Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. kiepski szukaj małego japonczyka osobiscie celowałbym w splash/swift lub agila
  2. jesli jeździ tylko i wyłacznie po swojej ziemi na której nie ma dróg publicznych też ? a na przegląd może samym ciągnikiem jechać
  3. mokrii odpowiedział czechu na temat - Motokącik
    jest nieprawidłowy i ogolnie stosowany http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090814/POWIAT01/700634836
  4. czerwony ale taki krwisty cos w tym stylu http://precyzyjni-auto.pl/wp-content/uploads/2015/04/DSC_0311-1030x579.jpg i do tego wschodzące słonce ( flaga japonii na dachu)
  5. mokrii odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    masz 1.6? 0.o
  6. mokrii odpowiedział jerro na temat - Motokącik
    nie- u mnie puscił po 120kkm - 13lat nie
  7. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    jedno z bardziej bezkształtnych aut swiata ale pewnie dlatego cena była zacna
  8. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    5d czy sedan ? bo jak sedan to pogralulować wyboru
  9. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    miał - nissan miał model tiida został zastąpiony przez model pulsar
  10. piekny film niestety musze napisac ze mam znajomego ktory postepuje podobnie jak idioci na filmie, probowałem mu wyjasnic podczas ostatniej trasy na warszawe - chba n nie dotarlo a typ ma ledwie 28lat
  11. mokrii odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    1.5 przy 4x4 nie jedzie - mozna znależć kastrata ale wtedy po co sbROO ? bierz 2.0
  12. 80% takich wyprzedzonych i lekko "titnietych" zjeżdza na prawy pas -ztcw
  13. przestań przy takiej roznicy predkosci to po kazdej sekundzie masz go o ~20m dalej biorąc pod uwage to ze jak kolega RYB wyprzedza lewym pasem to przecież też widzi ze na prawym przed nastepna cieżarówką jest odpowiednia luka i nic mu sie nie stanie jak zjedzie na te 5 sekund na prawy
  14. tak i w niczym nie przeszkadza
  15. o gustach sie nie rozmawia - ale ja bym tego ładnym nie nazwał co innego to http://bringatrailer.com/wp-content/uploads/2014/02/1971-Nissan-Bluebird-SSS-Front.jpg ;/ ;/
  16. z tym ze to juz nie tylko o A4 chodzi DTŚ to samo A1 to samo a już szczytem są miejsca gdzie z pasa ktory sie włacza (np DTS zabrze przy mosir) goście wpadają i z CA~50 sie ładuja na srodkowy
  17. ja też tyle że klakson dopiero jak jestem juz przed takim autem
  18. no własnie zaraz za zjazdem zaczyna sie korek
  19. jak Vadero napisał zjazd przed remontowanym odcinkiem
  20. potwierdzam własnie wróciłem
  21. studzienki omijają
  22. jakbym miał takich pozdrawiać to by mi klawiatury zabrakło ale ze w temacie pozdrowien chciałbym pozdrowić wszystkich kierowników jeżdżących 100 srodkowym pasem na A4 z SK do SG i szczególne pozdrowienia dla kierownika transita ktory na zjezdzie SL postanowił sie włączyć do ruchu z prędkością CA~ 50kmph od razu na srodkowy pas w czasie gdy prawy byl pusty v
  23. mokrii odpowiedział saj na temat - Motokącik
    utkniesz na kilkanascie/kilkadziesiąt minut na PPO Sośnica - jak masz nawigacje to łatwo ominiesz zjeżdzając na 88 --> A1 --> A4
  24. DSG NIE JEST SKRZYNIĄ AUTOMATYCZNĄ w klasycznym i pierwszym tego słowa znaczeniu to zautomatyzowana skrzynia manualna ( jak selespeed i inne teog typu wynalazki )
  25. mokrii odpowiedział Kalkstein na temat - Skośnookie
    ale dlaczemu adieu ? sbROO też skośnookie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.