Zawartość dodana przez mokrii
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
wy z @Polarny to widze macie problem nie z AT a ogolnie z operowaniem pedałami zgadzam sie z wami i z redaktorzynami testujacymi CVT że wam wyje skoro sie nie umie dodać tylko tyle gazu ile potrzeba i sie cisnie do oporu pedał przyspieszenia ma też inne położenia miedzy 50 a 80 to mi auto przyspieszy bez zmiany biegu
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
w ciezarowkach ciezej zabić sprzeglo tak to ironia bo rozumiem ze jestes pewien tego co napisales
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
dawno temu mialem okazje jechac audi80 benz AT raczej nie sadze zeby miał wiecej jak 90km i jakoś uciazliwosci nie widzialem, pozniej jezdzilem omega a AT 2.0 tez bez problemu aktualnie w forku nie mam jakos nadmiaru a i sama skrzynia archaiczna
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
Czasy gaźnikowców co to trzebabylo sie rozpędzić i puszczać na luzie by zaoszczędzić to tak z 35lat temu minęły.
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
zgaduje ze masz w ktoryms z aut? czy miałes - w czym ?
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
jak tu sie ankiety robi ? no więc mam posiadam i w nastepnym pojezdzie tez bede miał, czy może miałem ale wole (hyhyhy) mieć kontrole nad autem podzielcie sie własnymi przemysleniami
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
No pewnie masz racje :D ale i tak z chęcią bym zobaczył jak sie zachowa
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
szkoda ze mam tak daleko bo bym z checia sprawdził jak zachowuje sie forek AT
-
Lista nas Skosnookich
wróciłem Subaru Universal Vehicle Forester 2006 AT +LPG
- Pojazd przygotowany do rejestracji, koszt zarejestrowania...
-
Co moze byc przyczyna takiego zużycia opony?
Calkiem prawdopodobne letnie gumy mialem mocno po bokach zjechane - a dlugi czas na niedopompowanym jeździłem
-
Koniec ery galopującego downsizingu?
Ja oczekiwalem ze jak wsiądę do 75kM turbodiesla to nie będę się męczył za kierownicą, bo w 70kM benzynowym swifcie się nie męczyłem, a jednak tak nie było - 1.3cdti w fiacie to dramat i jakbyś nie zauważył porównuje do 1.3 w suzuki
-
Koniec ery galopującego downsizingu?
błąd miałem 70kM w swifcie - 75kM w almerze - aktualnie 100kM w lanosie ---- kazdym jezdziło sie przyjemnie nowe punto 1.3cdti ( czy jak to sie we fiacie nie nazywa) to dramat - uzyteczny zakres obrotów to jakieś 600 - miedzy 2000 a 2600 poniżej nic sie nie dzieje - mocy brak powyzej jest jeszcze gorzej - bo kreci i klekocze a jechac nie chce dramat
-
Koniec ery galopującego downsizingu?
jeździłem 1.3 w punto - dramat
-
Audi TT 3.2 LPG
55$ za liter amazon a pewnie pojemnosc to ze 3 litry + filtr +usługa sie zbiera
-
Audi TT 3.2 LPG
z tym ze to normalna cena w AT przy dynamicznej wymianie, a masz zdaje sie automata ?
-
Pierwsza jazda ARG czyli randka z Julką
ja wiem ze sie to troche u fiata pozmienialo ale cuore sportivo to chyba nigdy nie miało być premium ?
-
2017 Honda CR-V
zajeśliczna i zapewne dobrze jest policzona pojemność układu chłodzenia :D
-
Na co byście zmienili Astrę H ?
legacy spec B z H6 jest bardzo dynamiczne, w 90% ma AT a stały 4x4 jest w kazdym o takie wg mnie bardzo ładne wnętrze ale (z takim budzetem) długo bedziesz szukał
-
Jeep Renegade - ostre hamowanie
ciekawe jak to sie zachowa przy awaryjnym w zakręcie 0.o a pewnie poprawia wsadzajac mniejsze tarcze/klocki/ zaciski ;l pytanie czy 500x tez robi stoopie ?
-
Sprzedaż inaczej
do zdaje sie 1200 takie transakcje sa bezpodatkow ale dopytaj we własciwym us
-
Audi TT 3.2 LPG
ktorys z kolegow handlujacych czesciami wstawiał tu screeny faktury za czesci rozrzadu do 3.2 "tani" w tym przypadku to pojecie wzgledne
-
[RIO] Oczko do holowania ;)
schyl sie kobieto ! oczko może byc jak lanosie/swifcie/almerze/ i pewnie milionem innych aut z lat 90 widoczne pod zderzakiem kia upiorus ma oczko z przodu tak a kija cerato z tyłu tak widzisz ?
-
[RIO] Oczko do holowania ;)
Jest zapewne widoczne schyl się kobieto klaptapatap
-
Jakie szybkie auto do 1600cm3
nieuważnie czytasz swift gti robi setke w niskie 7 to co mars kupił to justy 4wd z silnikiem G13B ( jak sie nie myle to wiem o ktory egzemplarz chodzi ) i robi on 100 na 2 biegu ( skrzynia z 8v ) w okolicy 8s i tak swift/justy gti jest szybsze od opla astra gsi - sprawdzane