Zawartość dodana przez mokrii
-
Subaru Impreza GD - warto?
> Jak już jest temat, to sie z ciekawości podczepię. > Jakie jeszcze silniki wolnossące w Subaru nadają sie do LPG, min chodzi mi o "prostą regulację" > zaworów. Czy jakieś mocniejsze silniki od tego 2.0 są gazowalne? 2.5 albo inaczej wszystkie sa gazowalne T też ale sohc jest łatwiej "regulowalny"
-
honda acord '98 2.0td
> Konretnie to kibel > Wolny, głośny i niepolecany. Przynajmniej tak było w przypadku jego montażu w Civicach. W Accordzie > zapewne jest podobnie dzieki
-
honda acord '98 2.0td
> rovera a cos konkretniejszego chodzi o wersje 105kM ?
-
Honda CR-V brać czy odpuścić
> Witam > Mogę nabyć Hondę CR-V 2,0, zagazowaną, rocznik 2002 (wersja II), przebieg 260 tys km, cena 20 000. > Stan ogólny dobry, dużo dodatków (orurowanie, komplet kół z oponami zimowymi i letnimi, > bagażnik dachowy itp.). Brać, czy przy tym przebiegu i wieku może okazać się skarbonką? proszę > o konkretne porady. > Artur nie pamietam nicka kolegi ktory tu mial crv i zajezdzał ja przez ponad 300kkm ale pewnie sie zaraz pojawi auto nie do zabicia (podobno)
- honda acord '98 2.0td
-
BMW seria 3 do oceny
> U mnie jest jeden górnik co skoczył z corsyB na E90 320D bo stwierdził że 38K to nie 200tyś no i mial racje
-
Mazda RX8 z silnikiem Hondy dlaczego nie ?
> Kup sobie Civica Type`r, taniej Cie wyjdzie W sumie to trochę dokładając możesz kupić Hondę S2000, > a to już inna liga bez sensu naped nie ten i wyglad tez rx8 jest sliczna
-
BMW seria 3 do oceny
> Tylko w europejskiej wersji kombi. Do tego wyróżniały je ksenony i hill holder. oraz lsd na tyle - czy moze cos pokrecilem ?
-
BMW seria 3 do oceny
> wez kredyt idz do pracy fak ju kredyt biore na remoncik domku
-
BMW seria 3 do oceny
> Zastanawiam się na tą subaryną ładna ta świnka tyle ze ku,.#%#$^&%^ nie mam kasy
-
Zośka!
> kumpel zakupił od 1 właściciela - który, żeby nie było, zostawił sobie jeszcze Mediterana w > podobnym stanie > pamiętam, mój dziadek miał podobną, pomarańczową z pomarańczową "pluszową" tapicerką - przy > 80-90km/h wydaje charakterystyczne "bziiii" z tłumiczka - generalnie bardzo przyjemne autko do > jazdy z gliwic ?
-
zmiana biegów bez sprzęgła w aucie osobowym
> A jak ruszales? Bo w czasie jazdy to banal sie awaryjnie z rozrusznika rusza
-
Alfa 4C - wyciek informacji
> > podobne osiągi to miał Fiat Coupe Turbo Plus do 4C trochę brakuje. 6 a 4,5 sekundy to już bardzo > odczuwalna różnica - jak między Ferrari a Hondą Prelude... 4c ma 1.7T jak sbROO udostepni ( a zdaje sie juz sa kity ) turbo czy kompresor bedzie mozna porownywac
-
Alfa 4C - wyciek informacji
> w cenie 2 toybaaru masz 1 alfę średnia konkurencja:) alfa stanieje albo beda taaaaaaakie rabaty
-
Alfa 4C - wyciek informacji
> Jak głosi tytuł jednego z artykułów "Jest piękna, tylko nie patrz jej w oczy" no prosze ledwie pojawilo sie toybaru a juz ma konkurenta
-
Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> Wołga, Volvo, Łada, Fiat 131, 132, 124 itd. post wyzej
-
Od jakiego auta moze byc ta lampa ?
> mnie jednak dalej nie pasuje... podobna ale jakby nie ta sama... chyba, że to jakaś > podrubka/tiuningowana... > jedyne co mi w nich pasuje to lewa krawędź... zdajesz sobie sprawe ze prawa lampa bedzie odwrocona o 180° ? co wiecej wziales do porownania dół lampy a chodzi o bok lampy to cos co jest na błotniku
-
Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> Jeep Gran Cherokee 4.0, Żuk, Lublin 2.4td, 126p,Syrena , Polonez itp hint osobowym to raz a dwa ilosc miejsca pod maska w wiekszosci osobowek wymusza w mniejszym lub wiekszym stopniu pochylenie silnika ale oczywiscie masz racje
-
Honda Accord VII 2.0 155 KM
> Doczytałem jeszcze, że w silnikach benzynowych trzeba regulować luz zaworowy co 40 tys. Czy to jest > droga impreza i bardzo problemowa? sprawdzic, bo zwykle nie ma potrzeby regulowania a jak juz bedzie potrzeba regulacji to bedzie słychac
-
Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> Tak i to w wielu tak calkowicie w pionie ? .T .| .| .0 poza starymi mercedesami to chyba w zadnym osobowym tak nie ma
-
Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> A ten silnik tak specjanie jest pod takim kątem? > Ma niwelować obciążenie kierowcy? ja tak z ciekawosci widziales silnik w jakimkolwiek aucie co mialby tłoki w gore pionowo ? hint zerknij na wielkosc tego motoru to bedziesz wiedzial czemu jest pod kątem
-
Fiat Ducato w wersji USA
> Bo zarówno LPG niech pali 20 ladujesz do takiego walec 150 tankujesz 120l lpg i jedziesz 600km
-
"sportowe" tarcze hamulcowe, warto??
> po to żeby lepiej hamować. hamowac bedzie tak samo > a czy warto to się właśnie pytam. a lubisz jak ci z przodu przy hamowaniu dziwne dzwieki dochodza ? znajomi w rajdowkach maja zwykle tarcze i daja rade
-
"sportowe" tarcze hamulcowe, warto??
> Zastanawiam się nad nacinanymi i nawiercanymi tarczami firmy Mikoda, do miasta, po co ?
-
Ferrari LaFerrari
> Z zewnątrz przepiękne, do tego V12 > Ale wewnątrz zbyt daleko posunięty kosmos. no pacz a lambo przenosi kosmos na zewnatrz tyle ze to nieładny kosmos jest