Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Witam > Jakie małe auto spełnia te warunki: lanos z gazem
  2. > > to są fotele z Alfy GTV daj no foto i ile?
  3. mokrii odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > To w takim razie gdzie porwnujesz te roznice? > Czym sie rozni tor od ulicy? tym ze po torze jezdzi sie na slikach i wiecej gumy zostaje na asfalcie w zwiazku z tym jest bardziej nagumiony niz ulice w miescie i na skrzyzowaniach MSPANC mam nadzieje ze mnie gajowy, alf czy inna zolta paskuda nie skarci
  4. > tak zapewne będzie lepiej parsk
  5. > oo fajne , ja tego nie mam.w ustawieniach przegladarki czy imageshacka to sie robi ? znajdz se https://chrome.google.com/webstore/search/exif pod inne przegladarki tez znajdziesz ( exif viever/reader )
  6. > > To są dziesiątki kg czy setki ? same wygłuszenia w swifcie gti to ponad 16kg
  7. mokrii odpowiedział CiniO na temat - Motokącik
    > Ale az tak bardzo? Z zalozmy 8mm, u mnie po 20kkm od nwosci prawa opona jest starta o jakies 2mm bardziej na nowy sezon bedzie z lewej ( niekierunkowa )
  8. > tak tak ,ucze sie dopiero :D a po czym to widac ze wiesz jakim, aparatem to robie ? ja np mam taki bajer
  9. > Jako że koledzy wybili mi Smarta powiedzmy z głowy to co powiecie na temat 1007 ? jaki silnik ? z > benzyny ? był taki temat całkiem niedawno http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=286397707&an=0&page=2#Post286397707 jesli moge cos podpowiedziec saxo/106 lub troche wiekszy swift
  10. > to co powiedzieć o tym > skoda mialem okazje tym "jezdzic" wg mnie to sie nadaje tylko dla emeryta bo sie w zakrecie lusterkami podpiera
  11. > Jestem dopiero przed seansem. > Czy tam DB5 dotrzymuje kroku wspolczesnemu Ferrari? nie
  12. > myślę bardziej o czymś takim czyli młodsze, z minimalnym nalotem ale jednak słabsze i może gorzej > wyposażone > o taki jezeli to ma silnik z kodem XEP ( jak nie pomylilem ) to tego sie nie gazuje da sie ale koszta pozniejsze sa znacznie wieksze niz zysk ze spalania tanszego paliwa
  13. > zgadza się ale modele do wyboru przeszły poglądową wizytację małżonki i na to się nie zgadza > absolutnie, kategorycznie i pod groźbą rozwodu moze jakby mialo inny znaczek ? suzuki forenza
  14. > Sukcesem ? Tzn jednym sprzedanym egzemplarzem ? 30stoma (jak sie nie myle ) a nie jest to tanie wozidlo
  15. > Tyle że Citygo możesz porównać do Aygo a nie do IQ citygo jest od iq ledwie 20cm dluzsza i ma ledwie 25cm wiekszy rozstaw osi ledwie co przy wymiarach autek jest prawie 10% dlugosci
  16. > kupilem sobie nowy aparat i kilka fotek napstrykalem > prosze o wyrozumialosc bo sie ucze na poczatek proponuje przeczytac instrukcje obslugi serio potem mozesz sobie kupic cos takiego zgłos sie do kolegi uysy albo zerknij na alledrogo na koniec jak sie odwazysz zapraszam na PG
  17. mokrii odpowiedział Basu na temat - Motokącik
    > Niekoniecznie. Benzynowe suzuki z napędem na 2 kola są robione (albo były jeszcze kilka lat temu) w > Japonii. Pozostałe na Węgrzech. ale jestes pewien tego co napisales ?
  18. mokrii odpowiedział Basu na temat - Motokącik
    > Wiem. dlatego w tytule obydwa podałem. myslalem ze moze nalezysz do frakcji ktora uwaza ze to rozne auta > I ogólnie te 1.9 są ok, pytanie jak z benzynami? stare silniki suzuki byly niezniszczalne, spotkalem sie juz z opinia ( takze na tym forum ) ze aktualne sie nie nadaja do gazowania > I tutaj mnie właśnie ciekawi jakie są opinie ludzi którzy mają z nimi kontakt. no to kaciki fiata i skosnookie
  19. mokrii odpowiedział Basu na temat - Motokącik
    > Witam. > Autko dla Żony, czas już zmienić Lanosa na coś nowszego i te autka się podobają. jest to zaprawde dziwne bo to klony silniki diesla w suzuki to multijety od fiat-a cala reszta to suzuki
  20. mokrii odpowiedział blue_impuls na temat - Motokącik
    > Same śruby montażowe wszystkich tych dupereli ważą z 5kg. w swifcie 16kg to tylko maty wygluszajace jest z czego urywac
  21. > O proszę. Swift z kangurowa ze znaczkiem Holden wygrałeś 3 sekundową pochwałe wzrokową swift byl jeszcze produkowany jako jakis pontiac i geo
  22. > zagadka z cyklu: "znajdź różnice" co to za auto
  23. > pomyliłem justy nie swifta one wszystkie som justy-ny
  24. > pewnie tak > chyba pomyliłem modele:) mk1 japonia mk2 wegry (suzuki swift) mk3 chyba japonia (suzuki ignis) mk4 japonia (daichatsu sirion)
  25. > Tematy znam. Wynika z tego, że komuś napędy nie działają, tylko nie wiem komu. ale przy wiskozie nie ma ze nie dziala jezeli kola przod/tyl zaczynaja sie krecic z inna predkoscia nastepuje spiecie, to po prostu dziala zawsze > Jest jeszcze opcja, że nie umiem jeździć na ręcznym. o to toto to

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.