Zawartość dodana przez mokrii
-
kamerki w Austrii i u Niemca ????
> To istnieje kraj mający na punkcie ochrony danych osobowych większego świra niż Polska? prawdopodobnie tak germania ma swira na punkcie wizerunku
-
droga ze śląska do trójmiasta jest jakiś objazd łodzi ?
> no powtarzam Ci że znaki się kończą na A1 w pewnym momencie pisałem o tym juz w lutym zaorać chlorem zasypać
-
Challenge. Jak najwiecej lansu...
> Chevy Caprice > HanYs ale ten
-
Auto typu Kombi w przedziale 2000-7500zl.
> Cześć. Dzisiaj i jutro wybieramy sie na poszukiwania wozidla dla znajomego w przedziale cenowym > podanym wyżej. Kwota 7500zl jest maksymalna gorna granica. Optymalna mysle ze okolo > 3000-5000zl. nubira
-
Pytanie o ubezpieczenie
> najtaniej wyszło mi w AXA direct biorę z ubezpieczeniem od kradzieży > 420zł sprawdz pzu
- KV
-
obroty silnika
> Od 800 na luzie do 7000RPM, w zaleznosci od potrzeb 900 do 6800
-
Sprzedany samochód niezgodnie ze specyfiakcją.
> gdzieś takie coś wyczytał ? > chyba, że był to artykuł o Afryce... pokaż ze jest
-
Sprzedany samochód niezgodnie ze specyfiakcją.
> Żarty jakieś ,chyba od prawie 10 lat obowiązkowe jest abs . nie jest obowiazkowy i nie był tak samo jak nie sa obowiazkowe esp i inne systemy ktore sa rekomendowane przez unie i producentow
-
Lepsze opony - na przód czy na tył.
> Pytanie - po cholerę mam to robić? Nie mam zapędów rajdowych, po prostu poruszam się po drogach. > Po co mam pompować do 4? Może od razu do 8? Albo jeździć bez powietrza? Po co? po to zeby zmniejszyc powierzchnie styku opony z podłożem - taki substytut łysej opony potem weź sie przejedz jak kojot pisze jak juz wypierzesz zbroje to pochwal sie czy ci sie udało wyprowadzic z poslizgu
-
Lepsze opony - na przód czy na tył.
> Chciałbym zobaczyć jak ogarniasz driftujący pojazd przy 60km/h no normalnie jak Vettel
-
Lepsze opony - na przód czy na tył.
> więc proponuję na skos - dobre -przód lewy i tył prawy albo odwrotnie a i widzisz to też wcale nie jest głupie ale w tym przypadku trzeba wiedziec jak auto moze sie zachowac a tego sie człowiek nie naumie na kursie i podczas normalnej jazdy
-
Lepsze opony - na przód czy na tył.
> To moze wypowiesz sie jak sterowne bedzie Auto z napedem na cztery kola ? wtedy nie ma tematu i wszystkie 4 powinny byc podobne > Lepsze na tyl
-
Lepsze opony - na przód czy na tył.
> Zamierzam się dziś zabrać do wymiany kół. > Mam komplet zimówek z tym, że 2 koła mają lepszy (głębszy) bieżnik, a 2 gorszy. > Na którą oś założyć Waszym zdaniem te lepsze? > Kiedyś bym je automatycznie założył na przód ale obecnie nie jest to dla mnie takie oczywiste. lepsze na tył, chyba ze jest to os napedzana to wtedy na przod
-
tor lublin
- Wypowiem polisę OC i nie zawrę nowej - i co wtedy ?
> Trochę bardziej restrykcyjnie nie chce mi sie szukac tabelki ktora mo moja agentka podrzuciła kiedyś ale prawdopodobnie masz racje - a sens jest ten sam- Wypowiem polisę OC i nie zawrę nowej - i co wtedy ?
> Chodzi mi o mojego youngtimera, który od 1,5 roku stoi rozgrzebany w garażu. > Aktualnie dostałem wycenę OC od aktualnego ubezpieczyciela (Link4), ale niebardzo mam czas i chęci > szukać czegoś alternatywnego (w domyśle tańszego). > Co się stanie jeżeli wypowiem polisę u dotychczasowego ubezpieczyciela i nie zawrę nowej ? > Kwestię odpowiedzialności za szkody pomijamy, bo auto niejeżdżące. > Ew. chętnie przyjmę rady jak uniknąć płacenia OC za niejeżdżące auto jakies 400pln do 3 dni powyzej do tygodnia 700 powyzej zdaje sie wpłata na rzecz UFG to jakies 3600pln- Kizashi
> Tzn. że godne uwagi? tzn ze zwraca uwage - ze jest inne niz kolejny na ulicy passat b6 > a jak w razie czego z częściami? > dużo to pali, bo piszą, że nie no i wyposażenie podobno dobre o to to musisz pytac na klubsuzuki.pl- Rajd Polski --nowinki
> Taki duży, a linków wklejać nie potrafi... umi tylko wierzy w ludzi i ma nadzieje ze wszyscy sa w stanie skopiowac tekst i wkleic w pasek- Polska Policja
> ale pizza wystygnie a Policjant moze wyjsc/wyjechac godzine wczesniej "niestety nie mozemy w to miejsce skierowac funkcjonariusza gdyz wyszedł dostarczyc pizze tj papiery" myśl !- Polska Policja
> > Widzę, że zdanie zbyt złożone by byle polski Dariusz mógł to ogarnąć rozumkiem. uuuuuu koleguniu własnie wkroczyłeś na wojenna scieżke- Rajd Polski --nowinki
Quote: - Brak OS-ów w innych krajach - czyli sytuacja z tego roku z Litwą się nie powtórzy, - Park serwisowy będzie miał zabetonowane podłoże i będzie przesunięty bliżej Hotelu Gołębiewski, - Połowa odcinków będzie nowa i będą one zlokalizowane w pobliżu Mikołajek, co uczyni rajd bardziej kompaktowym, - udoskonalone zostaną punkty widokowe, dzięki czemu będą zachęcały kibiców do oglądania dwóch przejazdów odcinka, zamiast ciągłego podróżowania za kierowcami - harmonogram czasowy ma być bardziej przyjazny dla zespołów i kibiców, nie będzie odcinków późnym wieczorem (w tym roku wiele osób na to narzekało), - nie będzie OS-ów w Lasach Państwowych ze względu na koszty, - w 2016 roku planowany jest odcinek w Warszawie lub Gdańsku. http://www.przegladsportowy.pl/motosport...044,1,352.html- Kizashi
> Witam, > Ostatnio wpadł mi w gusta niejaki suzuki kizashi. > ładna sylwetka, ale czy macie jakieś doświadczenia, opinie nt tego auta, bo w najbliższym czasie > może zamienie swoje dotychczasowe auto > pozdr tylko jeden silnik wersja z A/T to CVT i ma naped na 4kola manual ma naped FWD nietuzinkowe- Polska Policja
> a gość by > się nawet nie przyznawał że za moje pieniądze kupili auta do wozenia akt czym maja te akta wozić ? 250KM insigniami ? dalej jak dobrze widze to kogut nie jest na relingach moge sie założyć ze w miejscu przykrecenia dach ma belke wzmacniajacą niestety nie ma na alledrogo zdjecia od spodu masz za szkłem http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/73/44/75/4773447577- Polska Policja
> nowe samochody w Policji > Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak... > p.s. popatrzcie na montaż "kogutów" jak cieżko jest zadać sobie trud przeczytania kilku zdań Quote: Pojawi się także 149 tanich w eksploatacji pojazdów małolitrażowych z segmentu „A” oraz „B”. Mają być przeznaczone nie tylko dla dzielnicowych, ale także dla policjantów, którzy będą je wykorzystywali je do wykonywania zadań administracyjnych i pomocniczych, czyli np. do przewożenia akt do prokuratur lub sądów. Będą przydatne szczególnie w miastach, gdzie jest duży ruch i trudno znaleźć miejsce do parkowania. Pojazdy tego typu są używane przez policje z państw Unii Europejskiej. niech ktoś to na HaPe wyrzuci - Wypowiem polisę OC i nie zawrę nowej - i co wtedy ?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.