Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. a tobie to sie zdaje czemu pytałem ?
  2. kup dwa i przyslij mi do polski jak 1 sprzedam to oddam kase :D
  3. a może Legaś ? http://otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-2-0-lpg-138km-automat-tryb-reczny-sport-niecofany-licznik-ID6yiJTF.html
  4. spitfire to mozna bez problemu wjechać to vw t4
  5. u mnie po wiosce poprzednia generacja jezdzi <3- kiedys go odkupie gada pieknie
  6. wszystko pieknie tyle ze juz było a co do samych zdjęć - a gdyby pod maciejem postawic "szałwie" ? no ale to juz z Januszem dogaduj
  7. czy ty nie pisałes cos o samozaoraniu ?
  8. mokrii odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    wiki podaje ze to ekoflex w pierwszej gen tez opel wkladał swoje silniki
  9. mokrii odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    splash lub klon agila - uwaga w agila sa silniki opla
  10. Imo mgf jest chyba największy ale czy tak jest klaptaptap
  11. mokrii odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    i kurde troche odrzuca
  12. oczy mnie wypadli troche im ta mazda3 nie wyszła
  13. ty ale ta to @@koNik -owa jest
  14. mokrii odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    a coś na temat autka ?
  15. To jednak wolałbym FJ ;D klaptaptap
  16. 2002 2006 klaptaptap
  17. To to samo (klony) czy mi sie tylko wydaje ? klaptaptap
  18. jak sie nie myle to : @asche
  19. espace albo eurobus ?
  20. dawno temu znajomy ( zreszta siedzi na tym forum) zadał mi proste pytanie jak nie teraz to kiedy, jak bede miał 50kę, a jak nie dożyje ? tak wiec masz chęć to co Cię ogranicza ? swoja drogą fajny ulep
  21. te a ty co zacieszasz ? w ?
  22. mokrii odpowiedział Fili_P na temat - Motokącik
    No właśnie co? Nieuważnie czytałeś, czy cos innego lada kalina to lada kalina a niva to niva
  23. mokrii odpowiedział Fili_P na temat - Motokącik
    najwidoczniej czytałeś nieuważnie oraz W zeszłym roku na nowe auto spod znaku Łady zdecydowało się 1181 niemieckich nabywców. Większość wybierała klasyczną Ładę 4x4 czyli unowocześnioną odmianę poczciwej Nivy (prawa do tej nazwy są obecnie w posiadaniu Chevroleta).
  24. Suzuki wagonR+ czyli protoplasta agila klaptaptap

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.