Zawartość dodana przez mokrii
-
Czy diesel ma sens?
pewnie jakby sie zgłebić w specyfikacje to czegoś nie ma sandero a czegoś clio ale Sandero Comfort TCe 100 LPG – od 53 900 zł to jest 9kpln różnicy a to imo juz sporo
-
Czy diesel ma sens?
Umówmy się że nie ma sensu płacić za twarde plastiki i 1.0 pod maską 90tysiecy jak to jest w skodzie czy Seacie. łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
Czy diesel ma sens?
Każde nowe Sandero ma LED A najbardziej wypasiony kosztuje mniej niż w połowie wypasione Clio łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
Czy diesel ma sens?
Jak najbardziej LPG wciąż ma sens pod warunkiem montażu w fabryce 7llpg wskazuje średnio nowa Sandero Muszę się tym przejechać łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
Suzuki Vitara Hybrid ( mild Hybrid )
sheriff w xc miał zdaje sie automat wiec ciezko raczej o "luz"
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Zawsze jak pozbywam się auta zglaszam to do ubezpieczyciela, kilkanascie lat temu pewna firma zgłosiła że nie opłaciłem im składki za jakiś okres ( w którym już oczywiście nie byłem posiadaczem tego pojazdu) jeśli poprzedni właściciel zgłosił to wk i sprzężenie z systemami tu jest zwykle na papierku poprzedniego właściciela łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
Rejestracja zakupionego samochodu
a to nie wiedziałem
-
Rejestracja zakupionego samochodu
zdaje sie 180dni zadzwoń do wk to ci powiedzą
-
4x4 jak bumerang ;)
co on ma z przodu
-
Serce czy rozum?
aaaaaaaaaaaaaaaa ......... znaczy przeszkadzał a juz pomyślałem że gramy liczysz
-
Serce czy rozum?
dobra dobra czemu ten wał, ile lżejszy ?
-
Serce czy rozum?
cichociemny ale ci co nie wiedzą i tak poznają po lusterkach
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
musze koleżnke co sobie T-roc kupiła dopytać ile dała za 1.5 dsg
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
jakie 3 lata? przecież już jest (+20kpln od wersji 4d )
- Serce czy rozum?
-
Dodge Caliber - opinie
ło w morde ale archeologia
-
Alfa Romeo Stelvio
bo jest :olD: i dlatego własnie nigdy nie mailem
-
Nowe I20n !
U mnie na dzielnicy straszą dzieci 3sztuki zatem sa, i chyba więcej niż cupra czy GTI łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
Nowe I20n !
Daje linkę https://namasce.pl/mamy-to-hyundai-i20-n-2021-oficjalnie-zdjecia-dane-techniczne/ łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
@ppmarian zdaje sie ma phev
-
Co to za tarcze hamulcowe?
Audi 2000 /5000 to V8 na USofA Jak trafię na osiedlu bo czasem się pojawią to wrzucę fotke, wyglądają trochę inaczej od wersji eu natapane Redmi5
-
Co to za tarcze hamulcowe?
Taka kombinacja, żeby zyskać 1 cal wiekości felgi? Bez sensu... Toż na tarcze 305mm z tradycyjnymi zaciskami wchodzi zwykła felga 16". Ponoć wchodzą również niektóre, specjanie dostosowane 15". w latach gdy audi 2000/5000 V8 produkowano auta supersportowe np: lamborghini countach jeździły na 14" 15"
-
Skonfigurowałem Zoe dla żony
Zoe jeździ jako serwisowa na lotnisku w Santa Cruz ( znaczy FNC ) No i dość sporo tego widać na ulicach Madery natapane Redmi5
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
domyślnie Bmw jest tylno napedowe a audi przednio ale i tak
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
popraw filma w pierwszym zestawieniu postawiłeś X1 tyłem na rolkach a Q3 przodem