Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. wy z @Polarny to widze macie problem nie z AT a ogolnie z operowaniem pedałami zgadzam sie z wami i z redaktorzynami testujacymi CVT że wam wyje skoro sie nie umie dodać tylko tyle gazu ile potrzeba i sie cisnie do oporu pedał przyspieszenia ma też inne położenia miedzy 50 a 80 to mi auto przyspieszy bez zmiany biegu
  2. w ciezarowkach ciezej zabić sprzeglo tak to ironia bo rozumiem ze jestes pewien tego co napisales
  3. dawno temu mialem okazje jechac audi80 benz AT raczej nie sadze zeby miał wiecej jak 90km i jakoś uciazliwosci nie widzialem, pozniej jezdzilem omega a AT 2.0 tez bez problemu aktualnie w forku nie mam jakos nadmiaru a i sama skrzynia archaiczna
  4. Czasy gaźnikowców co to trzebabylo sie rozpędzić i puszczać na luzie by zaoszczędzić to tak z 35lat temu minęły.
  5. zgaduje ze masz w ktoryms z aut? czy miałes - w czym ?
  6. jak tu sie ankiety robi ? no więc mam posiadam i w nastepnym pojezdzie tez bede miał, czy może miałem ale wole (hyhyhy) mieć kontrole nad autem podzielcie sie własnymi przemysleniami
  7. No pewnie masz racje :D ale i tak z chęcią bym zobaczył jak sie zachowa
  8. szkoda ze mam tak daleko bo bym z checia sprawdził jak zachowuje sie forek AT
  9. mokrii odpowiedział kozmin na temat - Skośnookie
    wróciłem Subaru Universal Vehicle Forester 2006 AT +LPG
  10. Calkiem prawdopodobne letnie gumy mialem mocno po bokach zjechane - a dlugi czas na niedopompowanym jeździłem
  11. Ja oczekiwalem ze jak wsiądę do 75kM turbodiesla to nie będę się męczył za kierownicą, bo w 70kM benzynowym swifcie się nie męczyłem, a jednak tak nie było - 1.3cdti w fiacie to dramat i jakbyś nie zauważył porównuje do 1.3 w suzuki
  12. błąd miałem 70kM w swifcie - 75kM w almerze - aktualnie 100kM w lanosie ---- kazdym jezdziło sie przyjemnie nowe punto 1.3cdti ( czy jak to sie we fiacie nie nazywa) to dramat - uzyteczny zakres obrotów to jakieś 600 - miedzy 2000 a 2600 poniżej nic sie nie dzieje - mocy brak powyzej jest jeszcze gorzej - bo kreci i klekocze a jechac nie chce dramat
  13. jeździłem 1.3 w punto - dramat
  14. mokrii odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    55$ za liter amazon a pewnie pojemnosc to ze 3 litry + filtr +usługa sie zbiera
  15. mokrii odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    z tym ze to normalna cena w AT przy dynamicznej wymianie, a masz zdaje sie automata ?
  16. ja wiem ze sie to troche u fiata pozmienialo ale cuore sportivo to chyba nigdy nie miało być premium ?
  17. mokrii odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    zajeśliczna i zapewne dobrze jest policzona pojemność układu chłodzenia :D
  18. legacy spec B z H6 jest bardzo dynamiczne, w 90% ma AT a stały 4x4 jest w kazdym o takie wg mnie bardzo ładne wnętrze ale (z takim budzetem) długo bedziesz szukał
  19. ciekawe jak to sie zachowa przy awaryjnym w zakręcie 0.o a pewnie poprawia wsadzajac mniejsze tarcze/klocki/ zaciski ;l pytanie czy 500x tez robi stoopie ?
  20. do zdaje sie 1200 takie transakcje sa bezpodatkow ale dopytaj we własciwym us
  21. mokrii odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    ktorys z kolegow handlujacych czesciami wstawiał tu screeny faktury za czesci rozrzadu do 3.2 "tani" w tym przypadku to pojecie wzgledne
  22. schyl sie kobieto ! oczko może byc jak lanosie/swifcie/almerze/ i pewnie milionem innych aut z lat 90 widoczne pod zderzakiem kia upiorus ma oczko z przodu tak a kija cerato z tyłu tak widzisz ?
  23. Jest zapewne widoczne schyl się kobieto klaptapatap
  24. nieuważnie czytasz swift gti robi setke w niskie 7 to co mars kupił to justy 4wd z silnikiem G13B ( jak sie nie myle to wiem o ktory egzemplarz chodzi ) i robi on 100 na 2 biegu ( skrzynia z 8v ) w okolicy 8s i tak swift/justy gti jest szybsze od opla astra gsi - sprawdzane

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.