Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. znajomy zanabyl silnik 1.8 z wspomnianym wtryskiem na allegro sa dostepne zestawy naprawcze do tego jest sens - czy moze jakas inna opcja ? jak bede wiedzial OCB dokladniej to dopisze
  2. > Jesteś pewny że ta wersja silnika bierze olej? > Słyszałem, że żre tylko wersja 95KM z GP. 90KM z Bravo i 100HP z 500 i Pandy chyba nie 1.4 100hp w pandzie 100hp pije olej w ponadnormatywnych ilosciach
  3. > to 36'550 30% ładnie
  4. > Sibuj, czy jest cokolwiek, nie wiem, radio, sprawdz na co odpowiadasz komu i czy ten ktos ma ochote z Toba gadac btw to watek z 2011 a sibuj Quote: ostatnio obecny17/12/2012 10:54 i nie ma bana
  5. > ale jeden Kol z AK pisał, że na takie szybkie omijanie to szkoda kierunków prund sie marnuje a w temacie "dojeżdzacze" - dojezdza taki na zderzak auta ktore jest przed nim ( to auto ma właczony prawy kierunek) gość z tylu ma problem aby zachowac odstep i zjezdza na lewy pas bo nie moze poczekac ( przyhamowac )
  6. > za mało (przypominam, że yarisy były mocno zakombinowane i sprzedawca musiał się nieźle > nagimnastykować, żeby pokazać po protestach o cenę dumpingową od konkurencji-że ta takową nie > będzie). ergo: za mało 1.2 club od 37kpln do 1.2 a/t comfort 48kpln zgaduje ze strzelamy od dolnej granicy w cenniku 28kpln ? ( czyli jakies -25%, i to by byla doskonala oferta bo w suzuki to nawet dywanikow sie nie da wywalczyc )
  7. > > Ja bym do tego dodał przekaźnik odpalający petardę w dupie K3 gumka cisnie ?
  8. > btw poznałem "przez przypadek" cenę swifta w wersji comfort 5d metalik.... w sytuacji kiedy > kupowałbym 25 sztuk > minikonkurs > strzelcie cenę: > (TIP: dotyczy rocznika 2012) > - > - > - > kto będzie najbliżej i będzei na mojej trasie może poza wirtualnym browarem dostać lokalnego Ambera > Żywego skoro yaris dla word kosztowal 16kpln to obstawiam ze okolo 15-20kpln
  9. > Bo np. ASO nie bardzo lubi się tym > autem zajmować przeciez to maxima jest
  10. > W Japonii nie kupisz samochodu, jeżeli nie masz garażu, lub wykupionego miesjca > parkingowego. troche mijasz sie z prawdą owszem sa obostrzenia ale dotyczy to najwiekszych miast
  11. > To akurat mało ważne. Żona turla się od świateł do świateł, nie ma się gdzie rozpędzić... > Ale co konkretnie może razić? jakosc wykonania w nju swiftach mozna znalezc rzeczy z odleglego o epoke swifta 2 generacji > SZCZERZE wątpię pacze w ten twoj podpis V6 i 345kM i miasto krakow i raczej upewniam sie ze mam racje swift jest genialnym autkiem do miasta - i smiem twierdzic ze prowadzi sie znacznie lepiej niz to co masz w podpisie a 140kM sporta i usztywniony zawias w miescie daje niesamowita frajde
  12. > dasz gwarancje?? przy 140kkm w B5 z dieslem pod maska to calkiem prawdopodobne
  13. > Nie mam pojęcia o tym aucie, ale od zawsze mi się podobało (rocznik 2004 wzwyż). Myślę o zmianie > auta żony z dość niewygodnego dla niej w mieście mondeo na coś mniejszego. No i uwidziała > sobie swifta. Ceny dobre, można trafić fajne wyposażenie za niezłą kasę, ale... po prostu nie > wiem czy te auta mają jakieś wady? Znane bolączki? Interesuje mnie 5D, benzynowy silnik 1,3 i > rok 2006/2009. uwagi : kiepski lakier i w zasadzie tyle ale owszem 1.3 92kM dla kobiety bedzie idealny - z tym ze bedzie musiala naumiec sie jezdzic z wiekszymi obrotami 1.5 troche lepiej - czuc ze ma 10kM wiecej co do samego auta moga razic pewne rzeczy - ale prowadzenie to mocno rekompensuje gdybys trafil na 1.6 sport to po krotkim czasie zona by dostala Twoje auto nie jezdzilem 1.2 - ale on jest akurat nowy ( od 2010) silniki na łancuszku - ponoc bezobsługowym ogolnie jak bym mial $ to bym szukal 1.6 ( ale tu z kolei tylko 3d)
  14. > hyundai i30 cw, czarny dizel this tread is worthless itd
  15. mokrii odpowiedział Fili_P na temat - Skośnookie
    > Przywitać się chciałem > Znanbyłem drogą kupna i odbieram 14-go maja Suzuki Swifta. 1.2?
  16. > czyli teoretycznie na rozbiegówce liczącej około 100m masz się rozpędzić z 50 km/h do > prędkości "autostradowej" . jest to wykonalne w sc900 tyle ze trzeba troche na 2 pociagnac a ze 90% kierowcow to melepety - trudno
  17. > Koszt prawnika: 0zł. Ale ten prawnik mówi, że tego się nie da niestety wygrać. e-sad w 99% przypadkow dziala w trybie nakazowym ( niestety)
  18. > Ale sam rozumiesz... Nie dość, że stoi już jeden kretyn (zakładam, że to nie awaria), to jeszcze > obok zatrzymuje się drugi kretyn. > mar00ha mieszkam "na skrzyzowaniu " A1 i A4 i uwierz, nie takich debili juz widzialem
  19. > Nieeee, najlepsi są ci, którzy zatrzymują się na początku pasa i wykręcając durny łeb próbują > włączyć się do ruchu na koncu pasa o jak ja kocham takich miszczow
  20. > Czy Ty jesteś normalny? > Mam nadzieję, że nie jeździsz autostradami. > mar00ha ztcw to ma autostrade "pod nosem" platna co prawda ale.......
  21. > to pytanie odnośnie zakupu koreańca czy decyzji o sprzedaży/oddaniu na złom włocha? to pytanie odnosnie odkupienia maryski
  22. > No własnie nie 142HP 140hp to ma 2.0 tego samego producenta w sonacie 3.0 bedzie 142kW -------------------------- edyta OŻ http://en.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Sonata ja pi......... Engine 1.8 SOHC Mitsubishi Sirius engine 105PS 2.0 Mitsubishi Sirius engine 110PS 2.0 L (131 hp) I4 Mitsubishi 4G63 2.4 L (110 hp) I4 Mitsubishi 4G64 3.0 L (146 hp) V6 Mitsubishi 6G72 ---------------------- nastepna generacja 2.0 L I4 SOHC 70 kW (95 PS; 94 hp) 4G63 2.0 L I4 DOHC 92 kW (125 PS; 123 hp) 4G63 16-valve 3.0 L V6 107 kW (145 PS; 143 hp) 6G72 bez sensu
  23. > Nie chcę płacić za metalik, a w wersji nie-metalik najsensowniejszy jest chyba właśnie biały. Mnie > ten kolor nie przeszkadza, ale zastanawiam się, czy nie będzie później problemu z odsprzedażą. > Stąd pytanie jak w tytule. tak co wiecej nastepny bedzie albo bialy albo najjjasniejszy jaki znajde
  24. > wysłał przelew, odbierze w przyszłym tygodniu > a co chce brave odkupić? pogielo kolege ?
  25. > > Cos podobnego jak tu - tylko "N" ktos zamalowal na zielono. mial zielona "krede"

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.