Zawartość dodana przez mokrii
- GAZ 21 4x4
-
kupilem 2.5T
> czemu akurat 60kkm ? jaki jest interwał wymiany plynów w skrzyni i dyfrze ?
-
kupilem 2.5T
> Doklanie tyle co remont czyli jak rozumiem kupiłeś 10letniego 2.5 a/t outback za raptem 30kpln i masz spokoj na 60kkm ? też chce
-
kupilem 2.5T
> 15kPLN peknie ale auto a ile kosztował pojazd ? tak z ciekawosci
-
Jaki jest sens?
> ja bym prosił bys nie pisał ustalmy coś - 500X moze mieć napęd na 4 kola i jest klonem renegade czyli jest terenówką ? a 2 sprawa - vodki razem nie piliśmy żebyś mógł sie do mnie łasić
- E38
- E38
-
Jaki jest sens?
> ale Renegade to jest terenówka 500x też Quote: Oba auta być napędzane na jedną lub obie osie.
-
delmut widziałeś ? 126p GRALL
jak w temacie http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-maluch-fiat-126p-1975r-132km-i5261392360.html ile to może być warte ?
-
Święta świętami
> Obecnie mają niezły samochód, ale to trochę ryzykowny wariant, bo będą mieli zupełnie nowy > samochód.... może będzie jak obecny i20... bo oby nie powtórzyli Accenta WRC, którym jeździł > Kuchar - najgorszy wurc jaki był ptaszki cwierkaja ze hultaj wstrzymuje sie z nowym i do czasu az beda miec pewnosc ze bedzie szybszy od fałweja na ta chwile testuja bo łopatki wprowadzili
-
Mini cooper vs swift
> Samochód dla matki, problem w tym, że bardziej podoba jej się cooper a swift to niech sie przejedzie oboma wybierze swifta
-
Mini cooper vs swift
> Co lepsze pod wzgledem technicznym, > Auto dla > kobity wokół komina. zdecydowanie swift
-
Espero. Autko, które praktycznie zniknęło z ulic.
> myslałem ze to Ty > jakiś tekst prawie trafiłeś
-
Święta świętami
> Pięknie by było, najlepiej przy współpracy z jakąś fabryką takim hultajem np > Kajtek by robił za "Loeba", a Robson za "McRae" > Team marzeń marzenia niestety
-
Święta świętami
> A tu Kajtek prawie ugryzł Breena na jego terenie... debiutant widze 2 teamy sponsorowane przez lotos w WRC
-
Sprzedaż samochodu, kupujący się rozmyślił...
>zablokować połączenia z jego numeru? > Debil. daj numer i jeszcze napisz za ile sprzedales chyba se kupie lade
-
kalkulacje gaz/benzyna/diesel jak liczyć opłacalność?
> Mam w sumie trzy przykłady aut w których było LPG i nie za dobrze się to dla nich skończyło. Jeden > to mój Lanos. Instalacja II generacji BRC pilnowana, dbana i regulowana. Silnik złopie olej w > ilości 1l/2kkm. Olej zawsze zmieniany na czas. to lepiej sprawdz ktoredy ci ten olej spi..ucieka (mam dziwne wrazenie ze spod czapki namiedzy 2a3 cylindrem - tak jak u mnie )
- Bunkier
-
Auto z D - można jeździć?
> No jak nie mam....na miesiąc mam, skan mam Ci zrobić? nie masz
- Bunkier
- kupilem 2.5T
-
Młodsza Skoda Fabia 1.2 TSi - mój test.
> i każda uwaga będzie cenna robiąc zdjecia rób je tak zeby bylo cos na nich widać skosy to sie nadaja do focenia modelek i sportu a nie do aut do katalogu
-
hamowanie silnikem
> a jesli przekręce kluczyk do pozycji OFF ? nie zapomnij go wyjąć przed najblizszym zakrętem a na powaznie - stracisz wspomaganie kierownicy i prawdopodobnie sprzegła oraz hamulca wyłącznie silnika nie ma sensu
-
pajero 2014 - możecie wybić mi to z głowy ?
: biały czy czarny ?? dla mnie bialy
-
Małe, budżetowe 4x4
> PS No i co z tym Pinin em? no co ?