-
plamy na kostki brukowej z drewna dębowego - czym usunąć
Witam! Jak w temacie - przywieziono mi drewno dębowe do kominka, przyszła ulewa, drewno puściło soki i zostały brązowe oraz czarne plamy na kostce . Czym można to wyczyścić? Próbowałem karcherem i nie schodzi. Pozdrawiam
-
[Y17DT] błąd 0335 silnik ISUZU
Oryginalny czujnik jest nieosiągalny w mojej okolicy Z uwagi na czas, wymieniony na zamiennik włoskiej firmy KW. Zobaczymy, ile wytrzyma Obalam mit pojawiający się na "oplowskich" forach o kasowaniu błędów - po założeniu czujnika błąd znikł, metoda gaz-hamulec nie wykazuje żadnego błędu. Na forach przewija się temat, iż błąd znika po 20 (ewentualnie 30) odpaleniach Dzięki za wsparcie i pomoc
-
[Y17DT] błąd 0335 silnik ISUZU
Witam! Dzisiaj kilkukrotnie zapaliła się na kilkanaście sekund żółta kontrolka auta z kluczem po czym zgasła. Metodą "hamulec-gaz" odczytałem kod 0335. Jestem umówiony na jutro na wymianę czujnika położenia wału korbowego. 1. Czy jest sens podpinania do kompa (koszt 60zł), czy wymieniać "w ciemno"? 2. Czy moja diagnoza jest dobra czy szukać czegoś innego (np. czujnik wałka rozrządu - o ile takowy w silniku 1.7 dti istnieje ) 3. Czy po założeniu nowego czujnika błąd zniknie czy należy go wykasować za pomocą kompa? Dzięki za pomoc EDIT: Doszedł nowy błąd 0370
-
Spalanie, różne stacje.
Na BP dystrybutor wyświetla 10 litrów, w rzeczywistości jest wlane do baku 9.8 l
-
zużyte sprzęgło
podsumowanie: sprzęgło 290 PLN uszczelniacz 25 PLN usługa 295 PLN RAZEM: 610 PLN
-
zużyte sprzęgło
tak, rozrząd, olej, filtry, paski zaraz po kupnie tak, przy kupnie miska i skrzynia były lekko spocone olejem - najpierw wymieniłem uszczelnienie miski, wczoraj wywaliło uszczelniacz wału
-
zużyte sprzęgło
pod domem nakapało 5 kropli przez ostatni tydzień, jak przyjechałem wczoraj do mechanika (10km) to się lało konkretnie (nawet rozrusznik zachlapało)
-
7 tyś zł panda czy.....?
picanto - tylko trzeba dołożyć 1-2 tys.
-
zużyte sprzęgło
a założony 200 km temu LPG mógł mieć wpływ na wywalenie tego uszczelniacza?
-
zużyte sprzęgło
Tak, ten na wale korbowym. Sprzęgło ma teoretycznie 150 tys. km - dokładnie nie wiem, bo kupiłem auto 600 km temu To, że puścił ten uszczelniacz, świadczy o cofniętym liczniku??
-
zużyte sprzęgło
Witam! Wczoraj przy okazji wymiany uszczelniacza wału korbowego, mechanicy nakazali wymianę sprzęgła, ponieważ stare niby jest w fatalnym stanie. Byłem na nie zobaczyć i porównałem z nowym i nie widzę strasznych oznak zużycia. Po czym poznać to zużyte sprzęgło? Nie wiem czy przypadkiem nie chcą mnie naciągnąć na trzy stówki
-
Napęd do bramy Faac 414 - montaż krok po kroku
Muszę zadzwonić do serwisu Faac, bo przy samodzielnym montażu prawdopodobnie następuje utrata gwarancji
-
Napęd do bramy Faac 414 - montaż krok po kroku
Witam! Brama dwuskrzydłowa z marketu, lekka. Chciałbym zainstalować Faac 414 i pytanie - czy dam rade? Proszę o opis skali trudności. Dodam, iż mam już przygotowane rurki do kabli zakopane w ziemi W instrukcji znalazłem coś o spawaniu ramienia napędu do bramy Bardziej boję się programowania centrali. Link do aukcji allegro: http://allegro.pl/naped-faac-414-pelen-zestaw-lampa-2x-pilot-i5125315562.html Pozdrawiam
-
Budynek gospodarczy, drewutnia
> Jest pomysł, by pozbyć się wreszcie pozostałego po budowie blaszaka > Co byście polecili w zamian na składzik narzędzi, kosiarek i drewna. > Może macie namiary na jakieś fajne projekty, firmy które wykonują takie przybytki ... http://epx.com.pl/ mam od nich drewutnię ceny sprawdzisz na ich profilu na allegro drogo, ale można spokojnie 1/4 ceny wynegocjować
-
Cyrkulacja CWU i glowny zawor termostatyczny
> Ale chyba w tym rozwiązaniu tez można cyrkulacje wlaczac / wylaczac według upodoban - czy się myle? to byłoby najlepsze rozwiązanie teoretycznie - przy każdym kranie przycisk działający na zasadzie fal radiowych włączający pompkę na 30 - 40 sekund Jeżeli pompka chodzi cały czas, to są bardzo duże straty ciepła, bo grzejesz tą wodą ściany u mnie taka pompka jest od 3 lat i włączyłem ją raz - jak zobaczyłem spadek temperatury wody, mimo iż jej nie używałem, to po 2 dniach ją wyłączyłem
jerro
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta