Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > no więc zakupiłem zgliszcza '69 250SE normalny to Ty nie jestes co sprzedajesz ?
  2. mokrii odpowiedział maagog na temat - Motokącik
    > > A kto to jest Jarek Kruk? I dlaczego miał bym go prosic o sesję nastepnym razem? > Pozdrawiam > AW jarek kruk to nasz kacikowy anonim znaczy miał konto "Yarek" ale usunal znajdziesz pod np www.jarekkruk.pl
  3. jak dobrze widze to to jest V6 i bez turbo
  4. > ważny jest adres zamieszkania jeśli będziesz dalej zameldowany w Polsce to nie będziesz musiał a > chyba nawet mógł zmienić blach w de bo nie będziesz miał zameldowania bładzisz do pol roku pobytu auto ma byc przerejestrowane, niemcy sie czepiaja o lokalny podatek a adres zameldowania to tylko w polsce kogokolwiek interesuje
  5. > Cos mi tu nie do konca sie zgadza info z tej strony. > Code: Wielka Brytania wez to edytuj forum sie rozjechało
  6. > Ta Micra jest o połowę mocniejsza więc pewnie spali więcej. watpie moj swift 1.3 max to 8l noPb w miescie (max przy ) a w spokojnej jezdzie jakies 4.5l
  7. > czym on się rózni od CT 200 - to nie ta sama płyta ? Czy to raczej juz Avensis ? > Te 135k to bez hybrydy ? a chocby tym ze IS jest RWD w przeciwienstwie do CT
  8. > Na razie mam fotki z > backstage, ale jak tylko zdjęcia będą gotowe na pewno tutaj podrzucę. > i jedno na zachętę... ja yebie rig "profi" skad on ta rurke wytrzasnal z ogrodzenia obok ? ile to musialo wazyc
  9. > Fajny silnik z fajną skrzynią. nie zebym sie czepial to jest najdrozsza wersja tego auta ?
  10. mokrii odpowiedział czajnior na temat - Motokącik
    > Jestem ciekaw waszych opinii na temat najlepiej brzmiącego silnika . wolnossace niskoobrotowe V8/10/12
  11. > Panowie co proponujecie dla żony ? to co sie zonie podoba bardziej a @ punto w 4letnim punto znajomego ( nowka kupiony, mały przebieg) wezyki podcisnienia oraz waz do odmy (1.2noPb) byly popekane i sparciale ( zrobione z czegos co tylko z wygladu przypomina gume ) koszt cos kolo 80pln za sztuke +wymiana w moim 14 letnim lanosie sa całe a nie byly wymieniane (znam całą historie auta)
  12. > Jak kazdy, starzeja sie, kiedys tez siwe beda > Udalo mi sie wiecej znalesc > Great Wall Wingle CL - wiekszy niz F250[...] > Haval ... ładne te aniołki
  13. > Było? Coś mi nie chce się wkleić okno z filmikiem, więc daję link... > LAMBO MIURA catches fire
  14. > Ty ale mokrii wie lepiej misiu zajmij sie sobą a najpierw przeczytaj to na co odpowiadasz Quote: a później będzie Rosjanin szaleć w Europie
  15. > A dlaczego mam nie zalewać do pełna? Zawsze tak robię bak w lancerze ile ma 50l ? dolicz +100kg na pełno to juz robi roznice w spalaniu i przyspieszeniu
  16. > ...........raz na 3-4 miesiące optymista chyba ze zalejesz do pelna noPB
  17. > Okolice Białej Podlaski to z tylu to impreza GD sti ? to po polsce to jezdzic nie bedzie
  18. > awiec kierowca jadacy za nim mogl > oczekiwac ze audi pojedzie szybciej i inaczej, niz w rzeczywistosci to zrobil. i pewnie jeszcze wg Ciebie mogl (z racji tego ze podejrzewal) nie zachowac bezpiecznej odleglosci co ?
  19. > > Ja ostatnio dostałem mandat za podwójną ciągłą, bo pojazd przede mną skręcał w prawo, ja przejechał > z jego lewej i gotowe, to oznacza ze byles za blisko pojazdu przed toba jak ja kocham tych kołków co to jada 5m za poprzednikiem i ciezko im pozniej przychamowac auto jak ten przed nimi skreca - w efekcie czego wyjezdzaja na pas z lewej
  20. > > "QUALITY"[...] w PL niestety wciaz pokutuje po peerelowskie przekonanie ze niemieckie jest najlepsze a japonskie i koreanskie jednorazowe > Ja mam swoja teorie, auta ladne, ale te silniki to nie na Oz[...], sloneczka nie lubia, temperatury > jeszcze bardziej[...] EU ma troszeczke łagodniejszy klimat jednak > To takie BMW X1 dla Asia-Pacific. Mazda nie nadarza tego klepac[...] ale w kooperacji z bmw ?
  21. > To jest nie do wiary. IMO ten samochód nie ma absolutnie nic, czym mógłby do siebie przekonywać. > Ani wyglądu, ani silników, ani wyposażenia. Całość jest po prostu już lekko przestarzała i > bezpłciowa. jest ładny, pozatym zdaje sie ze sie całkiem dobrze prowadzi a silniki to imo u oziego maja podstawowy 2.0 > > Jakoś się sprzedaje, ale u nas nie wiedzieć czemu ludzie wolą Kia. Pewnie przez tą "gwarancję" - co > by dowodziło, że ludzie nie potrafią czytać. jest tansza niz hultaj > > IMO fakt, że ten samochód się sprzedaje to fenomen jakiś. IMO nie ma w nim nic ciekawego a cena > jest zaporowa. ma slicznie zadziorny wyglad > Trochę sprzedają, ale bez rewelacji. IMO Craptiva to najwięcej SUVa za takie pieniądze. > > (...)
  22. mokrii odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > wyswietlalo cyklicznie rozne napisy ale czekalem wlasnie na ten jeden jedyny wyjatkowy ze tez toyota do tego dopuscila
  23. > Za dr Selem: Quote: : > Po pierwsze, diesel jest oszczędniejszy. Jego sprawność w procesie spalania wynosi 50%, tzn., że z a teraz porownaj to z nowa generacja silnikow mazda
  24. mokrii odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Ponad 200 nienadzwyczajnych zdjęć niektórych nowości salonu. > Między innymi: co tam jest w tym Lexusie napisane ?
  25. > Auto dla dziewczyny, która dopiero zdała egzamin.. > -do 3-4tyś zł, tradycyjnie suzuki swift 1.0

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.