Zawartość dodana przez mokrii
- Doradźcie mi - szukam auta. Kryteria dosć proste.
-
Przepisy drogowe, o których mało kto wie.
jesli jeździ tylko i wyłacznie po swojej ziemi na której nie ma dróg publicznych też ? a na przegląd może samym ciągnikiem jechać
-
znak kontrola radarowa
jest nieprawidłowy i ogolnie stosowany http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090814/POWIAT01/700634836
-
Mitsubishi FTO ... na jaki kolor polakierować...
czerwony ale taki krwisty cos w tym stylu http://precyzyjni-auto.pl/wp-content/uploads/2015/04/DSC_0311-1030x579.jpg i do tego wschodzące słonce ( flaga japonii na dachu)
- Subaru Impreza GH 1.5
-
zużyte sprzęgło
nie- u mnie puscił po 120kkm - 13lat nie
-
Nissan TIDA
jedno z bardziej bezkształtnych aut swiata ale pewnie dlatego cena była zacna
-
Nissan TIDA
5d czy sedan ? bo jak sedan to pogralulować wyboru
-
Nissan TIDA
miał - nissan miał model tiida został zastąpiony przez model pulsar
- Jak jeździć po autostradzie
-
Subaru Impreza GH 1.5
1.5 przy 4x4 nie jedzie - mozna znależć kastrata ale wtedy po co sbROO ? bierz 2.0
- Jak jeździć po autostradzie
-
Jak jeździć po autostradzie
przestań przy takiej roznicy predkosci to po kazdej sekundzie masz go o ~20m dalej biorąc pod uwage to ze jak kolega RYB wyprzedza lewym pasem to przecież też widzi ze na prawym przed nastepna cieżarówką jest odpowiednia luka i nic mu sie nie stanie jak zjedzie na te 5 sekund na prawy
- Jak jeździć po autostradzie
-
A jednak mozna zrobic ladny B-segment sedan - 2016 Nissan Lannia/Bluebird
o gustach sie nie rozmawia - ale ja bym tego ładnym nie nazwał co innego to http://bringatrailer.com/wp-content/uploads/2014/02/1971-Nissan-Bluebird-SSS-Front.jpg ;/ ;/
- Jak jeździć po autostradzie
- Jak jeździć po autostradzie
-
czestochowa - kudowa zdrój - jak jechać..
no własnie zaraz za zjazdem zaczyna sie korek
-
czestochowa - kudowa zdrój - jak jechać..
jak Vadero napisał zjazd przed remontowanym odcinkiem
-
czestochowa - kudowa zdrój - jak jechać..
potwierdzam własnie wróciłem
- Jak jeździć po autostradzie
-
Jak jeździć po autostradzie
jakbym miał takich pozdrawiać to by mi klawiatury zabrakło ale ze w temacie pozdrowien chciałbym pozdrowić wszystkich kierowników jeżdżących 100 srodkowym pasem na A4 z SK do SG i szczególne pozdrowienia dla kierownika transita ktory na zjezdzie SL postanowił sie włączyć do ruchu z prędkością CA~ 50kmph od razu na srodkowy pas w czasie gdy prawy byl pusty v
-
Autostrada A4
utkniesz na kilkanascie/kilkadziesiąt minut na PPO Sośnica - jak masz nawigacje to łatwo ominiesz zjeżdzając na 88 --> A1 --> A4
-
11 letni Volvo XC70 2,4D 4x4 - warto się zainteresować?
DSG NIE JEST SKRZYNIĄ AUTOMATYCZNĄ w klasycznym i pierwszym tego słowa znaczeniu to zautomatyzowana skrzynia manualna ( jak selespeed i inne teog typu wynalazki )
-
Adieu
ale dlaczemu adieu ? sbROO też skośnookie