Zawartość dodana przez mokrii
-
New Toyota Corolla - czyli- sprzedaz za Nov 2013..
> > IMVHO to nowa Corolla spokojnie da sie wyjechac za $19k na ulice, moze $19,250 [...] nie zaleznie > od dnia tygododnia.... nawet jesli policzymy z -12% to i tak wyjdzie CA~ 70kpln to sa 2 letnie srednie zarobki w Polsce
-
New Toyota Corolla - czyli- sprzedaz za Nov 2013..
> > Wersja bieda - mi sie podoba [...] popraw mnie wersja bieda ma 1,8L 100kW, AC, AT, sterowanie radiem z kierownicy ( skora? ) i jak dobrze widze tempomat ? i to za jedyne w przeliczeniu 66 +eu podatki nie stac mnie
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> a Justy nie da rady do takich szaleństw? tak i nie (niestety) bo przy ciasnych nawrotach mocy brakuje, ale jak juz zlapie troche predkosci to potrafi zaskoczyc > Jak z napędem? Takie w miarę prawdziwe 4x4? sprzeglo wiskotyczne, czyli dziala prawie stale
-
błędne podłączenie klem do akumulatora
> nie wierze > ty wrzechwiedzacy i umiejacy, wymadrzajacy sie w kazdym poscie. NIE WIESZ? "moderator zostal powiadomiony" @ pytania z pierwszego posta moze paść wszystko ze sterownikiem silnika włącznie
-
Dyfer w skrzyni automatycznej... jak to jest zrobione?
> Po wklejeniu się dopatrzyłem Więc to jednak nie to auto > Prędzej to... spamisz z jakiegos konkretnego powodu ? kolega Joki ma YRV i prawdopodobnie o to auto chodzi, a nawet jesli to przeciez napisal ze marka nieistotna bo i tak nikt nie mial stycznosci
-
będę robił wiochę?
>Uprzedzam! Bawiłem się czasem naświetlania, ale barwa światła skopana, jakoś nie > pomyślałem, żeby ustawić bez znaczenia wiocha
-
będą dopłaty czy nie?
> mam sprawną, jeżdżącą bravę, która poszłaby za grosze na części albo za te same grosze na szrot i > mnie taka opcja na dzisiaj interesuje bardzo ... 3 lata temu mialem sprawna almere ktora poszla do zyda za grosze a czekalem na doplatke
-
będą dopłaty czy nie?
> Pytanie tylko, czy ktoś, kto jeździ samochodem mającym ponad 15 lat w ogóle kupi nowe, nawet z > rabatem 7.000? ja tyle tylko ze moj lanos nie ma jeszcze 15lat
-
Ranking 10 najbardziej zawodnych silników !
> Tam chyba turbo. prosze cie http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Clio#Engines
-
będą dopłaty czy nie?
> jakiś tekst > i co z propozycji zostanie po przemaglowaniu przez posłów zapomnij
-
Cena samochodu rajdowego
> eeeeeee panie. nawet zastrzałqw przy kielichach nie ma ma
-
Zmieni sie design aut ze znaczkiem VW
> Czemu nie? Szczególnie że materiały w środku są bardzo podobne biorac pod uwage ze silnik i reszta podzespolow tez miala premiere w czasach swietnosci renuar 11
-
Syrena sport
- Mamy drugą syrene sport?
w Lublinie mam wiecej, jak sie uporam moze wstawie- Nawiew na tylny rząd siedzeń
> jak w temacie > jakie auta mają nawiew dla pasażerów siedzących z tyłu? > na pewno Vectra C oraz Signum > na pewno Nuova Bravo > na pewno Mondeo oraz Octavia IIFL a także z tego co pamiętam Avensis > patrzymy na samochody powyżej rocznika 2004 > PS: niech mi nikt nie wyjeżdża z Jaguarami i Bentleyami oraz podobnymi volvo od chyba s50 w gore- Prośba o rekomentację auta na wieś
> w jakim sensie? Widać ze jednak O1 poradzil sobie z koziołkiem na płaskim z samym koniem to moim wozkiem (linde h25) pojade- E23
- E23
- tico czy cinquecento
> W jaki sposób CCS skręca lepiej niż zwykłe CC ? > Wyjaśnij proszę zagadkę niestety nie ma tu podanych danych nt ogumienia ww wspomnianego pojazdu w roznych wersjach- tico czy cinquecento
> Osobiście nie, ale było w rodzinie. Zacznijmy, że to jest trumna na kołach. Najmniejsze uderzenie > kończy się fatalnie, blacharka masakra. wg jakichs testow dawno temu podczas zderzenia 60/40 w SC przezyl tylko alternator wiec porownujac te dwa pojazdy mozesz spojrzec obiektywnie : w zadnym z tych aut nie przezyjesz i wtedy okaze sie ze tico jest lepsze od CC SC ( moze z wyjtkiem CCS ktore lepiej skreca ) >Nawet lusterek bez otwierania szyby nie ustawisz. a co to ma do rzeczy ?- Grand Vitara jaki silnik ?
> To jest najgorszy silnik jaki może być w tym samochodzie! Ma bardzo słabe osiągi przy sporym > zużyciu paliwa. ale przynajmniej wyglada i ma rasowe brzmienie- Grand Vitara jaki silnik ?
> Świagier mi się na takie coś uparł i koniecznie chce zakupić. > Ma 40 tys. do wydania. > Jakiej wersji trzeba unikać ? > Jaką jest najlepiej "łapać"? > Pomożecie ??? ddis to zdaje sie opel brac V6- 7er
- Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
> Jakie macie jeszcze dla mnie propozycje w tym segmencie? granica bólu to 50 kzł. suzuki swift- Prośba o rekomentację auta na wieś
> > cos jeszcze?? chcesz taki filmik tylko z imprezą + koniem pod naczepą i pod gorkę ? - Mamy drugą syrene sport?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.