 amg cosworth
> internetowym specjalistą od wszystkiego- mb 190 3.6 amg cosworth
> w ogole zastanawiam sie co ten watek tu jeszcze robi... zwykle robie to od razu po zobaczeniu watka bez zdjec Quote: Moderator został powiadomiony Moderator został powiadomiony Za chwilę wrócisz do forum. Powrót do forum tym razem chcialem jednak zobaczyc czy tylko mnie sie to auto nie podoba- mb 190 3.6 amg cosworth
> konkurs na największą grafomanię (który spokojnie wygrywasz) zacycatuje Quote: w ogole zastanawiam sie co ten watek tu jeszcze robi... nie powinien byc przeniesiony na kacik tuningu?- mb 190 3.6 amg cosworth
> jasne, od razu zwieśniaczyć. > może nie jest super klasycznie albo jakoś świetnie stuningowany, ale powstrzymałbyś się też od > typowego HPowego krytykanctwa... twoj, sprzedajesz ? a to przepraszam - zajezacnie utrzymane piekne auto piecioramienna fela w chromie jest doskonałym uzupełnieniem srodka w prawdziwym swiniaku, szyku pod remiza zas dodaja niebieskie postojowki i chinski zenon ze bez gwiazdy nie ma jazdy to na kierownicy zamontowana zostala z actrosa- Stłuczka i kara po czasie
> ergo nie za to chcą karać no tak ale rozumiesz zgloszenie bylo mandat nie zostal wystawiony wiec bedzie grzywna sad wlasciwy dla miejsca zdarzenia- mb 190 3.6 amg cosworth
> szkoda ze taki drogi... > jakiś tekst jak pieknie i szybko zwiesniaczyc klasycznego merca starczy chinska lampa z przodu ala chrom felgi i 4 wiaderka do piasku z nierdzewki z tylu ze o gwiezdzie na kierownicy nie wspomne- zakopianka - 29.06 - można czy omijać?
> > nie jeżdże przez Kraków i A4 jechalem tydzien temu brak robot i ograniczen koniec swiata jest bliski- Stłuczka i kara po czasie
> którą w tym przypadku uruchomić musi poszkodowany, nie startuje ona z urzędu, bo wtedy musieliby > wszystkie kolizje do których nie jest wzywany patrol uruchamiać sami, a sam wiesz że tak nie > jest. ale widzisz oni o tych kolizjach nie wiedza, o tej zgloszonej przez kolega wiedza ergo : mandacik za spowodowanie kolizji 300pln +6pkt lub jak w tym przypadku grzywne ustali sad własciwy do miejsca zdarzenia- 2014 Mazda 3 - co oni zrobili...
> Starym 125KM i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. ale on prawie nie ma dolu z tym ze w miescie i tak tym autkkiem sie jezdzi 1 2 3 2 3 4 wiec zasadniczo dol nie jest potrzebny - a jechac zaczyna powyzej 4krpm- 2014 Mazda 3 - co oni zrobili...
> no stary to raczej dołem nie grzeszył z tego co pamiętam (ale mogło mi się już...) nie jezdzilem nowym wiec nie mam porownania- 2014 Mazda 3 - co oni zrobili...
> wczoraj jechalem swiftem 1.6 sport nowym 136kM czy starym 125kM ?- 2014 Mazda 3 - co oni zrobili...
> Nsjwiększym błędem jest linia tylnych drzwi. To jest straszny błąd > i wybryk projektanta. Nie robi się tak, że blacha wchodzi na szybę, > NIGDY. To wygląda obleśnie. Kretyńsko, bez sensu. Skoro jest > linia samochodu dzieląca go na pół, to blacha powinna się tam kończyć, > a nie że wypiera szybę. Koszmarek stylistyczny.... bredzisz- 2014 Mazda 3 - co oni zrobili...
> Mi tam się podoba. > http://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/new-mazda-3-hatchback-revealed jest lepiej imo bardzo ładne auto - wystrzał napinacza - możliwy?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.