Zawartość dodana przez mokrii
-
Nowy Avensis!
a gdyby była, to miałbyś M/T?
-
Nowy Avensis!
ty inny jestes ile by Cie wyniosla doplata do A/T w gt ??
-
Nowy Avensis!
a to ciekawe - znam kilka osob i wszyscy ktorzy jeździli z A/T twerdzą ze manualnej nie wiecej kupią
-
Światła przeciwmgłowe po raz któryś tam.
> Jechalem kiedys przez miasto wieczorem w takiej mgle ze drogi 5 m od auta nie bylo widac usciślijmy ostropa czy zerniki to miasto tylko z nazwy
-
Światła przeciwmgłowe po raz któryś tam.
> Czytaj!!! > Przednie przeciwmgłowe nie tylne. > Czy jest jakaś podstawa prawna nakazująca wyłączanie przednich świateł przeciwmgłowych w > obszarze zabudowanym? czytaj - nie ma ale jako że są to swiatła przeciwmgłowe to mozna uzywać we mgle, przy zmniejszonej przejrzystości powietrza, a po zmroku także na drogach krętych oznaczonych znakiem
-
Światła przeciwmgłowe po raz któryś tam.
3. Kierujący pojazdem może używać tylnych świateł przeciwmgłowych, jeżeli zmniejszona przejrzystość powietrza ogranicza widoczność na odległość mniejszą niż 50 m. W razie poprawy widoczności kierujący pojazdem jest obowiązany niezwłocznie wyłączyć te światła. w mieście jeszcze nie widziałem zeby mgła była taka ze nastepnej latarni nie widać
-
kupilem 2.5T
> LPG będzie? juz jest - IMO zresztą wszystko jest w wątku
-
skręt na skrzyżowaniu - który pas można zająć i dlaczego
> Dowolny skręcając w lewo. W prawo zawsze najbliższy prawej krawędzi jezdni. podaj podstawe prawna
-
RALLY ITALIA SARDEGNA
> ja mu bardzo kibicuję Fajnie by było jakby "Kiwi" wygrał. Na razie jest na dobrej drodze. > Niestety Ogier jest bliskoo.. powinienem chtyba zacząć grać w nielosowe gry hazardowe Quote: (17:35) Paddon obrócił się i miał problem z ponownym uruchomieniem samochodu. W rezultacie stracił 21 sekund i spada na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej, a prowadzenie obejmuje Sebastien Ogier. 40 sekund kary dla Latvali (18:10) Fin wystartował o 4 minuty spóźniony i walczy tylko o przetrwanie. Na 2. splicie traci 35 sekund do Ogiera.
-
RALLY ITALIA SARDEGNA
> Widać, że było mocno. wyjdzie jak zwykle Paddon uszkodzi auto Latvala "przypadkiem" popełni bład i Seb znów rajd wygra fcuk no chyba ze Hayden nie uszkodzi auta
-
no i bum...
> dużo. ale niektórym to nie pomaga z czystej ciekawości pytalem pytanie dodatkowe :bondynka? ]
-
no i bum...
> Kursantka dostala polecenie zeby zwolnic przed rondem... to zwolniła. ile godzin jazd juz miała?
-
No to się chłop długo nie nacieszył nowym autem....
> Zależy, na którym biegu... auto znajomego 160kmph nie osągnie na żadnym biegu ( ma 6) sie konczy na 145kmph
-
Nowa Dacia kombi...
> > chodzi o śnieg wpadający do środka ? też do tego miałem niewatpliwa nieprzyjemnosc kilka razy odkuwac uszczelki ( żaden silikon i inne smarowanie przy -20°C nie da rady) przy zamazajacym deszczu do tego drazniacy swist przy autostradowych aktualnie auto ze "schowanymi" drzwiami i żaden z wymienionych nie wystapił
-
Nowa Dacia kombi...
> Szczerze: komu to przeszkadza, oprócz oczywiście twojej skromnej osoby. prawdopodobnie każdemu kto posiadał auto z zachodzącymi na dach ramkami, a nie jest szczesliwym posiadaczem garażu i przeżył z takim autem przynajmniej jedną snieżną zime miałem 2 takie auta przez w sumie 8 lat > zapewne jest to jedna z wielu wad to doczytałeś ?
-
Nowa Dacia kombi...
> > LOGAN MCV jak każda dacia ma dla mnie wade wykluczajacą zakup mianowicie drzwi a konkretnie obrys drzwi zachodzacy na dach zapewne jest to jedna z wielu wad - ale dla mnie ta jest na tyle istotna ze auta z zachodzacymi na slupek i dach drzwiami nie kupie
-
Luźne gatki... czyli rozmyslania nad V8
> jakies propozycje? volvo
-
nowe twingo - wrazenia.
> jasne, pewnie w AWD jest jeszcze gorzej . wiesz dlaczego maluch w zimie zwykł dojezdzać tam gdzie auta z FWD mogły tylko pomarzyć ? własnie z powodu silnika z tyłu i napedu na tył
-
Fiat AEgea
> Lepiej, czy gorzej? https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hph...amp;oe=5606BAB4
-
Rajd Portugalii
> Kurde, co wszyscy z tym nowym samochodem??... a bo taki niepobijany
-
A może by tak królową lawet kupić?
> Pewnie za złe parkowanie auto service a nie ichnie police ale możesz mieć racje tyle ze sbROO widziałem w warsztacie i chyba passerati tez tam stały
-
Wielka szansa na tani zakup przyszłego klasyka
> Identycznie było i czasami jeszcze jest z samochodem Fiat Uno Clip, w którym zamontowano jakiś > litrowy brazylijski silnik. Żeby coś do tego silnika dostać to podobno trzeba prawie do > Brazylii jechać. masz racje - podobno miałem styczność - nie było żadnych problemów
-
Rajd Portugalii
> Nie spojrzałem że to wg kolejności startowej > Dzięki za czujność. Poprawiam . moderator
-
A może by tak królową lawet kupić?
off top > Szczytem była sytuacja w CRO kiedy na parking przy autostradzie zajechały dwie lawety...zgadnij po > jakie pojazdy. w ubieglym roku na lewetach w okolicy makarskiej widzialem 3 pojazdy na polskich blachach 2 passaty i subaru legacy trustorybro
-
[New] Camaro 6
> Quote: > Od 1:02. Czyżby nowe Camaro nie skręcało? nie pomoze koni kupa gdy kierowca dupa pieknie przydzwonił