Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. @@ppmarian - ten turbo forek to z racji AT chyba bezpieczna opcja? Czy sie mylę? klaptaptap
  2. to moze dla odmiany a co powiecie o tym turbo forek
  3. ok dzieki, mam blisko to podjade (Piotrek501 181 814) a o tym co mozna powiedziec http://allegro.pl/show_item.php?item=5918395664#08d84d9813(tak widze ze blotnik gnije )
  4. Kraków
  5. jak rozumiem ta samą pancerną jednoske masz w legacy ( tyle ze z T) ? i jak to ma sie do tego ze w Twoim lgc silnik był zmieniany, zauwaz ze ten tez jest spiety z AT (co sprawdzac i czego szukać ) ?
  6. silnik wiem i sie obawiam stąd pytanie @@ppmarian coś dodasz ? a tak swoja drogą ile ma kosztować 13letnia impreza z ameryki ? to nie STI
  7. mokrii odpowiedział iwik na temat - Motokącik
    ładny ale jak napisał Marek - z pacifica nie ma nic wspolnego
  8. pytanie głównie do urzyszkodników sbROO impreza 2.5 aczkolwiek pozostali tezmoga coś napisać
  9. mokrii odpowiedział Pers na temat - BMW
    gaz to zuo? ile ?
  10. bo to CVT - ze wyje i td a wystarczy nie cisnąć do oporu gazu
  11. Kizashi z automatem i 4wd ? To ja bym sie nie zastanawial tyle ze one chyba niegazowalne są :| sprawdź na klubsuzuki.pl klaptaptap
  12. u fiata to chyba Qubo, jedyny znany mi urzyszkodnik pozbył sie tej taczki po pół roku ( ale zadowolony to ze 4 miesiace chodził )
  13. Chwile temu zator przed przejściem zatrzymuje sie na pasy wchodzi piesza mija moje auto, w przeciwnym kierunku są 2 pasy (od 10metrow ) na pasie wewnętrznym auto sie zatrzymuje na pasie zewnętrznym widzę jak baba zaczyna wyprzedzać (z prawej) chwila zawachania pieszej i dzieki temu nie leżała pod tym autem - baba w aucie wielkie zdziwienie klaptaptap
  14. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    @@Fixxxer rozumiem że 3d może przeszkadzać - ale ze nieekonomiczne <8 lnopb to dużo? :D klaptaptap
  15. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    @@RWicik na nauce jazdy uczą tez by bieg w górę zmieniać przy 2,5krpm klaptaptap
  16. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    @@grogi nie podpowiadaj ;D Przywracasz mi wiarę w ludzi klaptaptap
  17. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    nie sa takie skrzyzowania ze trzeba sie pred linia zatrzymac wczesniej, i tacy kierowcy ktorzy potrafia skutecznie zablokowac ruch bo zatrzymuja sie tuz przed i sygnalizatora nie widzą i po co ten język nienawiści ? wyluzuj łikendzik mamy za chwile kolejny dlugi łikend a Ty sie spinasz
  18. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    ironię wyczówam a ktos Ci nakazuje stac na tej (tuż przed) linii/ą ? oparcie fotela w pionie - glowa wyżej
  19. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    nie wiem czy ma inne ustawienie - na pewno ma inne (kubełkowe) fotele problem z sygnalizatorem nad pasem to nie problem - bo skoro stoisz pierwszy to nie musisz dojeżdzać pod sam sygnalizator
  20. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    trzebabyło brać Sport-a to bys sie na stałe przesiadł
  21. mokrii odpowiedział Fixxxer na temat - Motokącik
    kilka dni temu zrobiłem traske 300km Swiftem sport mam 177 i nie miałem dyskomfortu - a fotel ustawiam pionowo
  22. ok rozumiem :D Tobie jest potrzebne cos co ma wieksza szybe - jakis citroen z panoramą - albo Cabrio silnik z A/T nie pracuje w innym zakresie - skrzynia A/T ma inne przełożenia i dlatego nie potrzebuje 5biegow
  23. tak z ciekawosci ile masz wzrostu? bo w swicie po opuszczeniu siedzenia max w dół (lubie nisko) mam ponad 20cm od glowy do dachu ( a oparcie prawie pionowo )
  24. Było :D konik na mk wrzucał klaptaptap

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.