Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. yhym i lejemy z moim kierowcą tym znacznie szybsze (na papierze) fury ale tu zdaje sie jest potrzebny dobry łącznik pomiędzy kierownicą a pedałami a i za dobrego swifta ( z pospawaną buda - lub z nieruszaną budą ) trzeba troche wiecej niz 7k dac
  2. takie ławki to i u nas w 125 i na polonezie chyba sie skonczyły @@r1sender popraw mnie jak sie myle ?
  3. Jedź do pani wgniotki nie dziaduj klaptapatap
  4. Bardzo się mylisz, 3db to 2 krotne podniesienie głośnościPrzy 0 do 1 db nic nie usłyszysz natomiast miedzy 85 a 86db roznica jest słyszalną
  5. zauważalnie powiadasz http://www.zeperfs.com/duel2869-1264.htm
  6. ze splashem nic ladne małe autko, ten nowy ignis jest ochydny - i mowie to jako fan marki przepraszam
  7. to jest ochydne widziałeś kiedykolwiek na zywo splash ?
  8. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    z zewnątrz ok ale środek jak w swifcie z 94'
  9. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    śliczny jak turbo to tylko z gazem a 1gen juz troche trąci
  10. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    znajdz mnie taki
  11. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    no tak dobra przekonałeś mnie jak sie do września nie sprzeda to jade do strzelina tego z 2 linka
  12. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    możesz wrzucic foto ?
  13. sbROO forester http://tufotki.pl/kiMCk Cos niepokojącego widac? klaptapatap VIN JF1SG63603H766961 - mi sie nic nie udalo znaleźć ogłoszenie http://allegro.pl/show_item.php?item=6432906012#2cd4e87a2c i do porownania http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-salon-polska-oryginalny-ID6yvrcZ.html#2cd4e87a2c
  14. mokrii odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    a po co ?
  15. mokrii odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    do czepiajacych sie kiery @@Vadero @@kox @@wladmar hellouuuuu ! cadillac to i koło sterowe odpowiednie
  16. dzieki za priva
  17. za jedyne ?
  18. mokrii odpowiedział tekiel na temat - Skośnookie
    taczka do miasta ok dalej raczej nie zerknij tez na cytroena C1 i peugota 107 są tańsze a to to samo
  19. mokrii odpowiedział pionow na temat - BMW
    po co zamazałeś skoro widać ze EL565WJ ?
  20. mokrii odpowiedział Ariibyd na temat - Skośnookie
    nie mylisz sie tyle ze te łancuszki w K12 (jesli to te same silniki co w K11) to sie tak samo jak paski w innych autach wymienia - no moze troche żadziej http://www.auto-swiat.pl/uzywane/uzywany-nissan-micra-k12-uroczy-i-praktyczny-ale-z-wadami/c7pfx no
  21. pomine wygląd zewnatrz (onix jeszcze ok, prisma mniej ) ale serioooo ? taniość juz na oficialnych zdjeciach sie wylewa ze o nie oficjalnych nie wspomne musiało by to mieć naprawde atrakcyjną cene - za 47kpln mozna miec w pl fabie czy rapid od kury pewnie i20 rio czy corsa ze o maluchach w typie mii up go nie wspomne
  22. to ma naped na tył
  23. mokrii odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    obie poruszone sprawy aluminium też sie utlenia aluminium da sie spawać - owszem jest to droższe i bardziej upierdliwe ale nie niemozliwe a to w przypadku aut premium (czytaj bardzo drogich w zakupie ) jest opłacalne
  24. mokrii odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    a to ciekawe jest co piszesz ehehehehe
  25. mokrii odpowiedział Jettison na temat - Motokącik
    pozwoliłem sobie wrzucic na fb

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.