Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. albo jak "nóż w wodzie "
  2. imo bardziej : zona nie wpisana w DR i musiała sie szybko pozbyć tak czy inaczej propozycja lacetti juz była
  3. mokrii odpowiedział Quna na temat - Motokącik
    Jak sie im mówi ze to szybki plastikowy złom to sie dziwnie patrzą
  4. wychodzi jak nic FHI impreza STI znaczy ja bym takiego brał jak chcesz mieć coś bardziej cywilizowanego a tez "gupi"ego to jeszcze mitsu evo
  5. ciekawy temat bede zerkał wymagania jak moje ( z wyjatkiem motorowni) - tyle ze ja z racji marki musze celować w 2003/4
  6. zabrze dom/gliwice centrum praca - może jeździć kawałek autostradą - ale nie jeździ
  7. zapisałem zrobię zdjęcie
  8. ale co? Za dużo :D
  9. naumiej teścia jeździć mój ma średnie 5.5 a jeździ w zasadzie tyko po miescie 1.2htp
  10. digital fuj ale ze w "80 u JP kiera w 2 płaszczyznach - toż to :szok:
  11. to wnetrze
  12. mokrii odpowiedział Mobil1 na temat - Motokącik
    nie w PL a w samej małopolsce
  13. mokrii odpowiedział lnk na temat - Motokącik
    bez jaj to ma 150cm w srodku @@Bartłomiej jakis nv200 czy jakoś tak
  14. Colt czT - ale to w sumie tez maluch
  15. porownujesz 2 maluchi i jedno calkiem spore auto abarth (zwlaszcza) w wersji essesse wciąż bedzie małym bardzo ciasnym autkiem corsa juz lepiej - ale tez ciasno imo tylko clio
  16. 7600 calkiem niedawno kosztował do hultaja coupe 2.0 To ustrojstwo jest takie drogie bo jest polaczone z kolektorem wydechowym
  17. no mi też by pasowało ale zasadniczo wolałbym STI
  18. mam lanosa - jak wiadomo lampy w lanosach żółkły i matowiały a moje jak z fabryki - auto bylo garazowane ponadto zmatowienie jest łatwo usunąć
  19. ale ja ci moge powiedziec co z nia nie halo 2.5 litra i automat w imprezie
  20. Jakbym mógł przeznaczyć kilka kpln więcej to juz by jej nie bylo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.