Zawartość dodana przez mokrii
- nowa Łada
- nowa Łada
-
Citroen Saxo VTS - warto?
Będzie gniło, wszystkie które znam jeżdżą na noPb Jak nie chcesz to daj kontakt
-
Subaru Impeza 2017 concept - Chicago Motor Show
no patrz na tym samym forum twierdza tez ze 1.6 tez byly fwd czyli userzy z forum SIP sie mylą
-
Subaru Impeza 2017 concept - Chicago Motor Show
Ztcw to impreza była juz oferowana z napędem fwd Wiec zostaje tylko bokser/flat engine
-
Subaru Impeza 2017 concept - Chicago Motor Show
ja to juz gdzieś widziałem....... przod nu volno xc90 bok mercedes A tył renalut megane ogolnie ładnie ale..... no nie gada ot kolejny zwykły kompakt z tym ze to concept i ze zdjecia -- bo na WRX też psioczyłem a jak zobaczyłem na zywo to było
-
Niedrogie auta z ładną linią nadwozia ale...
o ActyonSports zapomniałeś?
-
od czego zaczać remont
najpierw pomaluj
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
@@ppmarian - jeszcze jedno pytanie czym sie różni taka amerykańska impreza outback od normalnego GD kombi w sensie to tylko plastiki czy jakies inne nastawy zawiasu lub amory wachacze sprezynki ? i dlaczego tego silnika nie montowali w forku ?
- Chrysler Royal Highway Patrol
- Chrysler Royal Highway Patrol
-
Niedrogie auta z ładną linią nadwozia ale...
hehe wątek o gustach mi np bardzo podoba sie linia sbROO impreza GD i sbROO legacy spec B no ale 13lpg to to pali jak stoi ale może hyundai XG ? http://bestcarmag.com/makes/Hyundai/XG
-
Kosmodrom w wersji amerykańskiej
plastikowy dolot 0.o jest gdzie zamontować klapkę ?
-
Fordowi zdjęciooglądacze
ja sie nie znam ale Ford Ka w 2013/4 w polsce był sprzedawany za 27kpln ( 1.2 klima) czy uwazasz ze Ka przyciągniete z francji (z niewiadomą przeszłością ) jest dobrą ofertą?
-
Camry '95 III 3.0, czyli XV10 + 1MZ-FE - kto mi wybije z głowy?
z przodu to sie nic nie zgadza lampy inne, zderzak inny, nakładka zderzaka chyba orginał maska inna
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
gdyby to bylo takie proste umawiałem sie z gosciem kilka razy źle probowałem sie umowić z gosciem kilka razy - miał do mnie zadzwonić jak edzie miał chwile czasu na naszym rynku 2.5 w imprezie to unikat ztcwidze zatem niech se ten unikat trzymie
- Opel GT Concept - moze jeszcze cos z GM bedzie...
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
teraz znowu wisi za 7900
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
A to co za cudo ? http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-1-6-turbo-150-koni-4x4-ID4p1VsD.html#c3f41d9c88 klaptaptap
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
- jak wielką wtopą może być to sbROO
dobra a skad roznice w mocy ?- jak wielką wtopą może być to sbROO
@@alastair - sprawdz cene w pierwszym poscie umieszczałem to ogłoszenie z ceną 8900 w miedzyczasie pojawiło sie z cena 9900 i 10900 i jesli sie nie myle to ja juz ta impreze widzialem w ogloszeniach z rok temu za 16000 i teraz tak czy ktoś z daleka mógłby zadzwonic i sie dowiedzieć gdzie to auto stoii ? gość nie chciał mi powiedzieć - po stwierdzeniu ze mam max 30 min zeby auto zobaczyć dzwoniłem juz kilka razy o roznych porach i chyba typ auta sprzedac nie chce - albo jak obstawiam - to auto to tylko wabik typu pan przyjedzie pan zobaczy a w tak zwanym miedzyczasie sie sprzeda i może pan zobaczy coś innego ( bo pan z daleka przyjechał ) w sensie ze być może podrzędna handlarzyna oczywiscie to tylko moje niczym nie potwierdzone domysły a post w żadnym przypadku niczego nie sugeruje ani nikogo mam nadzieje nie oczernia- jak wielką wtopą może być to sbROO
heh tapatalk cos spierzepsul to jeszcze raz @@ppmarian - napisz mnie prosze, w tym http://moto.gratka.pl/tresc/19276005.htmllegacy siedzi ten sam silnik co wspomniany w 1 poscie ? dlaczemu inną moc ma ?- ABS - nie zawsze pomaga
yhym udowodnij- Jaki samochód do 45kzł
- jak wielką wtopą może być to sbROO
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.