Zawartość dodana przez mokrii
-
Głupi pomysł + profanacja
> no więc zakupiłem zgliszcza '69 250SE normalny to Ty nie jestes co sprzedajesz ?
-
Replika Lotus 7.
> > A kto to jest Jarek Kruk? I dlaczego miał bym go prosic o sesję nastepnym razem? > Pozdrawiam > AW jarek kruk to nasz kacikowy anonim znaczy miał konto "Yarek" ale usunal znajdziesz pod np www.jarekkruk.pl
-
Coś bym se zbudował.....
jak dobrze widze to to jest V6 i bez turbo
-
Przerejestrowanie z PL do DE i z powrotem
> ważny jest adres zamieszkania jeśli będziesz dalej zameldowany w Polsce to nie będziesz musiał a > chyba nawet mógł zmienić blach w de bo nie będziesz miał zameldowania bładzisz do pol roku pobytu auto ma byc przerejestrowane, niemcy sie czepiaja o lokalny podatek a adres zameldowania to tylko w polsce kogokolwiek interesuje
-
Sprowadzamy samochod z Anglii
> Cos mi tu nie do konca sie zgadza info z tej strony. > Code: Wielka Brytania wez to edytuj forum sie rozjechało
-
Nissan Micra z 1993 roku.
> Ta Micra jest o połowę mocniejsza więc pewnie spali więcej. watpie moj swift 1.3 max to 8l noPb w miescie (max przy ) a w spokojnej jezdzie jakies 4.5l
-
Cennik Lexusa IS 2014
> czym on się rózni od CT 200 - to nie ta sama płyta ? Czy to raczej juz Avensis ? > Te 135k to bez hybrydy ? a chocby tym ze IS jest RWD w przeciwienstwie do CT
-
Sesja :-)
> Na razie mam fotki z > backstage, ale jak tylko zdjęcia będą gotowe na pewno tutaj podrzucę. > i jedno na zachętę... ja yebie rig "profi" skad on ta rurke wytrzasnal z ogrodzenia obok ? ile to musialo wazyc
-
Kupujemy fajny samochod z AK
> Fajny silnik z fajną skrzynią. nie zebym sie czepial to jest najdrozsza wersja tego auta ?
-
Brzmienie silnika
> Jestem ciekaw waszych opinii na temat najlepiej brzmiącego silnika . wolnossace niskoobrotowe V8/10/12
-
Fura dla żony - Punto czy i20 ?
> Panowie co proponujecie dla żony ? to co sie zonie podoba bardziej a @ punto w 4letnim punto znajomego ( nowka kupiony, mały przebieg) wezyki podcisnienia oraz waz do odmy (1.2noPb) byly popekane i sparciale ( zrobione z czegos co tylko z wygladu przypomina gume ) koszt cos kolo 80pln za sztuke +wymiana w moim 14 letnim lanosie sa całe a nie byly wymieniane (znam całą historie auta)
-
Marzec 2013 -co tam sie sprzedalo-jak zawsze China pobilo EU
> Jak kazdy, starzeja sie, kiedys tez siwe beda > Udalo mi sie wiecej znalesc > Great Wall Wingle CL - wiekszy niz F250[...] > Haval ... ładne te aniołki
-
... Miura SV.
> Było? Coś mi nie chce się wkleić okno z filmikiem, więc daję link... > LAMBO MIURA catches fire
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> Ty ale mokrii wie lepiej misiu zajmij sie sobą a najpierw przeczytaj to na co odpowiadasz Quote: a później będzie Rosjanin szaleć w Europie
-
Mitsufiksu Lancer. Co mnie czeka?
> A dlaczego mam nie zalewać do pełna? Zawsze tak robię bak w lancerze ile ma 50l ? dolicz +100kg na pełno to juz robi roznice w spalaniu i przyspieszeniu
-
Mitsufiksu Lancer. Co mnie czeka?
> ...........raz na 3-4 miesiące optymista chyba ze zalejesz do pelna noPB
-
Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> Okolice Białej Podlaski to z tylu to impreza GD sti ? to po polsce to jezdzic nie bedzie
-
Zawracanie "na ręcznym"
> awiec kierowca jadacy za nim mogl > oczekiwac ze audi pojedzie szybciej i inaczej, niz w rzeczywistosci to zrobil. i pewnie jeszcze wg Ciebie mogl (z racji tego ze podejrzewal) nie zachowac bezpiecznej odleglosci co ?
-
Zawracanie "na ręcznym"
> > Ja ostatnio dostałem mandat za podwójną ciągłą, bo pojazd przede mną skręcał w prawo, ja przejechał > z jego lewej i gotowe, to oznacza ze byles za blisko pojazdu przed toba jak ja kocham tych kołków co to jada 5m za poprzednikiem i ciezko im pozniej przychamowac auto jak ten przed nimi skreca - w efekcie czego wyjezdzaja na pas z lewej
-
Marzec 2013 -co tam sie sprzedalo-jak zawsze China pobilo EU
> > "QUALITY"[...] w PL niestety wciaz pokutuje po peerelowskie przekonanie ze niemieckie jest najlepsze a japonskie i koreanskie jednorazowe > Ja mam swoja teorie, auta ladne, ale te silniki to nie na Oz[...], sloneczka nie lubia, temperatury > jeszcze bardziej[...] EU ma troszeczke łagodniejszy klimat jednak > To takie BMW X1 dla Asia-Pacific. Mazda nie nadarza tego klepac[...] ale w kooperacji z bmw ?
-
Marzec 2013 -co tam sie sprzedalo-jak zawsze China pobilo EU
> To jest nie do wiary. IMO ten samochód nie ma absolutnie nic, czym mógłby do siebie przekonywać. > Ani wyglądu, ani silników, ani wyposażenia. Całość jest po prostu już lekko przestarzała i > bezpłciowa. jest ładny, pozatym zdaje sie ze sie całkiem dobrze prowadzi a silniki to imo u oziego maja podstawowy 2.0 > > Jakoś się sprzedaje, ale u nas nie wiedzieć czemu ludzie wolą Kia. Pewnie przez tą "gwarancję" - co > by dowodziło, że ludzie nie potrafią czytać. jest tansza niz hultaj > > IMO fakt, że ten samochód się sprzedaje to fenomen jakiś. IMO nie ma w nim nic ciekawego a cena > jest zaporowa. ma slicznie zadziorny wyglad > Trochę sprzedają, ale bez rewelacji. IMO Craptiva to najwięcej SUVa za takie pieniądze. > > (...)
-
2013 NY Auto Show
> wyswietlalo cyklicznie rozne napisy ale czekalem wlasnie na ten jeden jedyny wyjatkowy ze tez toyota do tego dopuscila
-
noPb vs ON vs N/A vs turbo ale zupełnie inaczej......
> Za dr Selem: Quote: : > Po pierwsze, diesel jest oszczędniejszy. Jego sprawność w procesie spalania wynosi 50%, tzn., że z a teraz porownaj to z nowa generacja silnikow mazda
-
2013 NY Auto Show
> Ponad 200 nienadzwyczajnych zdjęć niektórych nowości salonu. > Między innymi: co tam jest w tym Lexusie napisane ?
-
Co byście doradzili - małe, tanie do jazdy wokół komina
> Auto dla dziewczyny, która dopiero zdała egzamin.. > -do 3-4tyś zł, tradycyjnie suzuki swift 1.0