Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > i zamówione takie cudo 1.6 90 km z 2010 ale odbiór po wpłacie ma juz ?
  2. > dlatego ze dzisiaj zaczynaja robic takie jak 20 lat temu
  3. > A może warto odwiedzić Cinka mimo odległości (nie wiem jakiej)? GD --> SG ~600km w jedna strone
  4. > To by znaczyło, że Niemcy nie lepsi od nas i też drutują a to cos dziwnego ?
  5. mokrii odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Czy jest prawdą że przy częstym korzystaniu z wysokich obrotów, procentowa relacja użycia benzyny > wobec LPG wzrasta ? nie znam sie pytaj na gazowym
  6. mokrii odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Kolega z byłej pracy kupił 1.4 TSI z gazem. Gaz zakładany był u dealera i na całość już z gazem > brał leasing. > Nie ma żadnego problemu > O ile pamiętam, to tłumaczył że auto jedzie czasem na gazie, a czasem na benzynie. I nigdy nie > wiesz na czym bezposredni wtrysk co ktoras dawka to noPb
  7. mokrii odpowiedział Glaca na temat - Motokącik
    > No tak. W instrukcji obsługi kredy gumiarskiej wyraźnie jest napisane, że napisy powinno się robić > na bieżniku opony, ponieważ robienie napisów na boku może spowodować bicie boczne, oraz > niewyważenie skośne. Ale kto by tam czytał instrukcję obsługi kredy. kurdesz musze skoczyc na zaprzyjazniona oponiarnie i poczytac
  8. mokrii odpowiedział Glaca na temat - Motokącik
    > Pokaż gdzie parkujesz, nawypisuję Ci kredą bzdur na kołach i będziesz jeździł zapraszam to moje padło
  9. mokrii odpowiedział Glaca na temat - Motokącik
    > Później człowiek pół roku jeździ z literkami bo ciężko je zmyć. a w czym do jazdy przeszkadza zolta kreda ?
  10. mokrii odpowiedział Glaca na temat - Motokącik
    > litera była na > całe ramię... 99% to wlasciciel auta tak zaznaczyl
  11. > Tak nasi południowi sąsiedzi postrzegają nadal polskie drogi. Tekst pochodzi z wp.pl mam okazje od casu do czasu jezdzic po czeskiej stronie standart jak u nas lub troche gorzej ( na drogach platnych ) na bezplatnych ajk u nas lub znacznie gozej niestety ale pani ktora napisala o brambrowisku chyba nigdy w polsce nie byla ( lub odwiedzala przygraniczne wiochy ) zreszta od czeskiego cieszyna wszyscy na zachod to male niemce ( z wyjatkiem tych ktorzy o tym nie wiedza ) a na wschod jest z koleii slowacja
  12. > Dzięki; staram się jak mogę.
  13. > Coś za często mdlejesz. Połóż sobie zimny kompres na głowę i zawołaj kogoś, kto ma coś do > powiedzenia. nie mdleje padam na ryj żeby mi sie nie spalil w blasku Twojej zajebistosci
  14. > Nie pomogłeś nic a nic. nie ma to jak zadac pytanie wolisz miseczke B czy C miska B http://www.img.chh.pl/large_size/450d7f1cdf34d1bf9bf84b15ca74e571.jpg miska C http://www.moon-pearl.net/wp-content/gallery/szklo/miska-c.jpg
  15. > Ktoś tu ogarnia, jak rozróżnić? Jest invite, invite+, comfort, comfort+... i nie błądź już wiecej
  16. > Na pewno? > Jak robiłem "żółte papiery" do moto, to wymagali wysokiego stopnia oryginalności. Coś się zmieniło? 75% ztcp
  17. > Mówią, że teraz robią "szerokie progi" że trudno wsiąść/wysiąść. Mam nadzieję, że ten wynalazek > pozostał na etapie nieudanego konceptu... Podobnie jak auta z miejscem kierowcy na środku. > Jakaś porażka... no tak porazka
  18. > I na świstku była normalnie napisana kwota polisy za cały rok? nie chce mi sie tego kwitu szukac ale na 99% tak
  19. > Była na cały rok opłacona (przynajmniej na świstku, który dostałem wraz z dowodem rejestracyjnym > nic nie wskazywało, że jest inaczej), a ja korzystałem już wtedy z pełnych zniżek, tj. 60 %. moge ci pokazac taki swistek - tesc oplacal na pol roku ale umowa byla zawarta na rok ( PZU )
  20. > W tamtym roku kupiłem samochód. Po miesiącu przyszło pismo o konieczności zapłaty pozostałej części > ubezpieczenia, choć polisa poprzedniego właściciela była ważna jeszcze na pół roku. polisa byla oplacona tylko na pol roku i musiales doplacic reszte skoro nie wypowiedziales umowy > Pomyślałem, że widocznie tak jest; jednakże ostatnio sprzedałem inny samochód, poszedłem do > ubezpieczalni, a tu zonk - zwrot polisy dla mnie będzie tylko w przypadku, gdy nowy właściciel > ubezpieczy gdzie indziej. tak bo polisa OC jest do auta i tylko nowy wlasciciel moze ja wypowiedziec >albo ktoś mnie ewidentnie robi w siurka sam sie robisz
  21. > ale już jest sprzedany fak ju
  22. mokrii odpowiedział przemty na temat - Motokącik
    > Jeśli kierowca (ten wyjeżdżający z podporządkowanej) udowodni, że twój znajomy miał włączony > kierunkowskaz, to będzie jego (znajomego) wina. jakas podstawa prawna ? i uzupelnij profil
  23. > oj tam oj tam > dreswagena ile i co trzeba zrobic ? > w ogóle to 108 to nie jest prawdopodobnie 1969 tylko 1966
  24. > Witam Szanownych Kolegów, mazda 3 w zasadzie focus a nie ma tak "krzykliwego" wnetrza motor 2.0 ma 150kM

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.