Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. a seryjnie ile to to ma ?
  2. znam tyle ze z autami to sie srednio sprawdza
  3. dalej nie chcesz sprzedac ?
  4. Postaraj sie doczytać watek do konca, i ewentualnie napisz cos o saabaROO :D
  5. mokrii odpowiedział kox na temat - Motokącik
    skoda fabia 2
  6. a o saabaru sie wypowiesz ? http://otomoto.pl/oferta/saab-9-2x-saab-9-2x-zamiana-zarejestrowany-w-kraju-gaz-ID6yk98D.html#fb213513c9
  7. saabaROO http://otomoto.pl/oferta/saab-9-2x-saab-9-2x-zamiana-zarejestrowany-w-kraju-gaz-ID6yk98D.html#fb213513c9 coś dziwnego widać? ( uprzedze pytanie na SIP mam jakiś dziwny problem i nie umiem sie tam zalogować)
  8. @@ppmarian wie kolega jakie sa roznice miedzy gd a saabem 9-2 ? klaptaptap
  9. mokrii odpowiedział tomecki na temat - Motokącik
    cena czyni cuda - gdyby nie to ze nie chce passata to moze bym i kupił
  10. http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0-boxer-4x4-gaz-sekwencja-klima-skora-elektryka-piekny-zarej-zamiana-ID6yrmKj.html#contact-form coś dziwnego widać ?
  11. mokrii odpowiedział janusz na temat - Motokącik
    korozja w e46 e46 rost i e46 rust doaja podobne obrazy w goo o mocowaniu tylnych sanek to pewnie tez bujda ?
  12. mokrii odpowiedział janusz na temat - Motokącik
    e46 jest zrobione z "papieru" jakbym miał wybierac tylko z tych to audi
  13. legacy H6 ?
  14. mokrii odpowiedział steyr na temat - Motokącik
    jechałem w niedziele z DW jeszcze chuyba jest
  15. mokrii odpowiedział steyr na temat - Motokącik
    to omijaj węzeł sośnica ! utkniesz na 100% :skromny w prosty i w miare bezproblemowy sposób - A4 --> dtś 902 ---> dk 88 i wlatujesz na A4 na węźle kleszczów
  16. kolega od zawsze nie poleca aut marki daiajatsu ( jakiś klon toyoty) bo sie boi ze jak ludzie zaczną kupować to mu czaęsci braknie i bedzie musial nawet 4 i pół dnia czekać a jak nie kupisz dajajatsu to zostaje micra - ale tu uwazaj na korozje i łancuszek w 1.0
  17. jeżdziłem poprzednim modelem SWIFT jezdziłem almera n15 jezdze lanosem - ktory przy tych poprzednich jest mega cięzki każde auto bedzie latac po pasie jak sie nie umie jeździć to moze tez byc wina kiepskich opon czy nastaw zawieszenia - ale uwaga mówimy o tanim aucie
  18. jakie to ma znaczenie przy wadze do 950kg i srednim wg producenta (japonczyki mniej kłamią) 6l
  19. o, macie cascada w PL klepane
  20. generalnie to to skrzyzowanie jednak omijam
  21. tam jest ddr ale sie kończy @ ja nie tnę na przestrzał, za sygnalizatorem wjezdzam na ukos na jezdnie i lecę dalej na wprost :D
  22. kielnia oznacza ze masz ustapic pierszenstwa - a pierszenstwo może miec zarówno ten z prawej jak i z lewej, tu masz prawidłowo ustawione znaki - ustepujesz temu z prawej ----------------------- znaki tez sa nieprawidlowo postawione, imo powinny byc tylko 2 skoro to jednokierunkowa jest
  23. niby powinien stać znak skrzyżowanie równorzędne ale imo i w tym przypadku jest poprawnie tyle ze biorac pod uwage ze nie kazdy rowerzysta wie co oznaczaja te slupki z jakimis dziwnymi tablicami - a nie kazdy kierujacy wie ze znaki dotycza wszystkich a nie tylko aut to moze byc dziwnie
  24. to teraz uważaj ! zasada jest dokładnie taka sama jak z pieszym - pieszy wchodząc na jezdnie ma sprawdzić czy nie wejdzie pod koła jadącemu rowerzysta nawet jadąc po DDR przejezdzajac przez jezdnie nie ma pierszeństwa - pierszeństwo nabywa w momencie wjechania na przejazd ( analogicznie - pieszy nie ma pierszenstwa - nabywa je wchodząc na pasy ) jeżeli rowerzysta nie upewni sie ze moze przejechać i wjedzie pod pojazd to jest winnym spowodowania kolizji/wypadku
  25. na jakiej podstawie ? imo tak własnie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.