Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział koNik na temat - Kącik 4x4
    > > co sądzicie? działaj
  2. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Skośnookie
    > czemu akurat 60kkm ? jaki jest interwał wymiany plynów w skrzyni i dyfrze ?
  3. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Skośnookie
    > Doklanie tyle co remont czyli jak rozumiem kupiłeś 10letniego 2.5 a/t outback za raptem 30kpln i masz spokoj na 60kkm ? też chce
  4. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Skośnookie
    > 15kPLN peknie ale auto a ile kosztował pojazd ? tak z ciekawosci
  5. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    > ja bym prosił bys nie pisał ustalmy coś - 500X moze mieć napęd na 4 kola i jest klonem renegade czyli jest terenówką ? a 2 sprawa - vodki razem nie piliśmy żebyś mógł sie do mnie łasić
  6. E38

    mokrii odpowiedział Adi20 na temat - BMW
    > koNiu, co Ci się stało? nie czytałeś ? sprzedał wszystkie zabytki kupił 1.4 tsi a na wakacje leci na Madere MSPANC
  7. E38

    mokrii odpowiedział Adi20 na temat - BMW
    > Proszę, niech mnie ktoś zniechęci. co do tej to "prezes" musiał mieć strasznie gruby zad - patrz kanapa po prawej i sie nie postarali przy składaniu deski
  8. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    > ale Renegade to jest terenówka 500x też Quote: Oba auta być napędzane na jedną lub obie osie.
  9. jak w temacie http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-maluch-fiat-126p-1975r-132km-i5261392360.html ile to może być warte ?
  10. mokrii odpowiedział Qubczyk na temat - MotoSport
    > Obecnie mają niezły samochód, ale to trochę ryzykowny wariant, bo będą mieli zupełnie nowy > samochód.... może będzie jak obecny i20... bo oby nie powtórzyli Accenta WRC, którym jeździł > Kuchar - najgorszy wurc jaki był ptaszki cwierkaja ze hultaj wstrzymuje sie z nowym i do czasu az beda miec pewnosc ze bedzie szybszy od fałweja na ta chwile testuja bo łopatki wprowadzili
  11. mokrii odpowiedział simek18 na temat - Motokącik
    > Samochód dla matki, problem w tym, że bardziej podoba jej się cooper a swift to niech sie przejedzie oboma wybierze swifta
  12. mokrii odpowiedział simek18 na temat - Motokącik
    > Co lepsze pod wzgledem technicznym, > Auto dla > kobity wokół komina. zdecydowanie swift
  13. > myslałem ze to Ty > jakiś tekst prawie trafiłeś
  14. mokrii odpowiedział Qubczyk na temat - MotoSport
    > Pięknie by było, najlepiej przy współpracy z jakąś fabryką takim hultajem np > Kajtek by robił za "Loeba", a Robson za "McRae" > Team marzeń marzenia niestety
  15. mokrii odpowiedział Qubczyk na temat - MotoSport
    > A tu Kajtek prawie ugryzł Breena na jego terenie... debiutant widze 2 teamy sponsorowane przez lotos w WRC
  16. >zablokować połączenia z jego numeru? > Debil. daj numer i jeszcze napisz za ile sprzedales chyba se kupie lade
  17. > Mam w sumie trzy przykłady aut w których było LPG i nie za dobrze się to dla nich skończyło. Jeden > to mój Lanos. Instalacja II generacji BRC pilnowana, dbana i regulowana. Silnik złopie olej w > ilości 1l/2kkm. Olej zawsze zmieniany na czas. to lepiej sprawdz ktoredy ci ten olej spi..ucieka (mam dziwne wrazenie ze spod czapki namiedzy 2a3 cylindrem - tak jak u mnie )
  18. mokrii odpowiedział simek18 na temat - Kącik 4x4
    > Ale w którym miejscu konkretnie? takie przyblizone dane
  19. > No jak nie mam....na miesiąc mam, skan mam Ci zrobić? nie masz
  20. mokrii odpowiedział simek18 na temat - Kącik 4x4
    > Niestety wysadzony. Jak będą szły ruskie, pozostanie się tylko okopać co siedzi w tej zmocie ?
  21. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Skośnookie
    > z LPG odkupie forka
  22. > i każda uwaga będzie cenna robiąc zdjecia rób je tak zeby bylo cos na nich widać skosy to sie nadaja do focenia modelek i sportu a nie do aut do katalogu
  23. mokrii odpowiedział slawek55 na temat - Motokącik
    > a jesli przekręce kluczyk do pozycji OFF ? nie zapomnij go wyjąć przed najblizszym zakrętem a na powaznie - stracisz wspomaganie kierownicy i prawdopodobnie sprzegła oraz hamulca wyłącznie silnika nie ma sensu
  24. : biały czy czarny ?? dla mnie bialy
  25. mokrii odpowiedział camel00 na temat - Kącik 4x4
    > PS No i co z tym Pinin em? no co ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.