Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > > IMVHO to nowa Corolla spokojnie da sie wyjechac za $19k na ulice, moze $19,250 [...] nie zaleznie > od dnia tygododnia.... nawet jesli policzymy z -12% to i tak wyjdzie CA~ 70kpln to sa 2 letnie srednie zarobki w Polsce
  2. > > Wersja bieda - mi sie podoba [...] popraw mnie wersja bieda ma 1,8L 100kW, AC, AT, sterowanie radiem z kierownicy ( skora? ) i jak dobrze widze tempomat ? i to za jedyne w przeliczeniu 66 +eu podatki nie stac mnie
  3. > a Justy nie da rady do takich szaleństw? tak i nie (niestety) bo przy ciasnych nawrotach mocy brakuje, ale jak juz zlapie troche predkosci to potrafi zaskoczyc > Jak z napędem? Takie w miarę prawdziwe 4x4? sprzeglo wiskotyczne, czyli dziala prawie stale
  4. > nie wierze > ty wrzechwiedzacy i umiejacy, wymadrzajacy sie w kazdym poscie. NIE WIESZ? "moderator zostal powiadomiony" @ pytania z pierwszego posta moze paść wszystko ze sterownikiem silnika włącznie
  5. > Po wklejeniu się dopatrzyłem Więc to jednak nie to auto > Prędzej to... spamisz z jakiegos konkretnego powodu ? kolega Joki ma YRV i prawdopodobnie o to auto chodzi, a nawet jesli to przeciez napisal ze marka nieistotna bo i tak nikt nie mial stycznosci
  6. mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    >Uprzedzam! Bawiłem się czasem naświetlania, ale barwa światła skopana, jakoś nie > pomyślałem, żeby ustawić bez znaczenia wiocha
  7. > mam sprawną, jeżdżącą bravę, która poszłaby za grosze na części albo za te same grosze na szrot i > mnie taka opcja na dzisiaj interesuje bardzo ... 3 lata temu mialem sprawna almere ktora poszla do zyda za grosze a czekalem na doplatke
  8. > Pytanie tylko, czy ktoś, kto jeździ samochodem mającym ponad 15 lat w ogóle kupi nowe, nawet z > rabatem 7.000? ja tyle tylko ze moj lanos nie ma jeszcze 15lat
  9. > Tam chyba turbo. prosze cie http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Clio#Engines
  10. > jakiś tekst > i co z propozycji zostanie po przemaglowaniu przez posłów zapomnij
  11. mokrii odpowiedział Sibui na temat - Motokącik
    > eeeeeee panie. nawet zastrzałqw przy kielichach nie ma ma
  12. > Czemu nie? Szczególnie że materiały w środku są bardzo podobne biorac pod uwage ze silnik i reszta podzespolow tez miala premiere w czasach swietnosci renuar 11
  13. w Lublinie mam wiecej, jak sie uporam moze wstawie
  14. > jak w temacie > jakie auta mają nawiew dla pasażerów siedzących z tyłu? > na pewno Vectra C oraz Signum > na pewno Nuova Bravo > na pewno Mondeo oraz Octavia IIFL a także z tego co pamiętam Avensis > patrzymy na samochody powyżej rocznika 2004 > PS: niech mi nikt nie wyjeżdża z Jaguarami i Bentleyami oraz podobnymi volvo od chyba s50 w gore
  15. > w jakim sensie? Widać ze jednak O1 poradzil sobie z koziołkiem na płaskim z samym koniem to moim wozkiem (linde h25) pojade
  16. E23

    mokrii odpowiedział koNik na temat - BMW
    > o co chodzi z wtyczką koło prawego halogenu? prawdopodobnie grzałka
  17. E23

    mokrii odpowiedział koNik na temat - BMW
    > ależ bym sobie pomiał takie (felgi do odstrzału) > 745i - czyli M30B35 z turbiną > nawet fotele ma z pamiecią > szkoda że u nas to praktycznie same zgliszcza są na sprzedaż... psychol
  18. mokrii odpowiedział jerro na temat - Motokącik
    > W jaki sposób CCS skręca lepiej niż zwykłe CC ? > Wyjaśnij proszę zagadkę niestety nie ma tu podanych danych nt ogumienia ww wspomnianego pojazdu w roznych wersjach
  19. mokrii odpowiedział jerro na temat - Motokącik
    > Osobiście nie, ale było w rodzinie. Zacznijmy, że to jest trumna na kołach. Najmniejsze uderzenie > kończy się fatalnie, blacharka masakra. wg jakichs testow dawno temu podczas zderzenia 60/40 w SC przezyl tylko alternator wiec porownujac te dwa pojazdy mozesz spojrzec obiektywnie : w zadnym z tych aut nie przezyjesz i wtedy okaze sie ze tico jest lepsze od CC SC ( moze z wyjtkiem CCS ktore lepiej skreca ) >Nawet lusterek bez otwierania szyby nie ustawisz. a co to ma do rzeczy ?
  20. > To jest najgorszy silnik jaki może być w tym samochodzie! Ma bardzo słabe osiągi przy sporym > zużyciu paliwa. ale przynajmniej wyglada i ma rasowe brzmienie
  21. > Świagier mi się na takie coś uparł i koniecznie chce zakupić. > Ma 40 tys. do wydania. > Jakiej wersji trzeba unikać ? > Jaką jest najlepiej "łapać"? > Pomożecie ??? ddis to zdaje sie opel brac V6
  22. 7er

    mokrii odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Takie tam z fejsunia > E32 > F01
  23. > Jakie macie jeszcze dla mnie propozycje w tym segmencie? granica bólu to 50 kzł. suzuki swift
  24. > > cos jeszcze?? chcesz taki filmik tylko z imprezą + koniem pod naczepą i pod gorkę ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.