Zawartość dodana przez mokrii
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
i znów zapomniałeś zostawić moment spychania z rolek
-
Diesel hybrid
przypadkiem to chyba juz było nazywało sie u nas Opel Volt tak mi sie zdaje
-
Samochód dla emeryta
jezdziłem swiftami mam 180 jakoś nie zauwazyłem problemu, bo wystarczy kilka metrów (3~4) a nie 20 a nawet jesli to niech sie wpychają nie mam z tym problemu
-
Samochód dla emeryta
tego argumentu to ja zupełnie nie rozumiem czy gdzieś jest napisane/nakazane że pierwszy przed swiatłami ma stać tuż przed sygnalizatorem?
-
Samochód dla emeryta
suzuki sfift bardziej niż poręczne autko
-
AAA Auto - będzie ta rewolucja czy nie będzie?
a czy ja coś takiego napisałem ? @spad stwierdziłem fakt auto chyba nawet nie zostało umyte
-
AAA Auto - będzie ta rewolucja czy nie będzie?
kolezanka oddała jakiś czas temu Corse 2 dni pozniej była wystawiona 4kpln drozej niż oddała
-
Astra 1.6 200KM - moja opinia
Kojarzysz na A4 na wysokości Alwerni w kierunku Kr zjazd 180uno clipem natapane Redmi5
-
Astra 1.6 200KM - moja opinia
Licznikowo to uno clip załadowany 5chlopa i dużą ilością piwa zamknął zegar A dane mówiły że da się to rozpędzić do 140kmph natapane Redmi5
-
VW Golf 1.0 TSI. Po 2000km
Te on te 2000 na jednym zbiorniku 45l z którego ma jeszcze 1/3 natapane Redmi5
-
Kto ma terenowke?
- Kto ma terenowke?
no cóż ale na testy możesz coś wziąć zabrac ?- SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
mozna sie pokusic o twierdzenie ze audi sprzedało hondzie naped i ze honda wkladała go do poprzedniej generacji crv- Kto ma terenowke?
- SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
@vavoom jakieś małe LSD to ja mam u siebie w 2.0 NA 158km- SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
zdecydowanie- A3 8P - opinie
i sprzedać przed wymianą rozrządu ?- EV AK Pionierzy!
ralliart do upalania to jakby napisać że wrx też sie da bokami na suchym latać znaczy da sie ale to później kosztuje tyle samo co w STi lub EVO- Spalanie z trasy 4 tys km
najprosciej na linke kolega Michał @NaczelnyFilozof w ktoryms ze swoich pojazdow miał- Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
forek sg 160km AT i okolo 1600kg jakis czas temu spod swiateł ruszyłem równo z ktorymś z trojaczków (c1/107/aygo) do 100kmph łeb w łeb a że nie przekraczam znacznie to PeH poleciał dalej także ten - AT pozwala szybciej ruszyć i jest ogolnie fajnie - ale PeHy potrafią z 68km sporo wycisnąć- Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
nie jest ale moze dlatego ze 4x4- Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
dobrze wiedzieć bo podobno mam ten pancerny- Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
Kto jest niby "zjechany" ?- Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
oraz wszystkiego smacznego i żeby nas wątroby nadmiernie nie bolały- Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
jeszcze raz Ty i polarny twierdzićie ze w tkim zwyklym ruchu miejskim AT bedzie wachlować biegami i jest problem z jazda 50/80 na jednym biegu to jeszcze raz "miedzy 50 a 80 to mi auto przyspieszy bez zmiany biegu " oczywiscie jak wdepne bardziej - kick down zadziala i zbije bieg - Kto ma terenowke?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.